Naudingi patarimai

LEGO® Duplo serija

3.7/5
2019 11 20

„LEGO Duplo“ yra speciali „LEGO“ konstruktorių serija, sukurta būtent jauniausiems jūsų vaikams. Šie konstruktoriai yra skirti jūsų augantiems vaikams, tad net neabejojame, jog jie padės išsivystyti jūsų vaikų motorikai ir, žinoma, kūrybiškumui. „LEGO Duplo“ konstruktoriai buvo kurti bendradarbiaujant su žymiausiais vaikų vystymosi ekspertais, mokytojais ir tėvais tam, kad „LEGO Duplo“ produktai būtų vertingi, saugūs, universalūs ir skatintų kūrybišką ir neįprastą mąstymą naudojant pačius įdomiausius ir smagiausius metodus. „LEGO“ buvo daugelio vaikystės dalis, todėl net neabejojame, jog jūsų vaikų kelionė po fantazijų pasaulį su „LEGO Duplo“ bus neįtikėtina.

Šie konstruktoriai pirmą kartą pasirodė dar 1964-aisiais – „LEGO“ komanda nusprendė sukurti automobilių modeliukus ir didžiules kaladėles, sukurtas specialiai mažesnių vaikų rankoms. Na, o 1969-aisiais „Duplo“ serija buvo pristatyta visame pasaulyje. Beje, „Duplo“ serijos kaladėlės yra dvigubai didesnės už įprastas „LEGO“ kaladėlės ir išvertus iš Lotynų kalbos „Duplo“ reiškia būtent „dvigubai“.

Populiariausi LEGO® Duplo konstruktoriai

10929 LEGO® DUPLO Town Modulinis žaislinis namas kaina ir informacija | 10929 LEGO® DUPLO Town Modulinis žaislinis namas | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 6999 5/5 16val. 12min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
10907 LEGO® DUPLO Town Pasaulio gyvūnai kaina ir informacija | 10907 LEGO® DUPLO Town Pasaulio gyvūnai | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 11500 5/5 16val. 12min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
10956 LEGO® DUPLO Town Pramogų parkas kaina ir informacija | 10956 LEGO® DUPLO Town Pramogų parkas | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 11700 16val. 12min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
10946 LEGO® DUPLO Town Nuotykiai su šeimos nameliu ant ratų kaina ir informacija | 10946 LEGO® DUPLO Town Nuotykiai su šeimos nameliu ant ratų | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2999 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
10902 LEGO® DUPLO Policijos nuovada kaina ir informacija | 10902 LEGO® DUPLO Policijos nuovada | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 3849 5/5 16val. 12min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
10928 LEGO® DUPLO Town Kepykla kaina ir informacija | 10928 LEGO® DUPLO Town Kepykla | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4999 5/5 16val. 12min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
GERA KAINA!
10932 LEGO® DUPLO Town Griovimas griovimo rutuliu kaina ir informacija | 10932 LEGO® DUPLO Town Griovimas griovimo rutuliu | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 6999 5/5 16val. 12min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Rodyti daugiau

„LEGO“ ir toliau augino ypač didelio populiarumo sulaukusią „Duplo“ seriją – 1977-aisiais buvo pristatyti pirmieji „LEGO Duplo“ veikėjai ir augintiniai, be to, šioje „LEGO“ serijoje nebeliko jokių nedidelių detalių, todėl jau nuo tų laikų „LEGO Duplo“ yra vieni iš saugiausių žaislų jūsų mažiausiesiems vaikams.

Vėliau buvo pasiektas ir dar vienas svarbus žingsnis – „LEGO Duplo“ serijos konstruktoriuose rasite daugybę labai įvairių veikėjų, kurie yra panašūs į tikrus žmones. Visai kaip ir tikri žmonės, „LEGO Duplo“ esantys žmogeliukai dažnai skiriasi savo odos spalva, jie yra iš skirtingų kultūrų, todėl „Duplo“ išmokys jūsų vaikus ir meilės kitokiems, tolerancijos ir supratingumo.

„LEGO Duplo“ serijoje rasite įvairiausias kaladėles, rinkinius ir veikėjus. Internetu užsisakyti iš Pigu.lt galite didelį traukinių rinkinį, šeimos namą, skaičių rinkinį, statybų aikštelę ir t.t. Smagiausia tai, jog visų „LEGO Duplo“ rinkinių rekomenduojamas amžius prasideda vos nuo 1.5 - 5 metų (priklausomai nuo konkretaus rinkinio), todėl galite būti garantuoti savo vaikų saugumu.

„LEGO“ teigimu, saugumas yra pagrindinis prioritetas kuriant visus „Duplo“ rinkinius – prieš jiems pasiekiant prekystalius, „LEGO“ patys atlieka įvairiausius bandymus ir testus, kurie turi atitikti ypač griežtus standartus. Taigi, visos medžiagos, iš kurių gaminamos „LEGO Duplo“ kaladėlės, yra saugios tiek aplinkai, tiek jūsų vaikams – „LEGO“ žino, jog kartais kaladėlės gali atsidurti visur – ant grindų, jūsų vaikų rankose ir net burnose, todėl ši kompanija apgalvojo kiekvieną smulkmeną.

Dar vienas ypač svarbus „LEGO Duplo“ konstruktorių privalumas – sąlyginai žema kaina. Tai yra patvarūs ir ilgaamžiai žaislai, todėl investuoti į „Duplo“ verta. Be to, perkant šiuos konstruktorius iš Pigu.lt internetinės parduotuvės, galima sutaupyti nemažai pinigų dėl čia nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų, taikomų nuolaidų su specialiais nuolaidų kodais. Tik šioje internetinėje parduotuvėje originalias „LEGO“ prekes galite įsigyti pigiau!

Parodykite savo vaikams „LEGO“ magiją su naujaisiais „LEGO Duplo“ konstruktoriais, su kuriais žaisti yra ne tik saugu, bet ir labai paprasta bei įdomu. Kurti, statyti ir svajoti gali būti ypač įdomu, o svajones įgyvendinti su „LEGO“ yra lengva! Smagiausia tai, jog „LEGO Duplo“ kaladėlės suderinamos ir su visomis kitomis „LEGO“ serijomis, todėl savo vertės „Duplo“ nepraras ir ateityje, kai jūsų vaikai užaugs.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.7/5
3 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?