Naudingi patarimai

LEGO® Ninjago serija

2017 12 11

„LEGO Ninjago“ yra žinomo žaidimų gamintojo „LEGO“ figūrėlių serija, sukurta pagal vaikų ir suaugusiųjų pamėgtą „LEGO Ninjago“ filmą. „LEGO Ninjago“ serijos figūrėlės ir kaladėlės nukels jus ir jūsų atžalas į senovinį mistinį pasaulį, kuriame bebaimės nindzės kovoja su pasaulį užgrobusiais blogiukais. Jūsų mažieji neabejotinai praleis daugybę laiko kurdami ir konstruodami pačias įdomiausias transporto priemones ir žaisdami su „LEGO Ninjago“ filmo veikėjais: išmintinguoju Wu, Kai, Lloyd, Zane, Nya, Jay ir Cole. Jūsų vaikai galės ne tik atkurti jiems labiausiai patikusias ir įsiminusias „LEGO Ninjago“ scenas, bet ir kurti savo scenarijus ar gal net sukurti nedidelį savo filmą!

Pigu.lt internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti „Ninjago“ galingiausiojo ginklo šventyklą, žaliąjį nindzės drakoną robotą, vandens čiuožiką, ugninį robotą, drakono kalvę ir pačius įvairiausius kitus „LEGO“ rinkinius iš „Ninjago“ filmo.

Populiariausi LEGO® Ninjago konstruktoriai

71710 LEGO® NINJAGO Nindzės automobilis kaina ir informacija | 71710 LEGO® NINJAGO Nindzės automobilis | pigu.lt % -30 % SU KODU!
€ 4549 5/5 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
71722 LEGO® NINJAGO Kaukolių burtininko požemiai kaina ir informacija | 71722 LEGO® NINJAGO Kaukolių burtininko požemiai | pigu.lt % -30 % SU KODU!
€ 13000 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
71739 LEGO® NINJAGO Ultragarsinis plėšikas kaina ir informacija | 71739 LEGO® NINJAGO Ultragarsinis plėšikas | pigu.lt % -30 % SU KODU!
€ 9899 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
71704 LEGO® NINJAGO Kai kovotojas kaina ir informacija | 71704 LEGO® NINJAGO Kai kovotojas | pigu.lt % -30 % SU KODU!
€ 4549 5/5 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
71709 LEGO® NINJAGO Jay ir Lloyd greitieji lenktynių automobiliai kaina ir informacija | 71709 LEGO® NINJAGO Jay ir Lloyd greitieji lenktynių automobiliai | pigu.lt % -30 % SU KODU!
€ 3599 5/5 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
71734 LEGO® NINJAGO Kai ašmenų motociklas kaina ir informacija | 71734 LEGO® NINJAGO Kai ašmenų motociklas | pigu.lt -30 % SU KODU!
€ 1049 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
71732 LEGO® NINJAGO Epinio mūšio rinkinys – Jay prieš Serpentine kaina ir informacija | 71732 LEGO® NINJAGO Epinio mūšio rinkinys – Jay prieš Serpentine | pigu.lt -30 % SU KODU!
€ 1049 1d. 13val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
Rodyti daugiau

Su daugeliu „LEGO Ninjago“ rinkinių galima žaisti vaikams nuo 7-ių metų, tačiau kai kuriems rinkiniams rekomenduojamas amžius yra ir 6, 8 ar 9 metai. Prieš perkant vieną ar kitą rinkinį, rekomenduojame atkreipti dėmesį į gamintojo rekomendacijas.

„LEGO Ninjago“ filmo kolekcija yra įspūdinga ir jus nustebins kiekvienu aspektu. Dizainas, spalvos, didžiulis „LEGO“ dėmesys net smulkiausioms detalėms ir, be abejo, didžiulis komplektų pasirinkimas. Įdomu ir tai, jog „LEGO Ninjago“ konstruktorių kaina tikrai nėra labai aukšta, o Pigu.lt įvairiems „LEGO“ žaislams nuolat taikomos akcijos, nuolaidos su specialiais nuolaidų kodais, vykdomi išpardavimai.

Atsiliepimai apie „LEGO Ninjago“ kolekciją tiesiog puikūs – pirkėjai teigia, jog šiai kolekcijai priklausantys žaislai gali būti ir sudėtingi, tinkami net ir suaugusiems, ir paprasti, tinkami ir 7-erių metų vaikui, todėl reikia atidžiai rinktis perkamą „Ninjago“ rinkinį. Bet kuriuo atveju, galime garantuoti, jog poreikius galės patenkinti kiekvienas.

Suteikite savo vaikams neįtikėtiną galimybę nusikelti į visiškai kitokį fantastinį pasaulį ar netgi leiskite jam sukurti savo pasaulį. Būtent tuo „LEGO“ žaislai ir yra žavūs – jie leidžia vaikams fantazuoti, kurti ir tiesiog pamatyti pasaulį kitaip.

LEGO Ninjago“ konstruktoriai gali būti puiki dovana jūsų mažiesiems, kurie yra matę „LEGO Ninjago“ filmą apie šešis jaunus nindzes, Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane ir Nya, kuriems buvo pateikta užduotis apsaugoti savo gimtuosius namus, „Ninjago“ miestelį. Jūsų mažieji visai kaip filme galės įsivaizduoti turintys galių būti ypatingais kariais, kurie naudodami įvairiausius savo gabumus, keisčiausias ir beprotiškiausias transporto priemones bando nugalėti įsibrovėlius ir monstrus. Tiesa, „Ninjago“ filme minėtieji nindzės dienos metu buvo tiesiog paprasti paaugliai, todėl jūsų vaikai turės laisvę rinktis kokį scenarijų jie nori atkurti!

Galite rinktis vieną iš trijų tipų „LEGO Ninjago“ konstruktorių – transporto priemonių, drakonų ir gyvūnų arba vietovių. Transporto priemonės užims jūsų vaikus ne tik savo ilgu surinkimo laiku, bet ir panaudojimo galimybėmis po to – juk kiekvienam tikram herojui reikia ir herojiškos transporto priemonės, tiesa? Jūsų herojams taip pat reikės ir savo asmeninio drakono, kurie bus lojalūs, galingi ir padės kovoti su blogosiomis jėgomis. Na, o „Ninjago“ vietovių konstruktoriai leis galutinai įsitraukti į „LEGO Ninjago“ pasaulį ir patirti dar didesnius nuotykius ir įspūdžius!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?