Naudingi patarimai

LEGO® Technic serija

4.2/5
2017 12 11

„LEGO Technic“ yra viena iš pagrindinių „LEGO“ kompanijos konstruktorių serijų. Šios serijos esmė yra kurti ypač detalias mašinas ir mechaninius žaislus. Šios serijos „LEGO“ žaislai yra sukurti pažengusiems naudotojams ir daugiausiai vaikams nuo 7-11 metų (tikslų rekomenduojamą amžių rasite kiekvieno konstruktoriaus aprašyme).

Pirmą kartą šios serijos konstruktoriai buvo pristatyti dar 1977-aisiais, o „Technic“ pavadinimas gautas 1984-aisiais ir nuo tų laikų ši serija yra nuolat pildoma ir tobulinama, todėl šios serijos konstruktorių galite rasti ypač daug ir itin įvairių.

Populiariausi LEGO® Technic konstruktoriai

42096 LEGO® Technic Porsche 911 RSR kaina ir informacija | 42096 LEGO® Technic Porsche 911 RSR | pigu.lt
€ 13995 4.8/5
Į krepšelį
42109 LEGO® Technic Programėle valdomas Top Gear ralio automobilis kaina ir informacija | 42109 LEGO® Technic Programėle valdomas Top Gear ralio automobilis | pigu.lt % -30 % SU KODU!
€ 14000 4.3/5 1d. 12val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
-30 % SU KODU!
42128 LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas kaina ir informacija | 42128 LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 16900 1d. 12val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Rodyti daugiau

Įdomu tai, jog „Technic“ rinkiniuose galima rasti ypač daug ašių, krumpliaračių ir kitokių jungčių bei detalių, kurias kituose „LEGO“ rinkiniuose įprastai nėra įmanoma sutikti. „Technic“ konstruktoriai yra nuolat atnaujinami ir tai yra viena iš seniausių „LEGO“ serijų.

Beveik visi „LEGO Technic“ konstruktoriai yra įvairios transporto priemonės, kurios naudoja tam tikras detales, kurios iš tikrųjų leidžia sukurti kažką panašaus į nedidelio dydžio transporto priemonę. „Technic“ rinkiniuose rasite tokias detales kaip variklius, stabdžius, bėgius ir t.t. Tai yra tiesiog neįtikėtina.

LEGO Technic“ serijai priklauso tokie konstruktoriai kaip kaskadinių triukų motociklas, vandenyno tyrinėjimo mašina, kelio remonto komanda ir t.t. Ir kiekvienas iš paminėtų konstruktorių turi ypatingas detales, kurių paprastai neturi kitų serijų „LEGO“ konstruktoriai:

  • Sijos – tai yra ilgi blokeliai su eilėmis apvalių skylyčių. Paprastai sijos yra ypač plačios, tačiau jos gali turėti skirtingus ilgius. Tai yra tarsi „LEGO Technic“ pagrindas.
  • Vinys – tai yra nedidelės cilindro formos detalės, kurios užpildo skyles sijose. Dažniausi „LEGO“ vinių tipai yra jungiamieji vinys, kurie sujungia dvi sijas. Mėlyni ir juodi vinys laiko dvi sijas tvirtai, o pilkos ar rudos spalvos vinys leidžia sijoms judėti.
  • Ašys – ašys dažniausiai naudojamos įvairiausiose besisukančiose dalyse, jos yra įdedamos į sijų skyles, kad sijos galėtų laisvai suktis.
  • Krumpliaračiai – tai yra cilindrai su skyle centre, daugelis jų turi dantukus kraštuose. Jos skirtos visoms besisukančioms, tačiau ne laisvai judančioms detalėms.
  • Gumytės – jos gali būti skirtos įvairiam panaudojimui. Jos gali jungti du ratus, prilaikyti krumpliaračius ir t.t. Tai yra smulki, tačiau labai svarbi detalė.
  • Pneumatika, spyruoklės ir stygos – šios detalės skirtos tobulai mechanikos patirčiai atkurti, kad jūsų kuriamos ir konstruojamos transporto priemonės ne tik atrodytų, bet ir judėtų tikroviškai.
  • Dekoracijos – savaime aišku, savo naująsias transporto priemones reikia ir papuošti. Paprastai tai yra paprasčiausi lipdukai.

Taigi, „LEGO Technic“ konstruktoriuose yra begalė labai mažų detalių, dėl ko prie „Technic“ konstravimo bus praleista itin daug laiko, tačiau tuo pačiu rekomenduojame jokiu būdu neleisti su „LEGO Technic“ žaisti jauniausiems vaikams, kadangi tai gali būti kiek pavojinga.

Džiugu, jog „LEGO Technic“ turi ypatingą kainos ir kokybės santykį, kadangi atsiliepimai tvirtina, jog tai yra sudėtingi konstruktoriai, bet jų kaina nėra labai didelė. Be to, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje „Technic“ konstruktorius internetu galite užsakyti dar pigiau dėl čia nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų ir taikomų nuolaidų su specialiais nuolaidų kodais. Jeigu jūsų namuose yra tikrų „LEGO“ fanų ir entuziastų, garantuojame, jog „LEGO Technic“ juos nudžiugins.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
6 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?