Naudingi patarimai

Lengvai valomo gobeleno baldai – draugiški ir vaikams, ir gyvūnams

4.7/5
2020 05 14

Tiems, kurie augina vaikus, nereikia pasakoti, kaip greitai net ir visiškai naujas baldas gali pasipuošti nebeišvalomomis dėmėmis. Panaši situacija ir su gyvūnais, kurie bet kurį baldą gali nukloti savo plaukais. Visgi, net ir tokiems atvejams yra išeitis – tai speciali, lengvai valomo gobeleno medžiaga, kuri vis dažniau naudojama skirtingų baldų gamybai. Kokie pagrindiniai šio lengvai valomo audinio privalumai?

Vandens nesugerianti medžiaga

Easy Clean medžiagos pagaminti baldai yra padengti specialia apsaugine plėvele, kuri sukuria vandeniui atsparų sluoksnį ir neleidžia jam greitai įsigerti į paviršių. Užuot iš karto absorbuojamas, vanduo kondensuojasi ant medžiagos paviršiaus, todėl jį galima labai paprastai nuvalyti minkštu skudurėliu ar popieriniu rankšluosčiu. Tiesa, svarbu, kad dėmę su rankšluosčiu švelniai spustelėtumėte, o ne trintumėte į audinį. Veiksmą reikia kartoti tol, kol visas vanduo į jį įsigers.

Į šiuos baldus neįsigeria ne tik vanduo, bet ir sultys, kava ar bet kokie kiti skysčiai, todėl galima išvengti net ir sunkiai įveikiamų dėmių. Nesvarbu, ar nelaimė nutiks Jums, ar mažiesiems namų išdaigininkams, iš jos galėsite tik smagiai pasijuokti.

vandens nesugerianti medziaga easy clean baldams

Atsparumas gyvūnų plaukams

Lengvai valomo gobeleno baldai nesugers ne tik skysčių, bet ir į audinį neleis prasiskverbti plaukams. Jei iki šiol naudojote įprastos medžiagos baldus, skirtumą tikrai pavyks pajausti. Kačių, šunų ar bet kokių gyvūnų plaukus paprasčiausiai galėsite nurinkti naudodami pūkų volelį – kadangi jie bus susikaupę sofos arba fotelio audinio paviršiuje, tai nesunkiai pavyks padaryti.

Jeigu nuvalę plaukus pastebėsite ir kitų užsilikusių dėmių, jas pašalinsite labai panašiai, kaip aptarta prieš tai. Tereikia sušlapinti popierinį rankšluostį, keletą kartų švelniai spustelėti jį ant dėmės ir kuriam laikui palikti išdžiūti.

atspari gyvunu plaukams medziaga gobelenas easy clean

Lengvas bet kokių dėmių pašalinimas

Tokios medžiagos apdaila yra pagrįsta nanodalelėmis – jų sudėtis labai efektyviai neleidžia bet kokiam purvui prasiskverbti gilyn į audinį. Tai reiškia, kad bet kokių nešvarumų šalinimas yra ypatingai paprastas. Jam nereikia jokių specialių valiklių: pakanka paprasto muilo ir vandens. Nesvarbu, ar naująjį fotelį aptaškysite riebiu maistu, ar vaikai nuspręs sofą paversti piešimo „lapu“, lengvai nuvalysite rašiklio, pomidorų padažo ar bet kokias kitas dėmes. Tereikia atlikti kelis paprastus žingsnius:

  1. Nešvarumus (jei jie yra tirštesnio pavidalo), atsargiai reikėtų pašalinti šaukšteliu, o ant likusios dėmės užlašinti kelis vandens lašus. Svarbu neleisti dėmei dar labiau išplisti – stenkitės naudoti sukamuosius judesius ir vandenį „stumti“ link dėmės centro.
  2. Dėmės vietą labai švelniai patrinkite muilu ir atsargiai nusausinkite popieriniu rankšluosčiu ar sausa šluoste.
  3. Dar kartą sudrėkinkite dėmės vietą ir švelniai, keletą kartų spauskite ant jos popierinį rankšluostį, kol pašalinsite visą ant paviršiaus esantį vandenį.

lengvas demiu valymas nuo baldu easy clean

Toks paprastas valymas gerokai palengvins buities vargus ir leis pernelyg nesijaudinti dėl augintinių plaukų ar vaikų išdaigų. Be to, lengvai valomu gobelenu dengiamų baldų asortimentas nuolat plečiasi, taigi bet kurią namų erdvę galima įrengti ne tik praktiškai, bet ir stilingai.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.7/5
6 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?