Naudingi patarimai

Maudymosi kostiumėliai 2021: pagal figūros tipą

4.8/5
2021 02 19

Besirinkdamos drabužius, visuomet stengiamės, kad jie pabrėžtų mūsų privalumus ir leistų užmaskuoti trūkumus – tokia pati situacija yra ir tuomet, kai reikalingi maudymosi kostiumėliai. Be šių stiliaus detalių sunkiai įsivaizduotume šiltąjį sezoną ar atostogas, todėl jų pasirinkimui visuomet skiriame ypatingą dėmesį. Maudymosi kostiumėliai pagal figūrą – vienas dažniausių pasirinkimo kriterijų: jei žinote, kokiam tipui priskirtumėte savąją, labai greitai surasite ir tinkamiausią variantą. 

skirtingi figuru tipai maudymosi kostiumeliams

Stačiakampis

Jei turite siauresnius klubus, neryškų liemenį ir mažą krūtinę, turėtumėte įsidėmėti šiuos patarimus:

 • Liemenėlės turėtų būti kimštais kaušeliais. Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis taip pat gali būti papuošta plačiomis juostomis – taip vizualiai išplėsite pečių juostą.
 • Jums puikiai tinka „V“ formos liemenėlės ir jokių petnešėlių neturintys modeliai.
 • Klubus aptempiančios kelnaitės šiuo atveju bus vienas geriausių pasirinkimų. Dar geriau, jei jos bus papuoštos raišteliais ar kitomis detalėmis, kurios paryškins Jūsų klubus. Taip pat vertėtų pabrėžti ir taliją.

Kriaušė

Šios figūros savininkės turi siaurus pečius, nedidelę krūtinę, ilgą liemenį ir pilnesnę apatinę kūno dalį, ypač – klubus ir šlaunis. Tokiais atvejais renkantis maudymosi kostiumėlį reikia įsidėmėti šiuos patarimus:

 • Pagrindinį dėmesį sutelkite į viršutinę maudymosi kostiumėlio dalį – ji gali būti marga, ryški ar papuošta įvairiais dėmesį atkreipiančiais akcentais.

 • Jums taip pat tinka per kaklą surišamos ar užsegamos liemenėlės su atvirais pečiais.
 • Kelnaitės turėtų būti tamsesnės, pernelyg neatkreipiančios dėmesio. Geriausia, jei jos bus didesnio kirpimo – taip prailginsite kojas.

maudymosi kostiumeliai kriauses formos figurai

Smėlio laikrodis

Tokia figūra išsiskiria siaurais pečiais ir klubais, lieknoms šlaunimis, ryškiu lieknu liemeniu ir vidutinio dydžio ar didesne krūtine. Jei turite ją, Jums tiks šie maudymosi kostiumėliai:

 • Liemenėlės turėtų būti pakeliančios, o jų iškirpčių formos gali būti pačios įvairiausios. Jūsų figūrai tinka bet kokio kirpimo kelnaitės.
 • Drąsiai eksperimentuokite su madingomis, ryškiomis ar Jums patinkančiomis spalvomis. Nevenkite įdomesnių detalių – įvairūs blizgučiai, raštai ar ornamentai gali puošti tiek viršutinę, tiek apatinę maudymosi kostiumėlio dalį., 
 • Jums puikiai tiks labiau prigludę maudymosi kostiumėliai, kurie pabrėš puikiai atrodančią figūrą.

maudymukai smelio laikrodzio formos figurai

Rombas

Jei turite siauresnius pečius, didelę krūtinę, putlesnį pilvuką ir didelius klubus, įsidėmėkite šiuos patarimus:

 • Jums ypač tiks vientisi maudymosi kostiumėliai arba atskirų dalių modeliai, kurių viršutinė dalis yra kiek ilgesnė.

 • Pirmenybę teikite „V“ formos iškirptės liemenėlėms.
 • Venkite labai ryškių spalvų ir sunkių raštų. Geriausia rinktis neutralius atspalvius ir pabandyti vizualiai prailginti kūną pasitelkiant vertikalias ar įstrižas linijas.

Kūgis

Tokią figūrą turinčios moterys pasižymi platesniais pečiais, didesne ar vidutine krūtine, siaurais klubais, plonomis šlaunimis, neryškiu liemeniu ir plokščiu pilvu. Tuomet pravartu įsiminti šią informaciją:

 • Jūsų tikslas – atkreipti dėmesį į klubus ir šlaunis. Tam puikiai tiks aukštesnio liemens kelnaitės, kurios gali būti papuoštos įvairiausiomis ryškesnėmis detalėmis.
 • Liemenėlės turėtų turėti plonas petnešėles ir didelę iškirptę. Venkite per kaklą surišamų modelių.

 • Išbandykite vientisus maudymosi kostiumėlius – su jais atrodysite taip, tarsi turėtumėte smėlio laikrodžio tipo figūrą.

kugio tipo figuros maudymosi kostiumelis

Kitos gudrybės, padėsiančios išsirinkti maudymosi kostiumėlį

Gali būti, jog nei vienas iš aukščiau įvardintų figūros tipų neatitinka Jūsiškės. Tokiu atveju reikėtų pagalvoti, kokius figūros ypatumus norėtųsi užmaskuoti – tai Jums padaryti padės šie patarimai:

 • Platūs pečiai. Jums labiausiai tiks gilesnė, apvali arba „V“ formos iškirptė. Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis gali būti papuošta vertikaliomis juostomis. Venkite ryškesnių detalių pečių srityje.
 • Siauri pečiai. Geriausia rinktis mažesnę iškirptę turinčias liemenėles – dar geriau, jei jos bus ryškesnių ar šviesesnių atspalvių, su petnešėlėmis, užmaunamomis ant pečių. Venkite „V“ formos iškirpčių ir vertikalių juostų ant liemenuko.
 • Didelė krūtinė. Šiuo atveju svarbus bus krūtinės palaikymas – tam geriausiai tinka iš tvirtų, elastingų audinių pasiūtos liemenėlės su lankeliais bei platesnėmis petnešomis. Galima rinktis ir gilesnę „V“ iškirptę. Geriausia, jog viršutinė dalis būtų tamsi ir vienspalvė, o su apatine galima nevaržomai eksperimentuoti.
 • Maža krūtinė. Nesuklysite, jei rinksitės liemenėlę su pakeliančiais kaušeliais. Ji taip pat turėtų būti šviesių spalvų, margesnė ar papuošta kaspinėliais bei kitomis įdomesnėmis detalėmis.
 • Didelis ūgis. Viršutinė dalis gali būti su platesnėmis petnešėlėmis ar be jų, o apatinė – priminti šortukus. Pirmenybę teikite horizontalioms linijoms bei blizgiems ir ryškiaspalviams audiniams. Venkite tamsių spalvų ir vertikalių juostų.
 • Žemas ūgis. Ieškokite maudymosi kostiumėlio, kuris papuoštas vertikaliomis juostomis ar įvairiais piešiniais. Jei turite siaurus klubus, galite rinktis aukštesnes kelnaites, o priešingu atveju labiau tiks klasikinio kirpimo modeliai. Šortukai ir horizontalios juostos yra tai, ko reikėtų atsisakyti.
 • Platesnė talija. Jums puikiai tiks vientisi, pastelinių atspalvių modeliai, turintys klostes ant pilvo. Reikėtų privengti atskirų dalių maudymosi kostiumėlių, kurie turi siauras petnešas, uždaresnę viršutinę dalį ar yra pasiūti iš blizgių, labai ryškių medžiagų.
 • Platūs klubai. Nukreipti dėmesį nuo jų padės ryškesnės, įdomesnio dizaino liemenėlės su petnešėlėmis ant pečių. Tuo tarpu kelnaites verčiau rinktis tamsesnių atspalvių. Venkite pernelyg atvirų dviejų dalių modelių.

skirtingi maudymui skirtingu figuru moterims

Identifikavusios savo figūros tipą ir įsidėmėjusios šiuos patarimus, lengvai nutarsite, koks maudymosi kostiumėlis tinka labiausiai. Svarbiausia, kad Jūs pačios su juo jaustumėtės gerai – to netruks pastebėti ir aplinkiniai!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.8/5
6 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?