Naudingi patarimai

Microsoft Xbox One

5/5
2017 12 13

Žaidimų konsolė Xbox One

„Microsoft Xbox“ konsolės yra ypač populiarios jau daugiau kaip 10 metų. Taip yra ne šiaip sau – „Microsoft“ deda be galo daug pastangų į šią žaidimų konsolę. Todėl šiais laikais daug kas jau netgi nebeįsivaizduoja savo televizoriaus be savo „Xbox“. Naujoji „Xbox One“ žaidimų konsolė yra galingesnė ir universalesnė negu bet kada – šiais laikais „Xbox“ yra ne tik įrenginys žaidimams, bet ir pilnavertis media grotuvas, pramogų sistema!

Xbox One“ yra ypač galinga žaidimų konsolė, kurios galią galėsite išnaudoti su šimtais įvairiausių žaidimų – šiam įrenginiui rasite lenktynių, šaudyklių, simuliatorių ir kitokių žaidimų. Be to, su „Xbox One“ galėsite žaisti ir tam tikrus žaidimus, kurie prieinami tik „Xbox“ konsolėms, pavyzdžiui, „Halo 5: Guardians“, „Rise of the Tomb Raider“, „Forza Horizon 3“.

Jeigu turėjote „Xbox 360“ ir vis dar turite didžiulę šiai konsolei skirtų žaidimų kolekciją, nesijaudinkite, kadangi „Xbox One“ juos taip pat palaiko, todėl viena konsole galėsite žaisti keliems įrenginiams skirtus žaidimus.

Galbūt naujovės jums patinka labiau negu nostalgija? Tokiu atveju tikrai apsidžiaugsite, jog tik su „Xbox One“ konsole galėsite nemokamai žaisti tam tikrus „EA“ kompanijos kuriamus žaidimus dar prieš jiems patenkant į rinką!

Top Microsoft Xbox One žaidimų konsolių

Visos „Xbox“ konsolės turėjo ir vieną didžiulį privalumą, kurį išskirdavo visi atsiliepimai internete – milžinišką žaidėjų bendruomenę. Turėdami „Xbox One“ galėsite naudotis „Xbox Live“ ir žaisti kartu su kitais „Xbox One“ bei asmeninių „Windows 10“ kompiuterių naudotojais visame pasaulyje. Taip, „Xbox One“ yra vienintelė konsolė, galinti leisti žaisti internetu kartu su žaidėjais, naudojančiais asmeninius kompiuterius! Tuo tarpu galingi „Microsoft“ serveriai užtikrins idealų veikimą ir žaidimo spartą bet kuriuo paros metu, bet kuriame pasaulio taške.

Tačiau „Xbox One“ nėra tiesiog eilinė žaidimų konsolė. Šis įrenginys gali praskaidrinti jūsų dieną ir kitaip. „Xbox One“ suteiks jums galimybę mėgautis televizija, žaidimais ir įvairiausiomis programėlėmis. Tai yra vienintelė konsolė, kuri žiūrint TV, „Netflix“ ar „YouTube“ leis jums gauti pakvietimus iš draugų žaisti žaidimus, todėl niekada nieko nepraleisite.

Tai yra šiuolaikiška, galinga ir universali konsolė, kurią užsisakyti internetu galite jau šią sekundę. Nepamirškite, jog tik Pigu.lt internetinėje parduotuvėje šią ir kitas žaidimų konsoles galite įsigyti daug pigiau, nes čia nuolat vyksta akcijos, išpardavimai ir taikomos nuolaidos su specialiais nuolaidų kodais. Įsigykite naująjį „Xbox One“ dabar ir paverskite savo įprastą televizorių tikra pramogų sistema!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?