Naudingi patarimai

Monster High - neįprastos lėlės, užkariavusios pasaulį

5/5
2019 04 09

Pamirškite puošnias, tarsi iš žurnalų viršelių nužengusias lėles – šiais laikais mažyles domina kur kas originalesni, išskirtine išvaizda stebinantys žaislai. Tai – Monster High lėlės, kurios per mažiau kaip dešimtmetį sugebėjo pavergti mergaičių širdis ir labai greitai atsidūrė populiariausiųjų žaislų sąrašuose. Jei dar neteko apie jas girdėti, kviečiame susipažinti!

Kaip atsirado Monster High lėlės?

Nors sunku patikėti, šie žaislai mergaitėms yra paremti fantastiniais siaubo filmais, tačiau nepaisant to, išskirtinė jų išvaizda kone iš karto susilaukė mažųjų susidomėjimo. Mattel sukurta franšizė taip išpopuliarėjo, jog neilgai trukus pradėti kurti ir šių lėlių aksesuarai, žaidimai, o ekranus pasiekė ir Monstrų vidurinės nuotykius atvaizduojantis animacinis filmukas.

Monster High lėlės gyvena visiškai kitokiame, fantastiniame pasaulyje – skiriasi ne tik jų pamokos, bet ir bendraklasiai. Vampyrai, vaiduokliai, vilkolakiai, jūrų monstrai ir šauniosios lėlės nuolat patiria įvairių nuotykių, todėl žaidimai vaikams niekuomet nebūna nuobodūs!

Monster High lėlė Treesa "Sodo Paslaptys" kaina ir informacija | Monster High lėlė Treesa "Sodo Paslaptys" | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 7249 5/5 2val. 21min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 59 €
Rodyti daugiau

Monster High Dolls – daugiau, nei išskirtinė išvaizda

Jei manote, kad šios „siaubingos“ lėlės mergaitėms labai greit nusibos, smarkiai klystate – Monster High puikiai tinka žaidžiant vaidmenų žaidimus, todėl nuolat galima sukurti vis kitokius žaidimų scenarijus. Tokie užsiėmimai lavina fantaziją, skatina priimti sprendimus, o jei į žaidimą įtraukiami ir kiti asmenys – ugdomi socialiniai įgūdžiai ir bendruomeniškumas. Be to, tai puiki priemonė padėti mažyliams suprasti, jog išvaizda – dar ne viskas: tikrosios vertybės slypi mūsų viduje.

Dar geriau į žaidimą įsijausti padeda papildomi priedai ir judančios ar kitais išskirtinumais žavinčios lėlyčių detalės. Kai kurios iš jų šviečia tamsoje, kitos – turi išsiskleidžiančius sparnus ar slepia daugybę kitų paslapčių, kurias noriai tyrinės kiekviena mergaitė!

Dovana mergaitei: kurią Monster High lėlę pasirinkti?

Ieškant dovanos vaikams, labai svarbu, jog naujoji Monster High lėlė iš tiesų paliktų mažyliams įspūdį, todėl pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ar atžaloms jau teko susipažinti su šiais personažais ir animaciniu serialu. Jei taip, jos pačios pasakys, kuri herojė joms patinka labiausiai – Jums beliks įsitikinti, jog tokios lėlytės dar nėra sukauptoje kolekcijoje.

Tačiau jei pirmą kartą ketinate vaikus supažindinti su šiomis lėlėmis, pagalvokite, kuri iš jų atitiktų mergaitės charakterį: rami, pati ryškiausia, o gal paslaptinga? Visi Monster High žaislai internetu pateikiami su aprašymais, todėl galite nesijaudinti – net ir tuomet, jei šios monstriukės Jums naujiena, nesunkiai surasite mažyliai patiksiančią lėlę.

Visos jos tarpusavyje labai skirtingos, todėl atitikmenį pavyks rasti bet kuriuo atveju. Atsižvelkite į jų aprangą, pridedamus aksesuarus ir prisiminkite, jog kuo daugiau lėlių – tuo daugiau nuotykių Jūsų atžalos galės patirti. Padovanokite joms šią galimybę ir leiskite pasinerti į užburiantį monstrų pasaulį!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?