Naudingi patarimai

Namų atnaujinimas daug neinvestuojant - pagrindiniai aspektai

4.2/5
2019 02 11

Kiekvienas iš mūsų dažniau ar rečiau pasvajoja apie galimybę gyventi gyvybingoje ir dinamiškoje aplinkoje, tačiau vis dar vyrauja įsitikinimas, kad namų atnaujinimas reikalauja nemažų investicijų, todėl bet kokius pokyčius reikia kruopščiai planuoti. Visgi, jei pasitelksite kelias paprastas gudrybes, labai greitai ir pigiai galėsite pakoreguoti šiek tiek pabodusią aplinką – kokias idėjas verta išbandyti?

Atnaujinkite pagalvėles

Dekoratyvinės pagalvėlės papuošia svetainės, jaunuolio kambario, miegamojo ar net lauko baldus – jei iki šiol jų nenaudojote, nustebsite, kaip ženkliai šie nedideli akcentai gali pakoreguoti puoselėjamą interjerą! O jei keletas tokių detalių jau puošia Jūsų namus, vertėtų pagalvoti apie naujus pirkinius – pigios dekoratyvinės pagalvėlės nustebins gausiu asortimentu, todėl jas galėsite priderinti tiek pagal artėjančias progas, tiek pagal savo nuotaiką.

Išduosime vieną gudrybę: jei Jus vis dar tenkina šių gaminių stovis ir norite išleisti kaip įmanoma mažiau pinigų, Jus išgelbės naujas dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas – jį įsigysite itin palankia kaina!

Įsigykite naują lovatiesę ar pledą

Gražūs pledai ir prabangios lovatiesės turi labai daug įtakos bendram miegamojo interjerui – ypač tuomet, jei šis kambarys yra nedidelis. Tokių gaminių dažniausiai turime ne vieną ir ne du, tačiau jei sukaupta kolekcija atrodo nuobodokai, įsigiję kelias papildomas lovatieses, tikrai išvengsite didelių investicijų. Šiuo metu ypač populiarios gyvybingumu alsuojančios lovatiesės 3D efektu, o mažylius labiausiai vilioja mėgstamais herojais dekoruoti vaikiški pledai, todėl bet kuriuo atveju rasite iš ko pasirinkti.

Pasikeiskite užuolaidas

Tai dar viena labai paprasta ir lengvai įgyvendinama idėja – užuolaidos miegamajam, svetainei ar bet kuriam kitam kambariui prideda jaukumo ir padeda šiek tiek pakoreguoti bendrą patalpos išvaizdą. Bene labiausiai prie to prisideda naktinės užuolaidos, kurios yra kiek masyvesnės, tačiau ir tarp jų galima atrasti pakankamai neutralių variantų. Gali pasirodyti, jog užuolaidų kaina nėra pati mažiausia, bet šis aspektas labiau priklauso nuo audinio ir konkretaus modelio – jei žūtbūt norėsis sutaupyti, tikrai pavyks tai padaryti.

Atkreipkite dėmesį į dabartinį apšvietimą

Nors gali atrodyti netikėtai, tačiau iš tiesų apšvietimo dėka kambaryje galima padaryti tikrus stebuklus net ir tuomet, jei visos kitos detalės lieka savo vietose! O ir patys originalūs šviestuvai tampa ne mažiau svarbia kambario detale. Tad jeigu dabartinis kambario vaizdas šiek tiek pabodo, gerai jį apžiūrėkite: galbūt savo vietą jame surastų toršeras, o gal praverstų lubinis ar sieninis šviestuvas? Tik eksperimentuodami perprasite apšvietimo galimybes, tačiau dėl šių gaminių stiliaus neturėtų kilti ilgų diskusijų.

Pakeiskite (arba įsigykite) kilimą

Neapsirikite – kilimai šiais laikais kur kas gražesni už tuos, kuriuos anksčiau kabindavome ant sienų, todėl tokią interjero detalę drąsiai galima pritaikyti net ir itin stilinguose namuose. Modernūs kilimai gali papuošti bet kurį Jūsų kambarį, suteikdami jam jaukumo, o jei pageidausite – ir ryškumo bei gyvybingumo. Pastaruoju metu itin daug dėmesio susilaukia shaggy kilimai, kurie yra pagaminti iš ilgaplaukio pluošto verpalų, taip užtikrinant ypatingą švelnumą ir unikalią išvaizdą.

Jei apie didesnį kilimą negalvojate, pokyčių į namus įnešti gali ir durų kilimėliai: tarp jų rasite ne vieną šmaikštų ir originalų variantą, kuris, vos tik sugrįžus namo, privers plačiai nusišypsoti. Galite būti tikri – pasitelkus tokią idėją, tikrai neteks plačiai atverti piniginės!

Papuoškite kambario sienas

Originalus sienų dekoras neabejotinai atkreips aplinkinių dėmesį – šiuo atveju siūlome išbandyti net kelias idėjas. Jei norisi greitai įgyvendinamo varianto, Jums tiks paveikslai ar paveikslų reprodukcijos: išsirinkę labiausiai patikusį piešinį, iš karto galėsite mėgautis atsinaujinusiu interjeru.

Tuo tarpu tiems, kurie nori į šią užduotį pažiūrėti kūrybiškiau, turėtų patikti interjero lipdukai – apjungdami juos tarpusavyje, galite sukurti itin originalią kompoziciją. Šiuo metu itin populiarūs yra lipdukai ant sienų-užrašai, tačiau jei ketinate patobulinti mažylio kambarį, atkreipkite dėmesį į jiems atpažįstamus personažus – tarp lipdukų jų surasite pačių įvairiausių.

Įkurkite jaukų prisiminimų kampelį

Ši idėja Jums patiks tuomet, jei esate kiek romantiški ar sentimentalūs. Viskas, ko Jums prireiks yra žvakidės, nuotraukų rėmeliai, kūrybiškumas ir šiek tiek laisvo laiko – patys sukūrę tokią mielą dekoraciją, įnešite į namus dar daugiau jaukumo ir šilumos. Galutinis rezultatas priklausys tik nuo Jūsų pačių: galbūt paprastą žvakidę pakeis kvepiančios žvakės, o rėmeliai nuotraukoms pasipuoš žaviomis lemputėmis – šiuo atveju galimi patys įvairiausi eksperimentai!

Namų interjerą nebrangiai atnaujinsite, jei papildysite jį bet kokia ryškesne ar įdomesne detale. Jei tarp šių variantų nerasite Jums patinkančios idėjos, dar daugiau žavingų akcentų tikrai surasite Pigu.lt el. parduotuvės asortimente!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
11 Klientų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?