Naudingi patarimai

Olaplex: kas tai ir kodėl verta juos naudoti?

4.8/5
2019 07 08

Olaplex priemonės turėtų būti girdėtos visiems, kurie bent kartą buvo susirūpinę savo plaukų būkle ir ieškojo būdų, kaip ją atstatyti. Dviejų chemijos mokslų daktarų dėka gimė unikali molekulė, leidžianti atstatyti ir sustiprinti pažeistus plaukus bei atkurti jų struktūrą. Pagrindinis visų šių produktų ingredientas, žinomas kaip „bis-aminopropyl diglycol dimaleate“, gali įsiskverbti į plauko struktūrą iki molekulinio lygmens ir tuomet atstatyti visus suirusius junginius – būtent dėl to plaukai auga sveikesni ir stipresni.

Vienas pagrindinių gamintojų tikslų buvo skurti kaip įmanoma natūralesnius produktus ir jiems tikrai pavyko tai padaryti – Olaplex gaminiuose nerasite sulfatų, silikonų ar bet kokių kitų kenksmingų medžiagų bei aliejų. Šią produkciją gali rinktis ir veganai, ir tie, kurie rūpinasi gyvūnų teisėmis – tai gamtai draugiška ir labai veiksminga linija.

Olaplex dažnai vadinami revoliuciniais produktais, skirtais pažeistiems plaukams – juos rekomenduojama pasitelkti tiems, kurių plaukams teko iškentėti daug dažymų, šukuosenos formavimo įrankių ar kitų panašių kenksmingų procedūrų. Šiems produktams pritaikoma formulė ne kartą yra patentuota – tai reiškia, jog net ir panašios sudėties nepavyks surasti jokiuose kituose gaminiuose. Ką dar reikėtų žinoti apie šiuos gaminius?

Atkuriamoji priemonė nualintiems plaukams Olaplex Hair Perfector No. 3 100 ml kaina ir informacija | Atkuriamoji priemonė nualintiems plaukams Olaplex Hair Perfector No. 3 100 ml | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2699 € 26990 / l 4.6/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS
Atkuriamasis plaukų priemonių rinkinys Olaplex Traveling Stylist Kit 3x100 ml kaina ir informacija | Atkuriamasis plaukų priemonių rinkinys Olaplex Traveling Stylist Kit 3x100 ml | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 12890 € 42967 / l 5/5 4val. 8min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Plaukų kondicionierius Olaplex No 5 Bond Maintenance, 250 ml kaina ir informacija | Plaukų kondicionierius Olaplex No 5 Bond Maintenance, 250 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2690 € 10760 / l 4.7/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Plaukų šampūnas Olaplex No 4. Bond Maintenance 250 ml kaina ir informacija | Plaukų šampūnas Olaplex No 4. Bond Maintenance 250 ml | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2690 € 10760 / l 4.8/5
Į krepšelį
GERA KAINA!
Atkuriamasis plaukų kremas Olaplex No.6 Bond Smoother 100 ml kaina ir informacija | Atkuriamasis plaukų kremas Olaplex No.6 Bond Smoother 100 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2570 € 25700 / l 4.7/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Atkuriantis plaukų formavimo aliejus Olaplex No. 7 30 ml kaina ir informacija | Atkuriantis plaukų formavimo aliejus Olaplex No. 7 30 ml | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2520 € 84000 / l 4.9/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Olaplex priemonių plaukams apžvalga ir naudojimas namuose

Kiekvienas šiuo prekiniu ženklu pažymėtas produktas atlieka skirtingas funkcijas, todėl tik bendras Olaplex rinkinys gali garantuoti įspūdingus pokyčius. Tam, kad geriau suprastumėte, kaip veikia ši produkcija, iš pradžių reikėtų susipažinti su kiekviena produktų linija ir jų naudojimo niuansais.

Olaplex Nr.3

Tai atkuriamasis produktas, kurį reikia pasitelkti dar prieš šampūną ir kondicionierių. Naudodami jį, atstatysite išvargintus plaukus, juos sustiprinsite, sumažinsite lūžinėjimą ir atkursite žavingą jų išvaizdą. Teigiama, kad priemonės iš Olaplex plaukams turi naudos jau po pirmųjų kartų – labai greit pastebėsite, kad jie tapo paslankesni ir blizgesni. Olaplex 3 kaina nėra didelė, tačiau efektas – įspūdingas! Tiesa, kovojant su išsišakojusiais plaukų galiukais, reikia iš esmės pakeisti jų priežiūros rutiną. Olaplex produkcija gali ženkliai prisidėti prie greitesnių rezultatų, tačiau plaukus taip pat turėsite pasaugoti nuo elektrinių prietaisų, saulės ir kitų kenksmingų veiksnių

Olaplex No 3 naudojimas: 

 •       Olaplex No 3 priemonę turėtumėte pasitelkti prieš ruošdamiesi plauti galvą.
 •       Šios atkuriamosios priemonės nereikia naudoti prieš kiekvieną plovimą – užteks, jei ją pasitelksite kartą per savaitę. Tačiau jeigu plaukai ypač pažeisti, gali prireikti ir 2-3 kartų.
 •       Plaukus sušlapinkite ir nusausinkite, o tuomet užtepkite priemonės nuo šaknų iki galiukų taip, kad plaukai iš tikrųjų būtų pilnai prisotinti.
 •       Nors rašoma, kad atkuriamoji priemonė ant plaukų turėtų būti laikoma 10 minučių, žinokite, kad kuo ilgiau ją laikysite, tuo geresniais rezultatais galėsite mėgautis.
 •       Praėjus atitinkamam laikotarpiui, kruopščiai ją nuskalaukite.

1 Atkuriamoji priemonė nualintiems plaukams Olaplex Hair Perfector No. 3 100 ml kaina ir informacija | Atkuriamoji priemonė nualintiems plaukams Olaplex Hair Perfector No. 3 100 ml | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2699 € 26990 / l 4.6/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Olaplex Nr.4

Kitaip tariant, tai Olaplex šampūnas: atsiliepimai ir produkto aprašymai neleidžia abejoti jo nauda. Ypatingai didelis dėmesys yra skirtas plauko drėkinimui, todėl po kiekvieno plovimo jie tampa vis švelnesni ir stipresni – netruksite pastebėti, kad jų priežiūra tampa kur kas paprastesnė. Be to, šie Olaplex produktai saugo Jūsų šukuoseną nuo išorės veiksnių ir padeda išvengti greito dažų nublukimo.

Olapex No 4 naudojimas: 

 •       Olaplex šampūnas gali būti naudojamas bet kada, kai tik ruošiatės plauti galvą – jis gali pakeisti prieš tai Jūsų naudotas priemones.
 •       Pradėję procedūrą, šampūną įtrinkite į šlapius plaukus.
 •       Nuplaukite vandeniu.
 •       Jei reikia, procedūrą atlikite pakartotinai.

1 Plaukų šampūnas Olaplex No 4. Bond Maintenance 250 ml kaina ir informacija | Plaukų šampūnas Olaplex No 4. Bond Maintenance 250 ml | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2690 € 10760 / l 4.8/5
Į krepšelį
GERA KAINA!

Olaplex Nr.5

Tai Olaplex kondicionierius, dar labiau sustiprinantis aukščiau minėtojo šampūno poveikį. Šis produktas pasirūpins plauko hidratacija (tačiau jo neapsunkins), suteiks jiems ypatingo blizgesio ir dar labiau sustiprins. Vertėtų žinoti, kad šios priemonės gali būti naudojamos bet kokių tipų plaukams, todėl kiekvienas gali įsitikinti, ar Olaplex atsiliepimai iš tiesų yra teisingi.

Olaplex No 5 naudojimas: 

 •       Olaplex kondicionierių reikėtų naudoti po galvos plovimo – jis taip pat gali pakeisti priemones, kurias naudojote iki šiol.
 •       Pradėję procesą, visus plaukus ištepkite kondicionieriumi.
 •       Keletą minučių palūkėkite ir nuplaukite vandeniu.

1 Plaukų kondicionierius Olaplex No 5 Bond Maintenance, 250 ml kaina ir informacija | Plaukų kondicionierius Olaplex No 5 Bond Maintenance, 250 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2690 € 10760 / l 4.7/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA

Olaplex Nr.6

Šią seriją atkuriamas plaukų kremas Olaplex No 6 papildė pakankamai neseniai, todėl ne kiekvienas yra susipažinęs su jo efektyvumu. Tačiau jeigu dar neišbandėte šio produkto, iš tiesų verta tai padaryti – ypač tuomet, jei skundžiatės nepaklusniais plaukais. Be jau minėtos pagrindinės šių produktų sudedamosios dalies, šiame kreme taip pat rasite fermentuotą žaliosios arbatos aliejų, kuris padeda plaukui dar geriau sugerti visas naudingas medžiagas. Aukštą drėkinimo ir kondicionavimo lygį užtikrins kokosų ir argano aliejus bei vitaminas E, o apsaugai ir maitinimui pasirenkamos tokios sudedamosios dalys kaip beta karotinas, vitaminai D,C,E ir nepakeičiamosios riebalų rūgštys bei polifenoliai.

Kovai su pažeidimais naudojamas fitantriolis ir pantenolis – šios medžiagos puikiai sąveikauja tarpusavyje, suteikdamos plaukams dar didesnį žvilgesį ir užtikrindamos puikius rezultatus. Ši koncentruota priemonė padės juos išlyginti ir netgi leis greičiau išdžiovinti. Plaukai neapsunks, tačiau taps sveikesni ir labiau „suvaldomi“ – netruksite tuo įsitikinti!

Olaplex No 6 naudojimas: 

 •       Olaplex atkuriamąjį plaukų kremą galite naudoti nors ir kiekvieną dieną, tačiau atkreipkite dėmesį, kad rezultatai gali išsilaikyti net iki 72 valandų, todėl kartais to daryti tiesiog nebūtina.
 •       Šią priemonę galite naudoti ir ant šlapių, ir ant sausų plaukų – tereikia ją įtrinti nuo plaukų vidurio iki pat galiukų.
 •       Vos tik ištepę plaukus šiuo kremu, galite juos šukuoti ir modeliuoti kaip tik pageidaujate.

1 Atkuriamasis plaukų kremas Olaplex No.6 Bond Smoother 100 ml kaina ir informacija | Atkuriamasis plaukų kremas Olaplex No.6 Bond Smoother 100 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2570 € 25700 / l 4.7/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA

Olaplex Nr.7

Šiuo numeriu pažymėtas atkuriantis plaukų formavimo aliejus, kurį galima pritaikyti visų tipų plaukams. Naudojant šią priemonę, galima atstatyti pažeistus plaukus, grąžinti jiems sveikai ir natūraliai atrodančią išvaizdą, sustiprinti tekstūrą bei suteikti dar daugiau blizgesio ir paklusnumo. Dar vienas privalumas tas, jog šis Olaplex formavimo aliejus plaukus saugo plaukus nuo karščio (iki 230°C), todėl drąsiai galėsite šukuosenos kūrimui pasitelkti ir specialius prietaisus.

Be pagrindinio šios kompanijos produkcijos ingrediento („bis-aminopropilglikolio dimaleato“), šiame plaukų formavimo aliejuje taip pat galima atrasti vynuogių sėklų aliejų. Jis, praturtintas su senėjimo procesais kovojančiomis medžiagomis, atlieka apsauginę funkciją ir tuo pačiu puoselėja Jūsų plaukus. Prie šių ingredientų taip pat prisijungia ir fermentuotas žaliosios arbatos aliejus, labai efektyviai prisidedantis prie plauko maitinimo – būtent šiai sudedamajai daliai galima dėkoti už itin greitai pastebimus rezultatus.

Olaplex No 7 naudojimas:

 • Ši priemonė tinkama naudojimui tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų, kiekvieną kartą ruošiantis juos formuoti.
 • Nuėmus dangtelį, buteliuką reikėtų apversti aukštyn kojomis – tuomet švelniai bakstelėjus, ant delno užlašės keli aliejaus lašiukai.
 • Mažą aliejaus kiekį užtepkite ant plaukų ir pradėkite juos formuoti.

1 Atkuriantis plaukų formavimo aliejus Olaplex No. 7 30 ml kaina ir informacija | Atkuriantis plaukų formavimo aliejus Olaplex No. 7 30 ml | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2520 € 84000 / l 4.9/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Įsigiję visus šiuos produktus, netruksite pastebėti pirmuosius teigiamus plaukų pokyčius – kone kiekvienas juos išbandęs teigia, kad Olaplex kaina netrukus atsiperka įspūdingais rezultatais. Jei svarstote, kur pirkti Olaplex, apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą – čia rasite daugybę sutaupyti leidžiančių pasiūlymų!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.8/5
22 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?