Naudingi patarimai

Oppo mobilieji telefonai: nauji konkurentai Europos rinkoje

4.5/5
2020 04 03

Rinkdamiesi mobilųjį telefoną, visuomet atsižvelgiame ir į jo gamintoją – prekinis ženklas dažniausiai leidžia mums suprasti, ko galime tikėtis iš šių prietaisų. Būtent dėl to naujiems mobiliųjų gamintojams įsitvirtinti rinkoje yra ganėtinai sudėtinga. Visgi, Kinijos elektronikos gamintoja Oppo įrodė, kad tai padaryti yra įmanoma – naujieji jų siūlomi telefonai sparčiai veržiasi į Europos rinką ir susilaukia vis didesnio vartotojų dėmesio. Kuo išsiskiria šis prekinis ženklas ir kuriuos Oppo telefonus verta įsigyti?

Oppo prekinis ženklas

Oppo kompanija Kinijoje buvo įkurta 2004 metais. Jų asortimente yra MP3 grotuvai, LCD televizoriai, nešiojami daugialypės terpės grotuvai ir kiti panašūs įrenginiai, tačiau daugiausiai dėmesio susilaukia išmanieji telefonai. Nors Europos rinkoje jie pasirodė vos prieš keletą metų, dėl savo išradingumo ir plataus kainų rėžio labai greitai patraukė pirkėjų dėmesį.

„Android“ operacinę sistemą palaikantys Oppo išmanieji telefonai garsėja išskirtine dizaino kalba. Išlendančios kameros, blizgūs, iš minios išsiskiriantys korpusai – tai tik menka dalis jų pasiūlymų. Gamintojai įsitikinę, kad šiuolaikinės technologijos yra savotiška meno forma, kurią jie pasiryžę išnaudoti tam, kad pralenktų savo konkurentus. Panašu, kad kol kas jiems puikiai sekasi tai daryti.

Populiariausi Oppo mobilieji telefonai

Šiuo metu prekyboje dominuoja šie Oppo išmanieji telefonai:

Oppo Reno

Tai – pirmasis Reno serijos išmanusis telefonas, kuris gali pasigirti pakankamai galingomis specifikacijomis. 6,4 colių ir 1080x2340 skiriamosios gebos ekranas bei 8 branduolių „Qualcomm Snapdragon 710“ procesorius – tai pakankamai solidžios specifikacijos, kurios leis efektyviai naudotis šiuo prietaisu. Be to, reikėtų paminėti ir talpią 3765mAh bateriją, ekrane integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą bei galimybę rinktis 6GB ir 8GB RAM atmintį turinčius modelius.

Tačiau daugiausiai dėmesio nusipelnė Oppo Reno telefono kameros. Gale jas rasite dvi: 48MP pagrindinę ir 5MP objektyvą. Nors nėra teleobjektyvo, ši kamera vis vien gali kokybiškai fotografuoti portretus ir turi įvairias Oppo telefonams būdingas parinktis, tokias kaip padidinimas, naktinis režimas ar AI atpažinimas. Be to, galima filmuoti 4K kokybės vaizdo įrašus. Įspūdingiausiai atrodo 16MP priekinės kameros veikimo principas. Nors ant ekrano nematome jokios angos, įjungus kamerą, ji iškyla viršutinėje telefono dalyje, o kai ją išjungiate – sugrįžta į savo vietą. Toks sprendimas atrodo itin inovatyviai ir neįprastai – kaip ir pats šio telefono dizainas.

Oppo Reno 2 ir Reno 2Z

6,5 colių Oppo Reno 2 mobilieji telefonai kainuoja labai panašiai, kaip ir jų pirmtakai, tačiau buvo atlikti keli svarbūs atnaujinimai:

  • Dar daugiau našumo, kurį užtikrina atnaujintas „Snapdragon 730G“ procesorius ir 8GB RAM kiekis. Šis modelis komplektuojamas su 256GB vidine atmintimi.
  • Geresnės fotografavimo galimybės. Oppo Reno 2 telefonai gali pasiūlyti net 4 galines kameras. 48MP pagrindinė kamera su 20x skaitmeniniu priartinimu, 13MP teleobjektyvas, 8MP ypač plataus kampo kamera ir 2MP gylio jutiklis užtikrins puikius kadrus esant bet kokiam apšvietimui.
  • Didesnė baterijos talpa, kuri šiuose modeliuose yra padidinta iki 4000mAh.

Norintiems pigesnio telefono, siūloma rinktis supaprastintą šio modelio versiją – Oppo Reno 2Z. Tiesa, dėl mažesnės kainos teks susitaikyti su paprastesniu mikroschemų rinkiniu ir kiek mažesnėmis kameros galimybėmis. Jei nesate užkietėjęs fotografas ar žaidėjas, šis mobilusis telefonas gali pasirodyti kaip labai viliojanti alternatyva.

Oppo A5

Šios serijos telefonai yra kiek paprastesni, tačiau jei neieškote paties galingiausio modelio, Oppo A5 tikrai yra vertas Jūsų dėmesio. Galbūt „Qualcomm Snapdragon 665“ procesorius ir 3GB RAM atmintis negali prilygti aukščiau aptartiems modeliams, tačiau tokių parametrų tikrai pakaks visoms kasdienėms užduotims. Be to, turėsite net 5000mAh talpos bateriją ir 64GB vidinę atmintį, kurią, pasitelkę „microSD“ kortelę, galėsite praplėsti iki 256GB.

Šiame telefone rasite net 4 galines kameras: 12M, 8MP, 2MP ir 2MP. Priekinė 8MP kamera taip pat „iššoks“ viršutinėje telefono dalyje, taigi autentiškumo šis modelis tikrai nepraras. Tai užtikrins ir išskirtiniai korpuso atspalviai.

Oppo A9

Tai – dar vienas biudžetinei klasei priskiriamas modelis, kuris pradžiugins gana solidžiomis specifikacijomis. Oppo A9 turi 128GB vidinės atminties – su „microSD“ kortele ją galima padidinti dvigubai. Komplektuojamas su 4GB RAM atmintimi ir „Snapdragon 665“ procesoriumi, šis telefonas puikiai tiks ne tik kasdienėms užduotims, bet ir vidutinio lygio žaidimams. Bet kokia veikla užsiimsite visiškai neribodami savęs, kadangi telefono baterijos talpa siekia net 5000mAh. Kaip jau įprasta, priekinė 16MP kamera „iššoks“ iš telefono viršaus, o gale jas ir vėlgi išvysime net keturias: 48MP, 8MP, 2MP ir 2MP. Vienintelis ryškesnis skirtumas – pirštų antspaudų skaitytuvas yra įmontuotas galinėje telefono pusėje.

Tai – toli gražu ne vieninteliai Oppo mobilieji telefonai, su kuriais turėsime progą susipažinti. Ši kompanija ryžtingai pasiruošusi užkariauti rinką su išskirtinį dizainą ir puikias specifikacijas turinčiais modeliais. Panašu, kad kol kas jiems puikiai sekasi tai daryti.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?