Naudingi patarimai

Organizuojame šventes savo kieme: gražiausios šių metų tendencijos

5/5
2020 05 29

Šiltuoju sezonu įvairios šventės lauke yra itin dažnas sprendimas. Nesvarbu, ar laukia vestuvės, ar gimtadienis, savo kieme taip pat galime sukurti labai stilingą ir šventišką aplinką. Tam, kad tai padaryti būtų dar paprasčiau, vertėtų susipažinti su populiariausiomis kiemo vakarėlių tendencijomis. Kokius sprendimus 2020 metais verta išbandyti savo šventėje?

Lempučių skliautas

Nors kiemo dekoravimas lemputėmis jau buvo kiek atgyvenęs, ši nauja forma suteikė jam naują gyvenimą – manoma, kad tokia idėja 2020 metais susilauks ypatingo populiarumo. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti pakankamai ilgas lempučių girliandas ir iš jų suformuoti vieną palapinės briauną – stogelį ir sienelę. Anksčiau tokia idėja buvo pritaikoma tik prabangiose šventėse, tačiau dabar ją gali pasitelkti kiekvienas. Tokia dekoracija vakarėliui suteiks dar daugiau šventiškumo ir leis išplėtoti šiek tiek magišką aplinką.

lemputes lauke sventes metugirliandos lauke vakarelio metu

sventines lemputes laukesventines dekoracijos lemputes sode

Atspausdintos šventinės dekoracijos

Tokie spausdinti papuošimai yra vienas pigiausių būdų siekiant, jog gimtadienio šventė lauke išsiskirtų modernia atmosfera. Tokius užrašus galite pasigaminti ir patys – tam tereikia skambių žodžių ir gražaus šrifto. Tačiau jei nenorite gaišti laiko, įvairius atspausdintus užrašus galite surasti ir tarp parduodamų papuošimų – jie nustebins ir originalumu, ir stilinga išvaizda.

spausdintos dekoracijos sventems

popierines dekoracijos sventems laukepopierines dekoracijos kieme

Ilgų kaspinų fonas

Tokią sienelę pasigaminti tikrai nėra sunku: tereikia paimti skirtingo ilgio bei spalvų krepinį popierių ir, sluoksniuojant jį, pritvirtinti prie sienos. Taip išgausite įspūdingai atrodantį foną, kuris puikiai tiks šventinėms dekoracijoms. Tokios sienelės vis dar neišeina iš mados, todėl priklausomai nuo to, ar laukia suaugusiųjų, ar vaikų šventė lauke, galite išbandyti ir kitokius fonus.

kaspinai lauko sventes dekoracijoskaip puosti kiema lauko sventems

lauko svenciu dekoracijoslauko dekoras sventems

Dar daugiau įamžintų akimirkų

Nesvarbu, ar planuojate gimtadienio, ar krikštynų šventę lauke, šiais metais raginama užfiksuoti dar daugiau akimirkų nei įprastai. Tam geriausiai tinka momentinis fotoaparatas, tačiau lygiai taip pat galite pasitelkti ir savo išmanųjį telefoną. Svarbiausia, kad svečiams nepritrūktų idėjų naujoms asmenukėms, tad turėtumėte pasirūpinti fotosesijų aksesuarais. Karūnos, ūsai, juokingi akiniai ir kiti panašūs atributai pralinksmins visus šventės dalyvius, o Jūsų vakarėlis bus praturtintas dar viena smagia veikla.

fotosesijos lauko sventejefotosesiju dekoracijos lauke

dekoracijos nuotraukoms sventejenuotraukos su zaismingomis dekoracijomis vakarelyje

Šalių tematika

Nuolatinių kelionių ilgesys šiais metais persikėlė ir į vakarėlius – 2020 metais daug dažniau būsime kviečiami į teminę, tam tikrą valstybę reprezentuojančią šventę. Pasirinkus tokį variantą, daug lengviau galime sudaryti maisto ir gėrimų sąrašą ir pagal šalį parinkti tinkamas dekoracijas. Dar geriau, jei nuspręsite apsirengti taip, kaip rengiasi atitinkamos šalies gyventojai – tai suteiks dar daugiau peno išskirtinėms nuotraukoms!

saliu tematikos vakarelis ir jo dekoracijosmeksikietiskos dekoracijos sventei lauke

prancuziskos detales sventei laukepasaulio saliu tematika vakareliui kieme

Tvarūs sprendimai

Nors vakarėliai dažniausiai asocijuojasi su vartotojiškumu, rengiant juos, vis dažniau raginama atsižvelgti ir gamtos tausojimą. Todėl tendencijose vis dažniau vyraus natūralios medžiagos ir aplinką tausojantys sprendimai. Šie pokyčiai ypatingai palies stalo serviravimo sritį. Nors pagrindinės išdėstymo taisyklės išliks tokios pačios, pokyčius matysime tarp naudojamų įrankių ir kitų stalo detalių. Lininės servetėles turėtų pakeisti popierines vienkartines, po truputį savo pozicijas užsiims metaliniai šiaudeliai bei mediniai stalo įrankiai... Dekoracijas taip pat siūloma gaminti iš to, ką randate namuose – tuomet Jūsų šventė turės dar gilesnę prasmę.

metaliniai siaudeliai sventeimediniai irankiai sventems lauke

medines ir perdirbamos dekoracijos lauko sventemspatvarus sprendimai sventems kieme

Daugiau asmeninio indėlio

Šiais metais madinga bus tai, prie ko prisiliesite Jūs patys. Nesvarbu, ar nuspręsite paeksperimentuoti svečius susodindami prie savo pačių sukurto stalo, ar stebinsite juos naujais patiekalais bei savo pačių sukurtais papuošimais, tokios idėjos bus labai sveikintinos. Taip pat labai svarbu, jog kiekvienas šventės dalyvis jaustųsi laukiamas. Tokiais atvejais ypač pasitarnauja stalo kortelės, tačiau jei nestokojate kūrybiškumo, jas galite pateikti visiškai kitaip, nei daugelis tikėtųsi. Kitaip tariant, šiais metais galite drąsiai eksperimentuoti ir pasitelkti fantaziją – tokiems Jūsų bandymams dega žalia šviesa.

vakarelio dekoracijos kiemepopierines dekoracijos sventei lauke

maisto dekoracijos vakareliui laukestalo papuosimai sventems kieme

Atsižvelgę į visas šias tendencijas, lengvai suorganizuosite stilingą ir jaukią gimtadienio ar vestuvių šventę lauke. Nepamirškite jaukumą užtikrinančių detalių ir darykite viską su meile – tai neabejotinai atsispindės ir galutiniame rezultate!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?