Naudingi patarimai

Populiariausi žaislai vaikams

4/5
2021 10 22

Artėjant didžiosioms metų šventėms, vis dažniau kyla klausimas: ką dovanoti vaikams Kalėdoms? Dovanų kiekis, dydis, rūšis priklauso nuo šeimos tradicijų, vertybių, tačiau net nekyla abejonių, jog žaislai Kalėdoms yra vienas geriausių pasirinkimų. Tokia dovana tikrai nustebins mažuosius, o išsirinkti padėsime mes. Kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame populiariausių žaislų TOP10.

Robotai Balloon Puncher Silverlit Ycoo Robot Kombat

Balionų kovos – tai išskirtinai smagus žaidimas, kuris mažyliams leis sudalyvauti neįprastoje dvikovoje. Ant robotų pritvirtinus balionus, su nuotolinio valdymo pulteliu reikės manevruoti taip, kad priešininko balionas būtų susprogdintas kuo greičiau. Tai daug sunkiau, nei galėtų pasirodyti! Su tokiu žaislu ypač smagu žaisti kompanijoje, tačiau kai jos nebus, priešininką vaikučiams atstos dirbtinis intelektas.

Radijo bangomis valdoma transformuojanti transporto priemonė Terrasect YW858320

Transformuotis galinti, radijo bangomis valdoma reptilija turėtų pradžiuginti kiekvieną nuotykių trokštantį berniuką – tokiai dovanai tikrai neteks dulkėti lentynose. Šis žaislas savo išvaizda primena neįprastą ateivių transporto priemonę, kuri atlieka netikėčiausius judesius. Pavyzdžiui, gali sėlinti arba susispausti ir labai greitai riedėti. Su šia reptilija atžalos galės atlikti įvairiausius triukus, tad nuobodu tikrai nebus.

1 Radijo bangomis valdoma transformuojanti transporto priemonė Terrasect, YW858320 kaina ir informacija | Radijo bangomis valdoma transformuojanti transporto priemonė Terrasect, YW858320 | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4999 5/5 9val. 42min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Piešimas ore PICTIONARY AIR

Tai – naujas interaktyvus žaidimas, kuris patiks ne tik vaikams, bet į smagias kovas paskatins įsitraukti ir Jus. Žaidėjui piešiant užuominas ore, komandos draugai rezultatus matys ekrane ir pagal tai turės atspėti atitinkamą žodį. Dailininkams teks gerai pasistengti, kad jų piešiniai būtų suprasti teisingai, tačiau jei nepasiseks, žaidimas taps tik dar smagesnis. Nusiteikite didelei juoko dozei!

1 Žaidimas Piešimas ore PICTIONARY AIR, LT kaina ir informacija | Žaidimas Piešimas ore PICTIONARY AIR, LT | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 3599 5/5 9val. 42min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Kovojantys interaktyvūs robotukai Spinmaster Ninja Bots

interaktyvus robotukai spinmaster ninja bots

Grėsmingai atrodantys robotukai, kovojantys su plaktukais, raketėmis ar mentelėmis skamba pakankamai įdomiai, tačiau galite neabejoti – tokia pramoga Jūsų atžaloms tikrai paliks įspūdį. Tuo labiau, kad kovos eiga priklausys nuo vaikų pastangų: robotas atpažins jų rankų judesius ir galės išmokti naujų komandų. Be to, juose yra integruota net keliolika kovos režimų. Tačiau atžaloms teks nemažai pasistengti, kad būtent jų robotas sušoktų pergalės šokį!

1 Kovojantys interaktyvus robotukai Spinmaster Ninja Bots 2 vnt., 6058493 kaina ir informacija | Kovojantys interaktyvus robotukai Spinmaster Ninja Bots 2 vnt., 6058493 | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 5999 5/5 9val. 42min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Minkštas žaislas su aksesuarais Rainbocorns Sequin Surprise

Ne paslaptis, jog minkšti žaislai mergaičių tarpe yra itin mėgstami, tačiau dar įdomiau, jei nėra aišku, koks gyvūnėlis slepiasi kiaušinyje. Kartu su juo mažylės gaus ir naudingų priedų, kuriuos galės pritaikyti įsimintiniems žaidimams. Egzistuoja net 10 skirtingų gyvūnėlių – jei mergaitė nuspręs surinkti juos visus, ilgai neteks galvoti, ką būtų galima jai padovanoti.

Skraidanti fėja Spin Master Hatchimals Pixies Crystal Flyers

Įrodykite savo mažylėms, kad skraidančios fėjos iš tiesų egzistuoja – tai Jums leis padaryti šie įspūdingi interaktyvūs žaislai. Kiaušinyje mažylės ras neįtikėtino grožio fėją – kai ji pakrauta, bus galima ruoštis šokiui ore. Jei mažylės delne laikys specialų jutiklį, fėja virš jo ims suktis, o įspūdingai blizgantys jos sparnai pradės plazdėti. Toks žaislas suteiks galimybę išbandyti įvairiausius triukus ir Jūsų mažylėms leis dar kartą patikėti stebuklais.

Lėlės Barbie rinkinys Spalvų siurprizas

Barbės neabejotinai yra vienos mylimiausių lėlyčių, su kuriomis mažylėms niekuomet nepristinga naujų žaidimų, tačiau bus dar įdomiau, jei jų išvaizda mažylėms taps siurprizu. Tik pamerkus šį žaislą specialioje tūbelėje paaiškės Barbės akių, odos, plaukų ir netgi rūbų spalva. Ji priklausys ir nuo to, ar pasirinksite šiltą, ar šaltą vandenį. Be to, rinkinyje mažylės ras ir papildomų priedų, kurie užtikrins dar įdomesnius žaidimus.

Interaktyvus žaislinis flamingas Little Live Pets Gotta Go

zaislinis flamingas little live pets gotta go

Interaktyvūs žaislai pastaruoju metu itin dažnai užkariauja vaikų širdis, tačiau šis flamingas padovanos ypatingai daug gerų emocijų. Jis galės atkartoti žodžius, judins kaklą, valgys, o po to – užsimanys į tualetą. Užgrojus atitinkamai dainelei, reikės kuo skubiau pasodinti jį ant klozeto, tad veiklos su tokiu žaislu tikrai nepritrūks. Jei vaikai pasvajoja apie augintinį, pirmiausia pradėkite nuo šio žaismingo flamingo.

1 Interaktyvus žaislinis flamingas Little Live Pets Gotta Go kaina ir informacija | Interaktyvus žaislinis flamingas Little Live Pets Gotta Go | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 9399 5/5 9val. 42min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Interaktyvus meškiukas Cubby Fur Real Friends

interaktyvus meskiukas cubby fur real friends

Pasirinkę šį žaislą, atžaloms padovanosite tikrą draugą, su kuriuo jos galės smagiai leisti laisvalaikį. Toks meškutis skleidžia įvairiausius garsus, valgo, rodo savo emocijas, dievina žaidimus, tačiau taip pat turi ir miego režimą. Šiame žaisle integruota daugiau kaip 100 garso ir judesio reakcijų, tad realistiškumo jam tikrai netrūks. Net nepastebėsite, kaip ir patys užsinorėsite su juo susidraugauti!

Plastilino Ledų gaminimo rinkinys Hasbro Play Doh

ledu gaminimo rinkinys hasbro play doh

Mažiesiems kulinarams ir smaližiams toks ledų gaminimo aparatas tikrai turėtų palikti puikų įspūdį. Pasitelkę jį, mažyliai, galės „pagaminti“ įvairiausių skonių ir spalvų ledus, kurie atrodys labai realistiškai. Ypač tuomet, kai bus pasitelkiamas žaislinis užpilamas šokoladas – tokiems šedevrams iš tiesų bus labai sunku atsispirti, o visas procesas pareikalaus nemažai mažylių kūrybiškumo. Dėl to kurti ledus bus tik dar įdomiau.

Susipažinę su šiais labiausiai vaikų geidžiamais žaislais, daug lengviau nuspręsite, kokia kalėdinė dovana berniukui ar mergaitei būtų pati tinkamiausia. Dar daugiau dėmesio vertų variantų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – čia visus žaislus įsigysite itin palankiomis kainomis!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4/5
28 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?