Naudingi patarimai

Power Bank gamintojai, talpa ir dydis: ką pasirinkti?

4.5/5
2020 09 14

Išorinė baterija „Power Bank“ yra puikiai pažįstama kiekvienam, kuris daug laiko praleidžia ne namuose, tačiau visuomet nori išlikti mobilus. Toks atsarginis maitinimo šaltinis gali būti naudojamas ne tik telefonų, bet ir kompiuterių ar planšečių krovimui – tai lyg nešiojamas elektros lizdas, užtikrinantis, kad Jūsų telefono baterija niekuomet neišseks.

Xiaomi Redmi VXN4305GL, 10000 mAh, Juodas kaina ir informacija | Xiaomi Redmi VXN4305GL, 10000 mAh, Juodas | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1188 4.5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Išorinė baterija ForMe FB-123 kaina ir informacija | Išorinė baterija ForMe FB-123 | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1749 4.5/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Xiaomi Mi atsarginis greito krovimo maitinimo šaltinis kaina ir informacija | Xiaomi Mi atsarginis greito krovimo maitinimo šaltinis | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1849 4.6/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Acme PB103, 20000 mAh kaina ir informacija | Acme PB103, 20000 mAh | pigu.lt 0 €
€ 1646 5/5
Į krepšelį
Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact, 10000 mAh kaina ir informacija | Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact, 10000 mAh | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2449 5/5
Į krepšelį
GERA KAINA!
Išorinė baterija ForMe P018W kaina ir informacija | Išorinė baterija ForMe P018W | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1299 3.8/5 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Išorinė baterija, 20000mAh talpos, RAVPower, RP-PB201 kaina ir informacija | Išorinė baterija, 20000mAh talpos, RAVPower, RP-PB201 | pigu.lt
€ 3700 5/5
Greitas pristatymas
Į krepšelį
Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh kaina ir informacija | Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh | pigu.lt
€ 1188 4.3/5
Į krepšelį
Rodyti daugiau

Išorinės baterijos kaupia atitinkamą energijos kiekį ir po to jį USB laido pagalba perduoda Jūsų naudojamiems prietaisams. Šį gaminį taip pat reikia pakrauti, tačiau priklausomai nuo pasirinktos talpos, vienos tokios įkrovos gali užtekti netgi keliems telefono įkrovimams. Yra ne vienas niuansas, pagal kurį reikėtų nuspręsti, kuri Power Bank baterija bus pati tinkamiausia – šį kartą aptarsime pagrindines iš jų.

mergina parke naudojasi sviesiu power bank atsarginiu pakroveju

Power Bankas pagal talpą

Nešiojamos baterijos talpa yra matuojama mAh – kuo šalia nurodytas skaičius bus didesnis, tuo rečiau teks įkrauti patį įrenginį. Tačiau ne visais atvejais būtina pirkti pačius talpiausius modelius, kadangi nuo šio parametro priklauso Power Bank kaina ir fizinis dydis. Įdomumo dėlei verta paminėti, jog net maždaug 4000 mAh išorinė baterija telefonui jį pilnai galės įkrauti 1-2 kartus.

baltas telefonas ant stalo pakraunamas su baltu power bank

Tačiau jeigu norite ilgam laikui pamiršti apie maitinimo šaltinio krovimą, rasite gerokai talpesnių variantų – štai keletas talpiausių šiuo metu rinkoje esančių modelių:

Tellur Compact 30000mAh

Tuos, kuriuos domina talpiausi ir geriausi Power Bank, šis modelis tikrai turėtų maloniai nustebinti – šiuo metu tai vieną didžiausių talpų visoje rinkoje turintis prietaisas. Tačiau nepaisant tokių įspūdingų charakteristikų, ši išorinė baterija taip pat yra ypatingai kompaktiška ir patogiai nešiojama. Elegantiškas dizainas gamintojams leidžia teigti, jog šis Power Bank yra toks pats gražus, kaip ir galingas.

Dvi USB ir viena „Type-C“ jungtis vienu metu leis krauti net tris skirtingus įrenginius – tai sėkmingai galėsite daryti nors ir visą dieną. Čia taip pat rasite ir reikšmingų saugos funkcijų, tačiau svarbiausia, kad tokią talpią išorinę bateriją galėsite įsigyti itin palankia kaina.

RAVPower RP-PB083

Šis Power Bank pirmiausia nustebins savo talpumu – tikriausiai sutiksite, jog 25000mAh yra pakankamai solidu. Tačiau geriausia dalis ta, jog toks modelis papildomai gali pasikrauti ir nuo saulės energijos: tai reiškia, jog leidžiant laiką gamtoje, apie paties įrenginio įkrovą reikės galvoti pakankamai retai.

Galima sakyti, kad ši išorinė baterija yra tiesiog sukurta išvykoms – net ir tuomet, jei Jūsų laukia ekstremalios sąlygos. Tvirtas, vandeniui ir smūgiams nepaveikus korpusas, 3 skirtingais režimais veikiantis LED žibintuvėlis, prisegimui skirta kilpelė, trys skirtingos išvestys – tai daug daugiau, nei būtų galima tikėtis!

Xiaomi Redmi VXN4304GL, 20000 mAh

20000mAh talpą gali pasiūlyti nemaža dalis įrenginių – galima sakyti, jog tai optimalus pasirinkimas kalbant apie tokių modelių vertę. Visgi, būtent ši Xiaomi siūloma išorinė baterija susilaukia didelio pirkėjų susidomėjimo. Atsiliepimuose itin palankiai vertinama greito krovimo funkcija ir patikimas prietaiso veikimas. Taip pat pravartu paminėti, kad vienu metu galėsite krauti du įrenginius – tai dar labiau palengvins Jūsų kasdienybę.

Atsarginiai maitinimo šaltiniai pagal dydį

Tiek dizainas, tiek išorinės telefono baterijos dydis yra ganėtinai individualūs pasirinkimai – tai labiau priklauso nuo to, kur ir kada norėsite šiuos gaminius naudoti. Dažnai patariama rinktis plokščius, mobiliojo formą primenančius modelius – toks išorinis telefono pakrovėjas patogiai tilps net ir Jūsų kišenėje.

telefonas kraunamas su baltu power bank atsargine baterija ant raudono stalo

Atkreipkite dėmesį, jog neretai šių gaminių dydis bei svoris priklauso ir nuo to, kokios talpos yra išoriniai pakrovėjai – jei norėsite išskirtinai talpaus modelio, dėl to gali tekti paaukoti kompaktišką dydį. Tačiau prie šių prietaisų yra nuolat dirbama, todėl labai tikėtina, kad pavyks atrasti visus Jūsų poreikius tenkinantį variantą. Prieš tai aptartas, Tellur Compact modelis yra puikus įrodymas, jog ilgai laukti mums nebereikės.

Atsižvelgę į visus šiuos niuansus, nesunkiai nuspręsite, kurie geriausi Power Bank Jūsų telefonui. Įvairių talpų, dydžių ir skirtingų gamintojų Power Bank Pigu.lt el. parduotuvėje parduodami itin palankiomis sąlygomis – užsukite apsižvalgyti!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
22 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?