Naudingi patarimai

Ryškios spalvos namuose - ne tik drąsiems!

5/5
2019 03 22

Šiais metais interjero dizaineriai siūlo pamiršti pilkus, niūrius atspalvius ir į namų aplinką įtraukti daugiau turtingų bei ryškių spalvų. Nors tokie sprendimai gali pasirodyti itin drąsūs, nusprendę juos išbandyti, nepasigailėsite – interjeras taps kur kas jaukesnis ir žaismingesnis!

Kodėl verta imtis pokyčių?

Jei vis dar manote, jog ryškios spalvos – ne Jums, įvertinkite jų suteikiamas naudas:

  •        Gyvybingesnis interjeras. Ryškių spalvų akcentai neretai tampa patalpos akcentu ir įneša į interjerą daugiau gyvybės. Pritaikius juos, kambaryje galima sukurti tam tikrą nuotaiką ir puoselėti jaukų namų židinį. Spalvingi sprendimai dažnai siejami su optimizmu ir žaismingumu – tokios atmosferos nepritruks ir Jūsų namuose!

  •        Daugiau komforto. Spalvingi gali būti ne tik aksesuarai ar nedidelės interjero detalės – jei naudosite funkcionalius baldus, išplėtosite ne tik žaismingą, bet ir labai patogią aplinką. Skirtumus ypatingai pastebės tie, kurių namuose iki šiol vyravo pilkas minimalizmas – drąsūs pokyčiai įkvėps naujų, realią naudą teikiančių detalių įsigijimui.

  •        Mažiau išlaidų. Jei svarstėte apie namų remontą, neskubėkite imtis kardinalių veiksmų: labiausiai pabodusias detales pakeitus ryškesniais variantais, bendras interjeras įgaus visiškai kitokį atspalvį. Toks pasirinkimas padės nemažai sutaupyti!

Idėjos, kurias verta pritaikyti savo namuose

Yra daugybė būdų, kaip įtraukti ryškias spalvas į namų interjerą – jei pasiryžote didesniems ar mažesniems pokyčiams, siūlome išbandyti šias idėjas.

Minkšti baldai

Nepabijosiantiems didesnių naujovių, tai bus vienas geriausių pasirinkimų – tokių baldų neįmanoma nepastebėti, todėl jie tikrai įneš daug ryškumo į Jūsų puoselėjamą interjerą. Atkreipkite dėmesį, jog šiais metais ypač populiarūs bus koraliniai atspalviai – tokių fragmentų turinčios sofos, foteliai ar minkšti kampai pataikys tiesiai į dešimtuką. Kartu su šiais tonais galima derinti ir raudonus ar rusvus atspalvius.

Tarp favoričių šiais metais minimos ir tokios spalvos kaip miško žalia ar citrininė – kuo turtingesnių tonų baldus pasirinksite, tuo arčiau tendencijų bus Jūsų interjeras!  

Funkcionalumą ir patogumą užtikrinantys baldai

Jei ryškius atspalvius norisi tik „pasimatuoti“, o kambaryje turite tuščios vietos, išnaudokite ją prasmingai. Tai padaryti leis mažesni, tačiau ne mažiau svarbūs baldai: papildomą daiktų sandėliavimo vietą suteikiančios lentynos, komfortą užtikrinančios kėdės, pufai ir sėdmaišiai, niekuomet iš mados neišeinančios sekcijos bei komodos yra tik keletas tokių pasirinkimų.

Renkantis šiuos baldus, vertėtų atsižvelgti ne tik į madingas spalvas, bet ir į jų formas bei medžiagas. Jei norite sukurti stilingą, šiuometines tendencijas atitinkančią aplinką, nepabijokite išbandyti lenktų, netaisyklingų formų – jos neturės įtakos komfortui, tačiau interjeras taps kur kas žaismingesnis. Kalbant apie medžiagas, pirmenybę ir vėlgi reikėtų teikti natūralumui, puikiai sąveikaujančiam su jau minėtais miško žaliais atspalviais – toks derinys leis sukurti raminančią ir jaukią aplinką. Odiniai, mediniai paviršiai dabar ypač madingi, tačiau jei norėsis šiek tiek griežtumo, nesuklysite į interjerą įtraukę ir metalo žvilgesį.

Smulkios interjero detalės

Pasitelkę interjero lipdukus, pagalvėles (ar tik jų užvalkalus) bei kitus panašius suvenyrus, labai greitai ir pigiai pagyvinsite kambario aplinką. Nors šios detalės nėra didelės, efektingumo joms tikrai netrūksta: pasirinkę drąsesnius atspalvius ir suderinę juos tarpusavyje, kardinaliai galite pakeisti nusistovėjusį kambario stilių. Bene didžiausias privalumas tas, jog vos tik sugalvoję, šiuos akcentus bet kada galėsite pakeisti – interjeras ir vėl atrodys kaip naujas!

Jei ketinate investuoti šiek tiek daugiau, ryškiomis spalvomis sužavės ir tokie dekoro elementai kaip užuolaidos, mobilios sienelės ar netgi paveikslai – renkantis šiuos gaminius, galima drąsiai eksperimentuoti.

Idėjų, kaip pritaikyti ryškius atspalvius savo namams, neabejotinai sugalvosite ir kur kas daugiau. Nebijokite spalvų: žaismingoje aplinkoje lengviau atsipalaiduosite ir pamiršite varginančius rūpesčius – juk būtent to namuose norisi labiausiai!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
4 Klientų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?