Naudingi patarimai

Naujieji Samsung Galaxy telefonai: S20, S20+ ir S20 Ultra apžvalga

4.3/5
2020 03 26

Samsung kompanija naująjį dešimtmetį pradėjo su nauja telefonų karta, siūlančia net tris skirtingus modelius. Atnaujinę S10, S10+ ir S10 5G išmaniuosius telefonus, jie pristato naujuosius Samsung Galaxy S20, S20+ ir S20 Ultra modelius. Siūlome susipažinti su svarbiausiomis jų ypatybėmis, kurios padės suprasti, kuris iš šių modelių labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Samsung Galaxy S20

Nors šis modelis nėra pats moderniausias šios serijos telefonas, tai dar nereiškia, kad jo galimybės nėra įspūdingos. Samsung Galaxy S20 yra galingas telefonas, galintis pasiūlyti ergonomišką ir patrauklų dizainą bei papildomas funkcijas, kurias aptarėme šiek tiek žemiau. Be to, šis modelis yra pigiausias ir lengvai valdomas, todėl manoma, kad būtent jis atkreips daugelio pirkėjų dėmesį.

Ekranas ir dizainas

6,2 colių ekranas su atitrauktais rėmeliais šiuo metu yra vienas geriausių rinkoje. Nedidelė kameros anga netrukdys Jums patogiai stebėti vaizdų, o ekrane integruotas ultragarsinis pirštų antspaudų skaitytuvas užtikrins visapusišką saugumą. HDR10+ technologija ir Full HD+ (2220x1080) skiriamoji geba užtikrins itin aukštos kokybės, išsamius vaizdus. Šie privalumai ypač išryškės žaidžiant ar žiūrint filmus.

Vienas ryškiausių ekranų atnaujinimų yra atnaujinimo dažnio pagerinimas – jis dabar sieks 120 Hz. Tai – dvigubai didesnis greitis lyginant su daugeliu kitų įrenginių, įskaitant ir senesnius Samsung telefonus. Šį skirtumą ypač pajus žaidėjai – didesnis ekrano jautrumas ir greita reakcija padės įgyti pranašumą prieš varžovus. Tačiau naršydami internete ar socialiniuose tinkluose, taip pat galėsite pajusti didesnį sklandumą.

Samsung Galaxy S20 telefonai taip pat turi IP68 lygio apsaugą nuo vandens. Tai reiškia, kad šie modeliai net 30 minučių gali išsilaikyti maždaug pusantro metro vandens gylyje. Šiuo metu prekyboje galima rasti trijų skirtingų atspalvių modelius – tai padangių mėlyna, kosminė pilka ir padangių rožinė. Ausinių jungties čia taip pat nebeišvysime.

Efektyvumas

Naujieji Samsung telefonai turi aukščiausios klasės „Exynos 990“ mikroschemų rinkinį, kuris tikrai nustebins savo galingumu. Efektyviai galėsite atlikti bet kokias užduotis, nesvarbu, ar tai būtų žaidimai, programų įkėlimas ar tiesiog naršymas internete. Apie spartumą byloja ir solidus, 8GB siekiantis operatyviosios RAM atminties kiekis. Kalbant apie atnaujinimus, vertėtų paminėti, jog visi naujosios serijos Samsung Galaxy telefonai palaikys ir 5G ryšį. Nors kol kas ši ypatybė nėra pati svarbiausia, žvelgiant į ateities perspektyvas, toks atnaujinimas iš tiesų yra vertingas.

Samsung Galaxy S20 telefonas gali apsiriboti tik 128GB talpa. Jos trūkumą pajaus tik tie, kurie ketina filmuoti daug 4K kokybės vaizdo įrašų. Tačiau ir tuomet yra išeitis – šie telefonai turi „microSD“ kortelės lizdą ir palaiko net iki 1TB atminties korteles.

Kamera

Kaip ir galima tikėtis, naujajame Samsung Galaxy S20 telefone taip pat sulauksime kameros patobulinimų. Priekinė telefono kamera sieks 10MP, o gale rasime net tris: 12MP pagrindinę, 64MP teleobjektyvą ir 12MP ypač plataus kampo lęšį. Taip pat naudojamas ir didesnis jutiklis, kuris leis užfiksuoti daugiau detalių ir puikiai veiks net ir esant prastesniam apšvietimui. Be to, turėsite galimybę išbandyti net 30 kartų priartinimą išlaikant solidžią kokybę, o filmavimo raiška galės siekti net 8K vaizdo kokybę. Tačiau jei ieškote dar įspūdingesnių galimybių, susipažinkite ir su kitais šios serijos telefonais.

Baterija

Šis Samsung telefonas turi išskirtinai talpią, net 4000mAh bateriją, todėl teks labai pasistengti, kad ją greitai iškrautumėte. Greito įkrovimo funkcija taip pat veikia be priekaištų – jei telefonas bus visiškai išsikrovęs, maždaug per valandą galėsite pasiekti 100 procentų. Kaip ir ankstesniuose modeliuose, šiame telefone veiks atvirkštinio belaidžio įkrovimo funkcija, kuri leis S20 panaudoti kaip krovimo šaltinį kitiems, „Qi“ krovimą palaikantiems įrenginiams.

1 Samsung Galaxy S20, 128 GB, Dual SIM, Cosmic Gray kaina ir informacija | Samsung Galaxy S20, 128 GB, Dual SIM, Cosmic Gray | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 67100 5/5 14val. 20min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
2 Samsung Galaxy S20, 128 GB, Cloud Blue kaina ir informacija | Samsung Galaxy S20, 128 GB, Cloud Blue | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 €
€ 67600 5/5 14val. 12min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Rodyti daugiau

Samsung Galaxy S20+

Tos pačios spalvos, tas pats dizaino principas, 5G palaikymo galimybė, „Exynos 990“ mikroschemų rinkinys, 120 Hz atnaujinimo dažnis ir IP68 atsparumas vandeniui – tai jau aptarti atnaujinimai, kuriuos turės ir šis „vidurinis“ brolis. Tačiau Samsung Galaxy S20+ gali pasiūlyti ir daugiau išskirtinumų, kuriuos taip pat verta paminėti.

Ekranas ir dizainas

Tai – tarpinis variantas tarp S20 ir S20 Ultra telefonų, kurio dydis siekia 6,7 colių. Atitinkamai padidinta ir ekrano skiriamoji geba – ji siekia 3200x1440 (WQHD+). Šiame modelyje lygiai taip pat nebeišvysime ausinių jungties, tačiau rasime ekrane integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą ir nedidelę, tačiau labai galingą kamerą.

Efektyvumas

Nors abiem Samsung Galaxy telefonams naudojamas tas pats mikroschemų rinkinys, S20+ operatyviosios RAM atminties kiekis yra padidintas iki 12MB. Tai garantuos ypatingai sklandų darbą, nepriklausomai nuo to, kokia veikla nuspręstumėte užsiimti. Dar vienas skirtumas – galimybė rinktis ne tik 128GB, bet ir 512GB vidinę atmintį turinčius modelius. Tačiau bet kurį iš šių variantų taip pat galėsite praplėsti pasitelkę „microSD“ kortelę.

Kamera

Iš esmės šio telefono kameros parametrai nesiskiria nuo S20 modelio. Vienintelis skirtumas – papildoma, „DepthVision“ kamera, kurią jau matėme Note 10+ telefonuose. Ji leidžia geriau įvertinti nuotraukos gylį ir atstumą, kad būtų galima fotografuoti naujus lygius. Tokios galimybės praverčia naudojant tiesioginį fokusavimą, greitą matavimą ar 3D skaitytuvą.

Baterija

Samsung Galaxy S20+ telefonas turi dar didesnę, 4500mAh talpos bateriją. Net ir intensyviai naudojant telefoną, jos dažniausiai pakanka daugiau negu vienai dienai. Be to, Jūsų taip pat laukia greitasis krovimas ir galimybė įkrauti kitus įrenginius nuo savo telefono.

1 Samsung Galaxy S20 Plus 4G, 128 GB, Cosmic Gray kaina ir informacija | Samsung Galaxy S20 Plus 4G, 128 GB, Cosmic Gray | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 €
€ 70300 4.5/5 7val. 15min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
2 Samsung Galaxy S20 Plus 4G, 128GB, Dual SIM, Cosmic black kaina ir informacija | Samsung Galaxy S20 Plus 4G, 128GB, Dual SIM, Cosmic black | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 €
€ 72600 5/5 7val. 15min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
3 Samsung Galaxy S20 Plus 4G, 128 GB, Cloud Blue kaina ir informacija | Samsung Galaxy S20 Plus 4G, 128 GB, Cloud Blue | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 €
€ 69855 7val. 15min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Rodyti daugiau

Samsung Galaxy S20 Ultra

Tokį patį procesorių, dizainą, atsparumą vandeniui ir atnaujinimo dažnį turintis Samsung Galaxy S20 Ultra telefonas taip pat turi ir pakankamai daug skirtumų, kuriuos verta aptarti.

Ekranas ir dizainas

Tai – pats didžiausias šios serijos telefonas, kurio dydis siekia net 6,9 colių. Atspalvių pasirinkimas šį kartą kiek mažesnis: turėsite galimybę rinktis iš kosminės pilkos ir juodos. Šios spalvos yra elegantiškos ir universalios, todėl lengvai galės būti derinamos prie bet kokių Jūsų pasirinkimų. Visi kiti dizaino sprendimai bus tokie patys, kaip ir aukščiau aptartų modelių.

Efektyvumas

Šiuo atžvilgiu S20 Ultra telefono galimybės labai panašios į S20+. Kaip ir visi šios serijos modeliai, jis turės „Exynos 990“ procesorių, kuris užtikrina ir didesnį našumą, ir mažesnį energijos suvartojimą. Nors standartiškai šis modelis bus komplektuojamas su 12GB RAM atmintimi, tie, kuriems tokio efektyvumo pasirodys per mažai, galės užsisakyti ir 16GB RAM turintį telefoną. Turėsite ir didesnę vidinės atminties pasirinkimo įvairovę – ji gali būti 128GB, 256GB ir 512GB. Tačiau taip pat bus galimybė pridėti ir „microSD“ atminties kortelę.

Kamera

Be jau aptartų 8K filmavimo galimybių ir geresnių kadrų esant blankesnei šviesai, šis Samsung telefonas galės pasiūlyti daug daugiau išskirtinumų. Kamera – būtent tas aspektas, kuriuo S20 Ultra labiausiai skiriasi nuo savo „brolių“. 40MP priekinė kamera, 12MP ypač plataus kampo, 108MP plataus kampo, 48MP teleobjektyvas ir „DepthVision“ galinės kameros – tai įspūdingi parametrai, kurie lygiai taip pat įspūdingai atsiskleis ir Jūsų fotografijose.

108MP kamera leis užfiksuoti milijonus papildomų pikselių, kuriuos galėsite įvairiai apdoroti. Be to, siūlomos ir 100x didelės raiškos ir 10x hibridinio optinio priartinimo funkcijos, leidžiančios visapusiškai išnagrinėti savo užfiksuotus kadrus. Visos šios galimybės S20 Ultra telefono kamerą paverčia išskirtine – šis modelis patiks visiems, mėgstantiems fotografuoti.

Baterija

Šis naujasis Samsung flagmanas turi pačią didžiausią, 5000mAh siekiančią bateriją. Tiesa, nemažai energijos gali prireikti 5G ryšiui ar dažniau naudojamai kamerai, tačiau galite neabejoti – šio telefono tikrai nereikės nuolat įkrauti.

Nors po paskutinių naujų Samsung telefonų atrodė, kad sekantį kartą nebebus kuo nustebinti, susipažinus su šiais modeliais, nesunku įsitikinti, kad kompanijai ir vėl pavyko pranokti visus lūkesčius. Visi šie Samsung Galaxy S20 serijai priklausantys telefonai skiriasi ir savo kainomis, todėl įvertinę savo poreikius ir galimybes, nesunkiai atrasite tinkamiausią.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
9 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?