Naudingi patarimai

Sony PlayStation 5: ko reikės norint pradėti juo žaisti?

5/5
2021 08 13

Žaidimų konsolės suteikia mums galimybę pasinerti į išskirtines pramogas ir atrasti visiškai naują žaidimų pasaulį. Ne išimtis yra ir Sony PlayStation 5 konsolė, kurios gamintojai skambiai teigia, kad šis modelis neturi jokių limitų. Jei norite tuo įsitikinti patys, pravartu pasirūpinti ne tik pagrindine įranga, bet ir papildomais, dar didesnį komfortą ir įsitraukimą užtikrinančiais priedais. Kokių atributų prireiks norint maksimaliai išnaudoti šios konsolės suteikiamas galimybes?

Sony PlayStation 5 žaidimų konsolė

Savaime suprantama, jog reikėtų pradėti nuo pačios konsolės pasirinkimo. PS5 modelis, lyginant su ankstesnėmis versijomis, nustebins ypatingu spartumu – jį užtikrins SSD kietasis diskas ir 120 kadrų per sekundę siekiantis greitis. Taip pat galėsite mėgautis išskirtinai kokybiškais vaizdais ir unikalia garso sistema.

Sony Playstation 5 zaidimu konsole

Norintiems šiek tiek sutaupyti, verta apžiūrėti ir PS5 Digital Edition konsolę. Ji nuo savo pirmtakės skiriasi tuo, jog šiame modelyje nerasime diskų skaitytuvo – tai reiškia, jog galėsite žaisti tik skaitmeninius žaidimus. Čia taip pat nebus ir 4K „Blu-Ray“ grotuvo, tačiau bus galima naudotis įprastomis skirtingą turinį transliuojančiomis platformomis.

1 Sony PlayStation 5 Digital Edition (be diskų skaitytuvo) kaina ir informacija | Sony PlayStation 5 Digital Edition (be diskų skaitytuvo) | pigu.lt
€ 77500 8d. 3val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį

PS4 ir PS5 kompiuteriniai žaidimai

Jei rinksitės standartinę PS5 konsolės versiją, pravartu pagalvoti ir apie žaidimus, kuriuos išbandysite pirmiausiai. Šiuo atveju verta paminėti, kad didžioji dalis PS4 modeliui pritaikytų žaidimų bus suderinami ir su naująja įranga, tad savo bibliotekos kardinaliai atnaujinti nereikės. Kalbant apie populiariausius pasirinkimus, daug dėmesio susilaukė „Marvel‘s Spider-Man: Miles Morales“ ir „Cyberpunk 2077“ žaidimai, tačiau priklausomai nuo mėgstamo žanro, jų rasite kur kas daugiau.

ps5 kompiuterinis zaidimas call of dutyps5 kompiuterinis zaidimas fifa

Mortal Kombat 11, PS4 kaina ir informacija | Mortal Kombat 11, PS4 | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2199 5/5
Į krepšelį
GERA KAINA!
Resident Evil Village PS4 kaina ir informacija | Resident Evil Village PS4 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 5399 5/5 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
God of War Standard Edition PS4 kaina ir informacija | God of War Standard Edition PS4 | pigu.lt
€ 2199 5/5
Į krepšelį
Mass Effect: Legendary Edition PS4 kaina ir informacija | Mass Effect: Legendary Edition PS4 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 5099 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
NBA 2K21 Standard Edition PS4 kaina ir informacija | NBA 2K21 Standard Edition PS4 | pigu.lt
€ 3970 5/5 13d. 3val.
Į krepšelį
Minecraft the Bedrock Edition PS4 kaina ir informacija | Minecraft the Bedrock Edition PS4 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3399 5/5 8d. 3val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Ghost of Tsushima, Playstation 4 kaina ir informacija | Ghost of Tsushima, Playstation 4 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 4499 5/5 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Demon’s Souls, PS5 kaina ir informacija | Demon’s Souls, PS5 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 6999 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Rodyti daugiau

PlayStation 5 DualSense žaidimų pultas

Nors šiuo atveju galima rinktis įvairius su šia konsole suderinamus pultelius, siekiant pačios įsimintiniausios patirties, rekomenduojama išbandyti naująjį PS5 DualSense modelį. Belaidis dizainas, grįžtamasis ryšys ir mygtukų pasipriešinimas, priklausantis nuo žaidime vykstančio veiksmo – tai pagrindiniai, tačiau ne vieninteliai šio pultelio privalumai. Verta paminėti ir tai, jog šis modelis turi integruotą mikrofoną ir garsiakalbį, kurie užtikrina patogesnę komunikaciją ir daugybę kitų naudingų ypatybių, kurias matėme ir ankstesniuose modeliuose.

playstation 5 zaidimu pultas

1 Sony PlayStation PS5 DualSense kaina ir informacija | Sony PlayStation PS5 DualSense | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 6799 4.5/5 8d. 3val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
2 Sony DualSense for PS5 kaina ir informacija | Sony DualSense for PS5 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 7499 8d. 3val. Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Žaidimų ausinės

Tam, kad namiškius apsaugotumėte nuo žaidimo skleidžiamo triukšmo ir patys geriau įsijaustumėte į jo aplinką, pravartu pasirūpinti ir kokybiškomis, šiai veiklai pritaikytomis ausinėmis. Vienas iš mūsų siūlomų variantų – „Trust GXT 307B“ ausinės, kurios užtikrina galingą garsą ir visapusišką patogumą. Minkštos ir patogios pagalvėlės panaikins bet kokį išorinį triukšmą, o lengvai reguliuojamas mikrofonas užtikrins paprastą komunikaciją žaidimų metu.

kompiuteriniu zaidimu ausines

Su šia konsole taip pat suderinamos „Turtle Beach Recon 70“ ausinės, kurios aukščiausios klasės patirtimi leis mėgautis be didesnių investicijų. Itin jautrus mikrofonas, kone idealiai atskleidžiami skirtingų dažnių garsai, universalumas ir maksimalus komfortas – tai pagrindiniai šio modelio privalumai.

1 Žaidimų ausinės Turtle Beach Recon 70 PS4/PS4 Pro/PS5 kaina ir informacija | Žaidimų ausinės Turtle Beach Recon 70 PS4/PS4 Pro/PS5 | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3449 5/5 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Papildomi Sony PlayStation 5 konsolės priedai

Norint dar daugiau išskirtinių galimybių, verta iš arčiau susipažinti ir su žemiau pateiktais PlayStation 5 konsolės priedais.

Sony PS5 HD kamera

Šis priedas pravers tiems, kurie savo žaidimus mėgsta transliuoti įvairiose internetinėse platformose. Tokiai kamerai privalumų tikrai netrūksta: „Full HD“ formatas ir dvigubi plataus kampo objektyvai užtikrins nepriekaištingą kokybę, o įvairūs fono pašalinimo įrankiai leis pasirūpinti dar profesionaliau atrodančiu vaizdu. Be to, šiam modeliui neprireiks ir daugybės vietos – visas rinkinys yra ganėtinai kompaktiškas.

1 Sony PlayStation Motion 5 HD kaina ir informacija | Sony PlayStation Motion 5 HD | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 5799 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
2 Sony PS5 HD camera kaina ir informacija | Sony PS5 HD camera | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 5149 8d. 3val.
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Logitech G923 vairas

Šis vairo ir pedalų rinkinys patiks lenktyninių žaidimų entuziastams – gamintojai pasirūpino, kad vairavimo patirtis būtų kuo įsimintinesnė ir tikroviškesnė. Realus dydis, programuojami mygtukai, šviesos indikatoriai ir vibracijos efektai garantuos, kad žaidimai bus tik dar labiau įtraukiantys. Verta paminėti ir neslystantį paviršių, kuris Jūsų nepaves net ir tuomet, jei bus svarbi net menkiausia sekundės dalis.

vyras zaidzia kompiuterini zaidima su vairu

Nuotolinio valdymo pultelis

PlayStation 5 žaidimų konsolė gali būti pritaikoma kaip filmų ir vaizdo įrašų srautinio perdavimo įrenginys, o standartinį modelį galima naudoti ir kaip „Blu-ray“ grotuvą. Jei planuojate naudotis šiomis programomis ir įrenginį pritaikyti ne tik žaidimams, bet ir filmams ar laidoms, nuotolinio valdymo pultelis taip pat turėtų atsidurti Jūsų pirkinių sąraše.

1 Sony PlayStation PS5 Media Remote kaina ir informacija | Sony PlayStation PS5 Media Remote | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2999 Atsiimkite šiandien
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA

Žaidėjų atributika

Tikri žaidimų ir šios konsolės gerbėjai turi galimybę ją dar labiau įtraukti į savo gyvenimą, pasirinkdami įvairius papildomus priedus, pavyzdžiui, raktų pakabuką ar netgi gertuvę. Jei turite mėgstamiausius žaidimus, galite apsvarstyti galimybę žaidimų erdvę apdėlioti žymiausių herojų personažais – tuomet pavyks dar geriau įsijausti į naująją aplinką.

Apsirūpinę visais šiais priedais, maksimaliai išnaudosite Sony PlayStation 5 žaidimų konsolės suteikiamas galimybes ir mėgausitės unikalia patirtimi. Kiekvienas naujas atributas suteikia dar daugiau realistiškumo – pasirūpinkite, kad Jūsų namuose jų nepritrūktų! 

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?