Naudingi patarimai

Trussardi naujiena: Trussardi Riflesso Blue Vibe kvepalai vyrams

5/5
2019 09 24

Prieš daugiau kaip šimtmetį savo veiklą pradėję Italijos mados namai „Trussardi“ iš pradžių koncentravosi į odinių pirštinių rinką, tačiau vėliau prie šių aksesuarų prisijungė ir kvepalai, džinsai bei kiti drabužiai. Šis itališką gyvenimo būdą reprezentuojantis prekinis ženklas sėkmingai gyvuoja iki šiol – tai meistriškumo, gilių tradicijų ir šiuolaikinės elegancijos derinys, užburiantis savo išskirtinumu ir aukšta kokybe, kuri per visą laikotarpį spėjo pakerėti daugelį pasaulio valstybių.

Kad šio prekinio ženklo atstovai nestovi vietoje, įsitikinti nesunku – dar šiais, 2019 metais, buvo pristatyti nauji vyriški kvepalai Trussardi Riflesso Blue Vibe, pasaulį apkerėję įtraukiančiais rytietiškais medienos aromatais. Kviečiame iš arčiau su jais susipažinti!

Trussardi Riflesso Blue Vibe flakonėlio dizainas ir pagrindinės natos

Flakonas, suprojektuotas architekto ir dizainerio Carlo Colombo, dėmesį patraukia tamsiai mėlynu, matiniu atspalviu ir yra padengtas simetriškais grioveliais. Jo viduryje, tarsi tatuiruotė išraižyti kalkių žalios spalvos užrašai, įrėminti stačiakampyje. Teigiama, jog šis ikoniškas lytėjimo objektas, turintis ypatingą ergonominę vertę, iš tiesų atspindi vyriškų vertybių pasaulį.

1 Tualetinis vanduo Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vyrams 30 ml kaina ir informacija | Tualetinis vanduo Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vyrams 30 ml | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 5299 € 1 76633 / l 5/5 3val. 2min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
2 Tualetinis vanduo Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vyrams 50 ml kaina ir informacija | Tualetinis vanduo Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vyrams 50 ml | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 2049 € 40980 / l 5/5 4d. 3val.
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
3 Tualetinis vanduo Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vyrams 100 ml kaina ir informacija | Tualetinis vanduo Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT vyrams 100 ml | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 7199 € 71990 / l 4.7/5 3val. 2min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Dar labiau intriguoja visa parfumerio Veronique Nyberg sukurta kompozicija, stebinanti netikėtais kontrastais: karšta ir šalta, racionalu ir emocinga, elegantiška ir naikinanti, saldi ir karti... Įžanginėse natose Jus pasitiks romas, Artezemijos eterinis aliejus ir Juzu citrusiniai vaisiai, o pagrindinės natos primins „Trussardi“ paveldą panaudojant itališkos odos, ambros ir tabako aromatus. Prie viso to prisijungs ir pelargonijos, pelyno eteriniai aliejai ir lazdynų riešutai, užtikrinsiantys išskirtinius, tačiau tuo pačiu labai įtraukiančius kontrastus.

Kam patiks Trussardi Riflesso Blue Vibe kvepalai?

Šie „Trussardi“ kvepalai buvo sukurti visiems šiuolaikiškiems, laisvą dvasią turintiems vyrams. Pagrindiniu tokio vyriškio ginklu tampa kūrybiškumas, kuris yra tarsi saugus prieglobstis laisvai sielai, norinčiai išsilaisvinti iš slegiančių kasdienybės gniaužtų ir nuobodžios disciplinos. Aromatas apibūdinamas kaip kvapnus kūrybiškumo, dinamiškumo, energijos ir saviraiškos koncentratas.

Trussardi Riflesso Blue Vibe kvepalai pasakoja istoriją apie vyrą su „dviguba“ siela, kuomet jaunas, tačiau griežtas verslo vadovas vakarais tampa menininku, sėkmingai atskleidžiančiu savo talentus. Jei šiame pasakojime atpažįstate save ar savo bičiulį, galite neabejoti – šis kvapas tikrai nepaliks abejingų.

Šalia viso to, aromatą lydi ir šiam prekiniam ženklui būdingas itališkas stilius, kuris išreiškiamas nesenstančia elegancija ir pasitikėjimu savimi. Kvepalai nakties metu spinduliuos paslaptimi ir jausmingumu, tačiau dieną tas pats aromatas nuteiks ryžtingai ir suteiks dar daugiau energijos – tam, kad nei viena akimirka nepraeitų veltui.

Sunku nesutikti, jog vyriški kvepalai Trussardi Riflesso Blue Vibe yra itin unikalūs – jei ieškote įtraukiančio ir abi Jūsų asmenybės puses atskleidžiančio aromato, šiuo kvapu tikrai nereikės nusivilti. Tiek šiuos, tiek kitus šių Italijos mados namų siūlomus kvepalus palankiomis kainomis galite įsigyti Pigu.lt el. Parduotuvėje.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
3 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?