Naudingi patarimai

Xiaomi Mi Band 4: naujos kartos išmanioji apyrankė

4.1/5
2019 07 01

Xiaomi yra viena iš tų kompanijų, kurios neapsiriboja vos keliais naujais gaminiais per metus – jie nuolat pristato naujus, dar išmanesnius ir funkcionalesnius produktus. Todėl nieko stebėtino, kad ir naujasis jų kūrinys, Xiaomi Mi Band 4 išmanioji apyrankė, susilaukė ypatingo vartotojų susidomėjimo ir vos per kelias dienas sumušė pardavimo rekordus bei tapo viena labiausiai geidžiamų prekių. Kuo nustebins ši išmanioji apyrankė?

Xiaomi Mi Band 4 išmaniosios apyrankės dizainas ir ekranas

Ši Xiaomi išmanioji apyrankė savo išvaizda mažai kuo skiriasi nuo ankstesnės Mi Band 3 versijos, tačiau nors dizainas ir silikoninis dirželis išlieka panašūs, galima atrasti daugybę ekrano pokyčių. Jis bus šiek tiek didesnis (tačiau 0,95 colių įstrižainė vis dar yra ganėtinai maža) – dėl to ekrane galėsite matyti didesnę dalį Jus pasiekiančių pranešimų. Pilnos ilgos žinutės išvysti tikriausiai nepavyks, tačiau informacija bus kur kas detalesnė.

Išmanioji apyrankė Xiaomi taip pat turi spalvotą ekraną – tai pirmas toks kompanijos modelis, suteikiantis Jums dar daugiau galimybių. Ekranui naudojama AMOLED technologija (pasitelkiami šviesos diodai), todėl galima džiaugtis itin natūraliai atrodančiais atspalviais. Šie ekranai reikalauja mažiau energijos, todėl yra laikomi efektyvesniais. Jį galėsite valdyti prisiliesdami, o dėl smūgių taip pat neteks nerimauti – kokybiška 2.5D stiklo apsauga garantuos, kad ekrano taip lengvai nesuskaldysite.

Įspūdinga Mi Band 4 išmaniosios apyrankės baterijos tarnavimo trukmė

Jei ankstesnės šiuo prekiniu ženklu pažymėtos išmanios apyrankės buvo koncentruotos į aktyvų laisvalaikį, šiame modelyje galėsite rasti daugiau sveikatai ir kasdienybei pritaikytų funkcijų (jas aptarsime žemiau). Logiška, kad didesniam funkcionalumui prireiks ir talpesnio akumuliatoriaus, tačiau ir tuo yra pasirūpinta. Gamintojai teigia, kad Mi Band 4 išmanioji apyrankė po įkrovimo sėkmingai veiks net 20 dienų – kol kas dar nespėta tuo įsitikinti, tačiau praėjus ilgesniam laikotarpiui, Jus pasieks ir šie Xiaomi atsiliepimai.

1 Xiaomi Mi band 4, Black kaina ir informacija | Xiaomi Mi band 4, Black | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2200 3.7/5 2d. 22val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS

Kitos specifikacijos, kuriomis nustebins naujoji Xiaomi apyrankė

Naujoji Xiaomi išmani apyrankė galės pasiūlyti daugybę sportui ir sveikai gyvensenai skirtų funkcijų: suskaičiuos nueitus žingsnius, seks širdies ritmą ir rodys, kiek kalorijų pavyko sudeginti. Turėsite galimybę išbandyti įvairiausius sporto režimus bėgdami lauke ar ant bėgimo takelio, važiuodami dviračiu, eidami ar kruopščiai plušėdami sporto salėje.  

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6, Black kaina ir informacija | Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6, Black | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3579 4.9/5 2d. 13val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Xiaomi Mi band 5, Black kaina ir informacija | Xiaomi Mi band 5, Black | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1999 4.8/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Xiaomi Mi Smart Band 4C, Black kaina ir informacija | Xiaomi Mi Smart Band 4C, Black | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 999 4.2/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Xiaomi Mi band 4, Black kaina ir informacija | Xiaomi Mi band 4, Black | pigu.lt SUPERPASIŪLYMAS
€ 2200 3.7/5 2d. 12val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
SUPERPASIŪLYMAS
Rodyti daugiau

Šį aksesuarą galėsite pritaikyti ir baseine – apyrankė yra atspari vandeniui, todėl su ja galėsite panerti net ir į penkiasdešimties metrų gylį. Plaukikams šiuo atveju tikrai pasisekė, kadangi šioje apyrankėje galėsite nustatyti ne tik specialiai plaukimui skirtą režimą, bet ir pasirinkti konkretų jo stilių: taip Jūsų rezultatai bus išmatuoti dar tiksliau. 

Ekrane galėsite matyti visų socialinių tinklų, elektroninio pašto ir kitų aktualiausių programų pranešimus bei orų prognozę, tad funkcionalumo tikrai nepritrūks.

Panašu, kad ši kompanija pasistengė, jog vos tik pasirodžius, Mi Band 4 iš karto būtų tituluojama kaip geriausia išmanioji apyrankė, kurią šiuo metu galima rasti prekyboje. Priešingai nei galėtumėte įsivaizduoti, Xiaomi Mi Band kaina toli gražu nesieks aukštumų – ją galėtume priskirti pačiai žemiausiai kainų kategorijai. Šį funkcionalų ir pigų aksesuarą galite įsigyti ir Pigu.lt el. parduotuvėje.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.1/5
22 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?