Naudingi patarimai

Xiaomi telefonai iki 200 eurų

4.3/5
2019 04 15

Xiaomi telefonai bene labiausiai vertinami dėl ypatingai gero kainos ir kokybės santykio – jei palyginsime juos su kitų gamintojų siūlomais išmaniaisiais, už tą pačią vertę praktiškai visuomet gausime kur kas geresnes specifikacijas. Todėl nenustebinsime Jūsų pasakydami, kad solidžius parametrus turintį telefono modelį galima nusipirkti neinvestuojant nei 200 eurų – kuriuos variantus verta apsvarstyti?

Xiaomi Redmi 7

Ieškote telefono, kuris leistų patogiai stebėti ekrane esantį turinį ir efektyviai bei ilgai tarnautų pakankamai ilgą laikotarpį? Tuomet šis Xiaomi telefonas su kaupu pateisins Jūsų lūkesčius! Gamintojai teigia, jog šis modelis pritaikomas tiek žaidimams, tiek bet kokioms Jūsų kasdienėms užduotims. Tačiau tai dar ne viskas – šio išmaniojo pagalba galėsite užfiksuoti pakankamai kokybiškus kadrus, o specialūs portretiniai režimai garantuos, kad asmenukės atrodys nepriekaištingai.

 

Xiaomi Redmi 6

Šis telefonas toks pigus, jog norėdami tilpti į numatytą biudžetą, galėsite įsigyti ir tuo pačiu prekiniu ženklu pažymėtą išmaniąją apyrankę Xiaomi Mi Band 2. Sunku patikėti, kad toks naujųjų technologijų derinys gali nesiekti 200 eurų, tačiau Redmi 6 šiame sąraše atsidūrė ne tik dėl savo kainos. Telefono procesorių puikiai pritaikysite net ir tuomet, jei norėsite iš karto naudoti kelias programas, o ir kameros kokybė niekuomet nenuvils – tai viskas, ko šiais laikais reikia ne itin išrankiems mobiliųjų naudotojams.

 

Xiaomi Mi A2

Daugelis ekspertų sutinka, jog šis Xiaomi telefonas yra vienas geriausių biudžetinei klasei priklausančių variantų. Elegantiškas dizainas, gražus ekranas ir puikiomis specifikacijomis pasižyminčių kamerų trio yra pakankamai solidūs privalumai, kurie drąsiai gali varžytis ir su aukštesnių kainų kategorijoms priklausančiais modeliais. Tiesa, baterijos talpa galėtų būti kiek didesnė, tačiau šiuo klausimu tikrai galima surasti patogių įkrovimo alternatyvų.

 

Xiaomi Redmi Note 5

Šis išmanusis – puikus talpios baterijos, efektyvaus našumo, patogaus ekrano ir mažos kainos derinys, kuris leidžia dar kartą įsitikinti, jog Xiaomi Europos rinką taip greitai užkariavo ne be priežasties. Tiesa, šio telefono kamera dažnai yra įvertinama kaip „pakankama“, tačiau ar tai yra labai didelis trūkumas, priklauso tik nuo Jūsų asmeninių lūkesčių.

 

Xiaomi Redmi 5 Plus

Padori kamera, gana galingas našumas, puikūs garsiakalbiai, ryškus ekranas – tikriausiai sutiksite, jog tokiu specifikacijų sąrašu gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas biudžetinės klasės telefonas, todėl šiuo atveju tikrai neteks nusivilti. Kaip privalumą būtų galima išskirti ir pakankamai talpią bateriją, tačiau neretai kalbama, kad nors talpos ir netrūksta, telefono energija yra pakankamai greit sunaudojama. Ar tai labai didelis trūkumas, teks nuspręsti Jums.

 

Xiaomi telefonų, kuriuos įsigytumėte neišleidę nei 200 eurų, neabejotinai yra ir kur kas daugiau, o jeigu biudžetą nuspręstumėte padidinti, atrastumėte dar platesnę šių įrenginių įvairovę. Xiaomi Mi Mix 2, Mi 8 Pro – tai tik keletas tokių variantų, todėl nesuklysime pasakę, jog tarp šiuo prekiniu ženklu pažymėtų modelių kiekvienas gali atrasti visus poreikius atitinkantį variantą.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
21 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?