Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda

 • Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda
 • Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda kaina
 • Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda internetu
 • Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda atsiliepimas
 • Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda pigiau
 • Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda
  -15%
  %
  Gera kaina!
  € 25909 € 308 00 *

  Pardavėjas: Pigu.lt

  Mokėkite dalimis 3 x € 8636
  Nepamirškite apsaugoti savo pirkinių!
  Gamintojo suteikiamas draudimas:
  Draudimas - nuo dūžių, vandens, vagystės
  Gamintojo suteikiama garantija:
  Pratęsta garantija - nemokamas remontas arba keitimas nauja preke
  • Per savaitę prekė peržiūrėta: 14 kartų

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, parduotuvėje (Saltoniškių g. 29)

  spalio 14 d. (€ 000)

  NEMOKAMAI atsiimkite Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Tauragėje, parduotuvėje

  spalio 15 d. (€ 000)

  GREITAS pristatymas į namus

  Vilniuje spalio 14 d., Kaune ir Klaipėdoje spalio 15 d. (€ 299) Naujas

  Atsiimkite Pigu terminaluose Vilniuje

  spalio 14 d. (€ 099)

  Atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale

  spalio 15 d. (€ 199)

  Pristatysime į namus

  spalio 15 d. (€ 299)

  Atsiimkite Omniva paštomate

  spalio 15 d. (€ 299)

  Atsiimkite Lietuvos pašte

  spalio 16 d. (€ 249)

  Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas užsakymo patvirtinime.

  Prekės aprašymas: Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda

  Navigacinis įrenginys sunkvežimių ir autobusų vairuotojams

  • 5” dydžio navigacinis įrenginys su visos Europos žemėlapiais ir nemokamais atnaujinimais1. Nemokama eismo spūsčių informacija DAB ryšiu arba su Smartphone Link programėleir tiesioginių paslaugų informacija
  • Pritaikomi kelionių maršrutaipagal transporto priemonės dydį, vežamą krovinį ar svorį. Įspėjimai apie artėjančių tiltų aukščius, kelių svorių apribijomus, staigius posūkius, stačias įkalnes ir daugiau
  • Paprastas poilsio pertraukėlių planavimas - naudingi įspėjimai apie artėjančias poilsio vietas, kavines, degalines ar nakvynės vietas
  • Sunkvežimiams būdinga sustojimų informacija; atraskite sustojimų vietas pagal pasirenkamus poreikius, kaip “Kavinė” ar “Dušai”
  • Valdykite dēzl įrenginį balso komandomis, skambinkite naudojant  integruotą Bluetooth® laisvų rankų įrangą5, atnaujinkite žemėlapius ir programinę įrangą belaidžiu Wi-Fi® ryšiu, nenaudojant kompiuterio
  • Su “Išvykimo ir sekimo funkcija” vairuotojus prižiūrintys asmenys galės į navigacinį įrenginį išsiųsti trumpąją žinutę su kelionės adresu ar kita informacija ir sekti kelionės progresą žemėlapyje

  Jeigu vairavimas yra Jūsų pragyvenimo šaltinis, pasikliaukite Garmin tolimose kelionėse. dēzl™ 580 LMT-D navigacinis įrenginys yra sukurtas profesionaliems vairuotojams, kuris suteiks sunkvežimiams optimizuotus maršrutus3, įspėjimus apie artėjančius kelio ženklų apribojimus ir sunkvežimiams būdingą sustojimų informaciją, kartu su paprastu poilsio pertraukėlių planavimu.

  Sunkvežimiams pritaikyti maršrutai

  dēzl 580 LMT-D turi detalius, visos Europos žemėlapius, kurie taip pat turi apribojimų informaciją keliuose: tiltų aukščius, įspėjimus apie pavojingus posūkius, svorio apribojimus ir kitą informaciją apie pagrindinius kelius ir greitkelius. Tiesiog įveskite transporto priemonės informaciją (aukštį, svorį, ilgį, plotį ir pavojingo krovinio informaciją) ir raskite sunkvežimiams optimizuotus maršrutus, pagal transporto priemonės matmenis, svorį ir aukštį3.

  Funkcija “Paprastas sunkvežimio profilis” leis lengvai ir greitai pakeisti velkamos priekabos matmenis, vienu paspaudimu. Su kelionių planavimo funkcija galėsite susikurti norimą kelionės maršrutą pagal kelis pasirinktus taškus ir juos išsaugoti būsimoms kelionėms.

  Dėka “Easy Route Shaping” funkcijos galėsite patogiai redaguoti kelionės maršrutą, pažymėdami žemėlapyje kelią ar miestą pro kurį norėsite važiuoti 

  Paprastas poilsio pertaukėlių planavimas

  Tam kad keliautumėte dar paprasčiau ir kelionės metu turėtumėte mažiau rūpesčių, dēzl 580 LMT-D navigacinis įrenginys suteiks naudingus įspėjimus kuomet bus metas sustoti poilsio pertraukėlei ir pateiks artimiausią viešbučių, kavinių ar stovėjimo aikštelių informaciją.

  Iš anksto įkelta lankytinų vietų informacija sunkvežimiams

  Atraskite naujas lankytinas vietas, kuriomis naudojasi ir jau jas įvertino kiti vairuotojai - poilsio vietas, stovėjimo aikšteles, nakvynės vietas, Wi-Fi® ryšio taškus ir daugiau. Jūs net gi galėsite sustojimų sąrašus filtruoti pagal skirtingus paslaugų tiekėjus arba papildomas paslaugas, kaip: dušai, degalinės, Wi-Fi ryšio taškai ar sunkvežimių plovyklos.

  Nemokama skaitmeninė eismo informacija

  Lyginant su įprasta eismo informacija, skaitmeninė eismo informacija nėra apribota tik pagrindinių miestų kelių – matysite pažangią eismo nuo miesto centro iki pakraščių ir kaimo vietovių informaciją. Be to, skaitmeninės eismo informacijos duomenys atnaujinami kiekvieną minutę, tad informacija visada bus pati naujausia. Šis sprendimas taip pat parodys tikslų eismo spūsčių mastą 10 metrų tikslumu, tad galėsite tiksliai ir užtikrintai pasirinkti alternatyvius maršrutus, išvengti artėjančių eismo spūsčių ir pasiekti savo kelionės tikslą greičiau ir maloniau. O galiausiai – ši paslauga yra visiškai nemokama ir sukurta visam prietaiso gyvavimo periodui. Plačiau apie tai čia.

  Bluetooth® ryšys

  Susieję išmanųjį telefoną su dēzl 580 LMT-D navigaciniu įrenginiu Bluetooth ryšiu, galėsite skambinti naudodamiesi laisvų rankų įranga4, neatitraukdami rankų nuo vairo. Įrenginyje yra integruotas stiprus garsiakalbis, su kuriuo girdėsite pašnekovą net ir triukšmingose vairavimo sąlygose.  Be to, galėsite atlikti, priimti ar atmesti skambučius ir perskaityti trumpąsias žinutes net neprisiliesdami prie savo išmaniojo telefono.

  Valdykite savo balsu

  Valdykite dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį tiesiog savo balsu ir leiskite jai tai padaryti už Jus, tam kad Jūsų rankos nuolat išliktų ant vairo.

  Matykite tiesioginę eismo spūsčių informaciją, greičio radarus ir daugiau

  dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį susiejus su Smartphone linkprogramėle iPhone® arba Android™  išmaniajame įrenginyje, gausite naujausią eismo spūsčių informaciją2, įspėjimus apie artėjančius greičio radarus ar artėjančią orų informaciją.

  Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu

  Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin lengva Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jei toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

  Išvykimas ir sekimas

  Su naujausia dēzl 580 LMT-D “Išvykimo ir sekimo funkcija” vairuotojus prižiūrintys asmenys galės į vairuotojų navigacinį įrenginį išsiųsti trumpąją žinutę su sekančiu kelionės adresu ar kita informacija ir sekti kelionės progresą žemėlapyje. Gautą kelionės adresą vairuotojas galės nustatyti net kai bus atidaręs gautų žinučių aplanką.

  Techninės apžiūros žurnalas

  dēzl 580LMT-D turi integruotą funkciją “Service History Log”, kuria galite fiksuoti įvairių techninės apžiūros darbų datas ir tipus. Ji padės patogiai sekti padangų ridą, oro slėgį jose, alyvos bei padangų keitimą ir pan.

  Atbulinės eigos vaizdo kamera

  Matykite kas vyksta už Jūsų sunkvežimio, Jums važiuojant atbulomis su Garmin atbulinės eigos vaizdo kamera (įsigyjama atskirai). dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį susiejus su belaide BC 30 atbulinės eigos vaizdo kamera, vaizdą matysite tiesiog savo navigacijos ekrane.

  Sudėtingus eismo mazgus įveikite paprastai

  dēzl 580 LMT-D turi funkciją Active Lane Guidance (ALG). ALG naudoja balsinius pranešimus ir ryškiaspalves rodykles, kurios nurodo eismo juostą, tinkamiausią jūsų pasirinktam maršrutui. Fotografinis eismo mazgo vaizdas išvažiavimus rodo taip, kaip jie atrodo iš tiesų: visomis spalvomis ir itin detaliai. Taip pat pateikiamas detalus mazgo Bird‘s Eye vaizdas iš viršaus. O Garmin Real Directions™ posūkių įspėjimų funkcija naudoja lengvai atpažįstamus orientyrus, tokius kaip pastatai ir šviesoforai, o ne sunkiai matomus kelio ženklus ar namų numerius.

  Visada nemokami žemėlapių naujiniai

  dēzl 580LMT-D parduodamas su įrašytais Europos žemėlapiais. Kadangi žemėlapių naujiniai yra nemokami¹ visą įrenginio naudojimo laikotarpį, būsite tikri, jog žemėlapių, POI ir navigacijos informacija visada bus naujausia. Naujus žemėlapius galima siųstis visą GPS įrenginio gyvavimo laikotarpį, nieko už tai papildomai nemokant.

  Iš anksto įkelta lankytinų objektų informacija

  Puiku, kai nepažįstant vietovės kažkas nukreipia reikiama kryptimi. Matykite TripAdvisor® lankytinų objektų (POI) įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams savo kelionės maršrute. Didžiausias pasaulyje kelionių portalas - Jūsų įrenginyje.

  Mūsų POI duomenų bazėje dabar yra papildoma paieškos informacija, gaunama iš Foursquare®. Foursquare leidžia gauti duomenis apie milijonus naujų ir populiarių restoranų, parduotuvių, aptarnavimo vietų ir kitų objektų.

  1 Taikomos Lifetime Maps sąlygos

  2 Kad gautumėte tiesioginę informaciją, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Gali būti naudojami mobiliojo interneto duomenys

  3 Gali veikti ne visur. Nors įvesite savo sunkvežimio duomenis, tai negarantuoja, kad į juos bus visiškai tiksliai atsižvelgta siūlant visus įmanomus maršrutus. Visada paisykite kelio ženklų ir eismo sąlygų

  4 Reikalingas išmanusis telefonas (parduodamas atskirai) su Bluetooth® sąsaja

  TripAdvisorBluetooth HERE Foursquare

  Techninės savybės

  Prietaiso matmenys (ilgis x plotis x storis): 151 x 93 x 24 mm
  Ekrano dydis (ilgis x plotis): 108 x 65 mm; 5" įstrižainė
  Ekrano raiška: 480 x 272
  Ekrano tipas: Spalvotas WVGA TFT ekranas
  Svoris: 234 g
  Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
  Baterijos veikimo laikas: Iki 2 val.
  Didelio jautrumo imtuvas: Taip

  Kortelės lizdas ir atmintis

  Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Taip (žemėlapiai su apribojimais sunkvežimiams)
  Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
  nüMaps garantija: Taip
  Vidinė atmintis: Taip (16GB)
  Atminties kortelės lizdas: microSD (atminties kortelė į komplektą neįeina)

  Funkcijos

  Informaciniai garsiniai pranešimai: Taip
  Gatvių pavadinimų įvardinimas: Taip (su Garmin Real Directions™)
  Valdymas balsu (prietaiso valdymas balso komandomis): Taip
  Foursquare lankytinos vietos (POI): Taip
  TripAdvisor lankytinos vietos (POI): Taip
  Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos): Taip
  Eismo spūsčių informacijos naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
  Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą): Taip (tinkamos juostos parinkimas su garsinėmis nuorodomis)
  Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais): Taip (PhotoReal ir Bird‘s Eye vaizdas)
  Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.): Taip
  Bluetooth®: Taip (tiesioginių paslaugų informacijai su programa Smartphone Link)
  Wi-Fi®: Taip
  Greičio ribojimo informacija (Europos ir JAV keliuose): Taip
  Paslaugos (sužinok apie pakeliui teikiamas paslaugas ): Taip

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija: Smartphone Link, TruckDown POIs, Easy Route Shaping, keičiami ekrano rodmenys, susiejama su atbulinės eigos vaizdo kamera

  *UAB Pigu neatsako už prekių programinę įrangą ir jos pasikeitimus

  Bendra informacija apie: Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda

  Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda kaina ir informacija | GPS imtuvai | pigu.lt
  Prekės ID
  19834140
  Kategorija
  Prekės svoris su įpakavimu
  0.5 kg
  Prekės išmatavimai su įpakavimu
  0.3 x 0.15 x 0.08 m
  Prekės ženklas
  Ekrano dydis
  Įdiegtas žemėlapis
  Lietuviškas meniu
  Taip
  Lietuviškos komandos balsu
  Taip
  Operacinė sistema
  Visos šio ženklo prekės

  Bendri parametrai

  Imtuvo tipas
  Didelio jautrumo
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Matmenys
  15.1 x 9.3 x 2.4 cm
  Svoris

  Maitinimas

  Baterijų tipas
  Li-Ion
  Baterijų darbo laikas iki
  2 val.

  Atmintis

  Vidinė atmintis
  16 GB
  Atminties kortelės tipas
  MicroSD

  Papildoma informacija

  Bluetooth
  Taip
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Taip
  Jungties tipas
  Kita informacija
  Zegar
  Pakuotės turinys
  Imtuvas, USB laidas, vartotojo žinynas ar kt.
  Pardavėjas
  Pranešti apie klaidą prekės aprašyme
  * Pigu.lt taikyta kaina laikotarpiu nuo 2020-08-06 iki 2020-08-10
  Sutaupote: € 4891
  Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda kaina ir informacija | GPS imtuvai | pigu.lt

  Klausimai ir atsakymai apie prekę: Garmin Dezl 580LMT-D Lifetime, Juoda

  Čia galite užduoti klausimus apie šią prekę ją įsigijusiems žmonėms arba Pigu.lt konsultantams.

  Nuomones ir komentarus rašo Pigu.lt puslapio lankytojai. Nuomonės ir komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Lankytojų nuomonių, komentarų, patarimų ir pan. turinys neatspindi Pigu.lt nuomonės ir Pigu.lt už juos neatsako. Taisykles rasite čia.

  Tema
  Pasirinkite
  Pasirinkite temą
  Trūksta: 10
  Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
  Apie šią prekę dar nėra užduota klausimų. Turite klausimų? Užduokite savo klausimą
  Kaina:
  € 25909