Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition

 • Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition
 • Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition kaina
 • Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition internetu
 • Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition atsiliepimas
 • Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition pigiau
  %
  € 49699

  Pardavėjas: Pigu.lt

  Mokėkite dalimis 3 x € 16566
  Nepamirškite apsaugoti savo pirkinių!
  Gamintojo suteikiamas draudimas:
  Draudimas - nuo dūžių, vandens, vagystės
  Gamintojo suteikiama garantija:
  Pratęsta garantija - nemokamas remontas arba keitimas nauja preke
  • Per savaitę prekė peržiūrėta: 16 kartų
  • Panašiomis prekėmis šiuo metu domisi: 5 žmonės

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, parduotuvėje (Saltoniškių g. 29)

  spalio 14 d. (€ 000)

  NEMOKAMAI atsiimkite Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Tauragėje, parduotuvėje

  spalio 15 d. (€ 000)

  GREITAS pristatymas į namus

  Vilniuje spalio 14 d., Kaune ir Klaipėdoje spalio 15 d. (€ 299) Naujas

  Atsiimkite Pigu terminaluose Vilniuje

  spalio 14 d. (€ 099)

  Atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale

  spalio 15 d. (€ 199)

  Pristatysime į namus

  spalio 15 d. (€ 299)

  Atsiimkite Omniva paštomate

  spalio 15 d. (€ 299)

  Atsiimkite Lietuvos pašte

  spalio 16 d. (€ 249)

  Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas užsakymo patvirtinime.

  Prekės aprašymas: Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition

  Aukštos klasės GPS įrenginys naujų nuotykių ieškantiems motociklininkams

  • Tvirtos konstrukcijos, atsparus nepalankioms oro sąlygoms (IPX7) 5 colių dvikryptis jutiklinis ekranas, gerai matomas saulėje ir tinkamas naudoti mūvint pirštines
  • Detalūs Europos žemėlapiai, visada nemokami jų naujiniai5 (jei norite pamatyti, kokius žemėlapius turi šis produktas, spustelėkite čia)
  • Funkcija Garmin Adventurous Routing™, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių
  • Motociklininkų įspėjimai apie staigius vingius, geležinkelio pervažas, greičio matuoklius ir ne tik
  • Skambinimas laisvomis rankomis ir išmaniojo telefono pranešimai2 įrenginio ekrane
  • Galimybė valdyti muziką iš MP3 grotuvo ar išmaniojo telefono, klausytis Spotify® muzikos3

   

  Negalintiems be motociklų ir nuotykių

  Navigacinis įrenginys zūmo 595LM puikiai tinka nuotykius mėgstantiems motociklininkams. Tikrai patiks funkcija Garmin Adventurous Routing™ – ji parenka vingiuotus, kalvotus ir nenuobodžiomis vietovėmis einančius maršrutus. Didelis 5 colių ekranas, kuriuo galima naudotis ir mūvint pirštines, gali būti pasuktas horizontaliai arba vertikaliai. Pusiau permatomo ekrano technologija sumažina atspindimos šviesos kiekį ir užtikrina geresnį matomumą net ir spiginant saulei.

  Bluetooth® privalumai

  Savo zūmo galėsite sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu2 arba Bluetooth® sąsają turinčiomis ausinėmis ar šalmu (parduodami atskirai). Telefoną saugiai laikykite kišenėje arba krepšyje, bet nevaržomi kalbėkite telefonu laisvomis rankomis ir išlaikydami dėmesį į kelią. Taip pat galėsite gauti išmaniuosius pranešimus3 apie skambučius, žinutes, telefono programų įspėjimus ir pan. navigacinio įrenginio ekrane.

   

  Su išmaniuoju telefonu važiuokite išmaniau

  Norisi iš anksto žinoti, kas laukia maršrute? zūmo 595LM gali gauti tiesioginę orų ir eismo intensyvumo informaciją – tam tereikia į išmanųjį telefoną įdiegti programą Smartphone Link7. Ši programa taip pat turi funkciją LiveTrack, kuri jūsų draugams leis matyti, kur tuo metu esate.

    

  Keliaudami mėgaukitės muzika

  Norisi kelionės garso takelį susikurti pačiam? Jūsų zūmo gali valdyti muziką ir kitus įrašus, atkuriamus atitinkamu MP3 grotuvu arba išmaniuoju telefonu – viską matysite jutikliniame navigacinio įrenginio ekrane. Galėsite net klausytis jums patinkančių Spotify grojaraščių3.

   

  Įspėjimai motociklininkams – būk budrus

  Kad vairuotojai kelyje būtų budresni, o kelionės – saugesnės, zūmo 595LM teikia naudingus pranešimus apie priekyje esančius staigius vingius, leistino greičio pokyčius, geležinkelio pervažas ir gyvūnų perėjas, mokyklų zonas ir pan. Be to, pranešimai teikiami ir išvažiavus į priešingo eismo juostą arba vienpusio eismo gatve važiuojant netinkama kryptimi. Gausite ir įspėjimus apie eismo saugos kameras arba fotoradarus1. Jei leidžiatės į ilgesnes keliones, įspėjimo apie nuovargį funkcija3 po tam tikro laiko pasiūlo padaryti pertrauką ir rekomenduoja sustojimo vietas. Funkcija Up Ahead navigacinio įrenginio ekrane neišjungdama žemėlapio iš anksto parodo jūsų maršrute esančias aktualias vietas, o funkcija Easy Route Shaping leidžia žemėlapyje pridėti maršruto koregavimo taškų, tad galite važiuoti per jums patinkančias vietoves arba konkrečiais keliais.

   

  Jokio streso dėl besibaigiančių degalų

  Su zūmo 595LM gaunate ir integruotą kelionės kompiuterį su skaitmeniniu degalų matuokliu, tad bus lengva prognozuoti atstumą, kurį dar galima įveikti su turimais degalais. Iš tiesų dinaminės rekomendacijos sustoti ir pasipildyti degalų net nurodo, kur yra tam tinkamos degalinės. Patogus greičio apribojimo indikatorius praneša, kada reikėtų tempą sumažinti. Yra ir skaitmeninis kompasas bei motociklininkams aktualių vietų (POI) duomenų bazė, kurioje lengvai rasite servisus, prekybos atstovus ir pan. Funkcija Service History Log padės laikytis techninės priežiūros veiksmų grafiko pagal laiką ir ridą.

  Lengvai atpažįstami orientyrai

  zūmo 595LM funkcija Garmin Real Directions™ iš esmės pakeičia požiūrį į garsines instrukcijas. Užuot tiesiog naudojusi gatvių pavadinimus, ji nurodymus sako pagal lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus (pvz., „Už raudono pastato sukite į kairę“). Be to, zūmo jau turi milijonus naujų ir populiarių vietų aprašų iš Foursquare®.

  Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį

  Su zūmo 595LM gaunate ir nemokamus žemėlapių naujinius5 visą įrenginio naudojimo laikotarpį. Parinkti maršrutai visada atitiks naujausią informaciją ir dėmesio vertus objektus.

   

  Navigacijos įrankiai

  Mazgų rodymo funkcija PhotoReal parodo detalią vaizdinę informaciją apie jūsų maršrute esančias sankryžas ir eismo mazgus, kad juos įveiktumėte lengviau. Ryški zūmo ekrane pateikiama rodyklė nurodo tinkamą eismo juostos padėtį, kad pataikytumėte į reikiamą išvažiavimą ar posūkį. zūmo 595LM taip pat rodo trimatį reljefo vaizdą ir aukščio virš jūros lygio informaciją. zūmo taip pat turi funkciją TracBack®, kuri padeda grįžti į pradinį kelionės tašką tuo pačiu keliu.

  Padangų oro slėgio stebėjimas

  Kad kelionės būtų saugesnės, zūmo 595LM palaiko Garmin jutiklius Tyre Pressure Monitor Sensor6 (TPMS, parduodami atskirai). Kiekvienai padangai reikalingas vienas TPMS (tinka tik metaliniams ventilių kakleliams). TPMS belaidžiu ryšiu perduoda padangų slėgio duomenis, kuriuos realiuoju laiku galite stebėti savo zūmo ekrane.

  Suderinama su VIRB® kamera

  Jei kelionę norite įamžinti, zūmo 595LM galima suderinti su Garmin VIRB serijos HD veiksmo kameromis (parduodamos atskirai). Valdyti VIRB – paleisti ir sustabdyti filmavimą – galite zūmo ekrane. Juk smagu filmuoti ir vėliau prisiminti patirtus nuotykius.

   

  Naujiniai ir papildomos galimybės

  Kad jūsų zūmo 595LM visada turėtų naujausią informaciją, naudokite programą Garmin Express™. Su Garmin Express lengva atnaujinti įrenginio žemėlapius ir programinę įrangą, perkelti mėgstamų objektų koordinates iš kitų įrenginių ir į juos, diegti pritaikytus transporto priemonių paveikslėlius ir balsus. Be to, zūmo 595LM turi papildomą automobilinį laikiklį ir maitinimo laidą (į komplektą, žinoma, įeina ir motociklinis laikiklis), tad naudoti jį galite visose savo transporto priemonėse.

  Įspėjimai apie sankryžų kameras ir fotoradarus kai kuriose šalyse turi būti išjungti

  Reikalingas Bluetooth® sąsają turintis šalmas, ausinės arba išmanusis telefonas (parduodami atskirai). Jei į navigacinį įrenginį pageidaujate gauti išmaniuosius pranešimus, reikia atsisiųsti mobiliąją programą Smartphone Link. Taikomi duomenų perdavimo mokesčiai pagal naudotojo pasirinktą planą (jei yra). Jei pageidaujate daugiau informacijos apie duomenų perdavimo ir tarptinklinio ryšio tarifus, taikomus pagal jūsų planą, kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių. Gali tekti sudaryti paslaugos sutartį

  Muzikos ir medijos valdikliai veikia su iPhone® 4S, II kartos iPod touch® ir paskesnėmis šių įrenginių versijomis. Reikalingas su Spotify® suderinamas skaitmeninis įrenginys ir Premium prenumerata (kur ji galima). 

  Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami ilgiau vairuojant be sustojimų

  Taikomos Lifetime Maps sąlygos

  Neskirta naudoti važiuojant automobiliu

  Reikalingas išmanusis telefonas su Bluetooth sąsaja. Taikomi duomenų perdavimo mokesčiai pagal naudotojo pasirinktą planą (jei yra). Gali tekti sudaryti paslaugos sutartį

  Žodinis ženklas Bluetooth® ir jo logotipai yra bendrovei „Bluetooth SIG, Inc.“ priklausantys registruotieji prekės ženklai, bendrovė „Garmin“ visus šiuos ženklus naudoja pagal licenciją. iPhone ir iPod touch yra registruotieji prekės ženklai, priklausantys bendrovei „Apple“. SPOTIFY ir Spotify logotipai – tai registruotieji bendrovės „Spotify AB“ prekės ženklai. Foursquare® – tai registruotasis prekės ženklas, priklausantis bendrovei „Foursquare Labs, Inc.“

  Techninės savybės

  Prietaiso matmenys (ilgis x plotis x storis): 14,9 x 9,7 x 3,3 cm
  Ekrano dydis (ilgis x plotis): 108 x 65 mm; 5" įstrižainė
  Ekrano raiška: 800 x 480
  Ekrano tipas: Lietimui jautrus
  Svoris: 374,5 g
  Baterija: Keičiama, įkraunama ličio jonų baterija
  Baterijos veikimo laikas: Iki 4 val.
  Ausinių lizdas / garso išvestis: Taip
  Didelio jautrumo imtuvas: Taip (GPS)
  Neperšlampamas: Taip (IPX7)

  Kortelės lizdas ir atmintis

  Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Taip
  Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
  nüMaps garantija: Taip
  3D reljefo vaizdas: Taip
  3D pastatų ir objektų vaizdas: Ne
  Vidinė atmintis: Taip
  Atminties kortelės lizdas: microSD (atminties kortelė į komplektą neįeina)
  Išsaugomų vietovių skaičius: 1000

  Funkcijos

  Informaciniai garsiniai pranešimai: Taip
  Gatvių pavadinimų įvardinimas: Taip (su Garmin Real Directions™)
  Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos): Ne
  Eismo spūsčių informacijos naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Ne
  Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą): Taip
  Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais): Taip
  Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.): Taip
  Bluetooth®: Taip (su A2DP technologija)
  Greičio ribojimo informacija (Europos ir JAV keliuose): Taip
  Kur aš esu? (Surask artimiausią ligoninę, policijos nuovadą, degalinę ar kt.): Taip
  Paslaugos (sužinok apie pakeliui teikiamas paslaugas ): Taip
  Galimybė pridėti papildomų lankytinų objektų (Custom POIs): Taip
  QWERTY arba ABC klaviatūros: Taip
  Garmin Garage™ (keičiama transporto priemonė-rodyklėlė): Taip
  Garmin Garage™ įgarsinimas (įvairiais balsais): Taip
  MP3 muzikos grotuvas: Taip

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija: Vaizdingų maršrutų planavimas, kelionių planavimas ir žurnalas, Foursquare, VIRB kameros valdymas, techninių dalių žurnalas

  • Tvirtos konstrukcijos, atsparus nepalankioms oro sąlygoms (IPX7) 5 colių dvikryptis jutiklinis ekranas, gerai matomas saulėje ir tinkamas naudoti mūvint pirštines
  • Detalūs Europos žemėlapiai, visada nemokami jų naujiniai5
  • Funkcija Garmin Adventurous Routing™, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių
  • Motociklininkų įspėjimai apie staigius vingius, geležinkelio pervažas, greičio matuoklius ir ne tik
  • Skambinimas laisvomis rankomis ir išmaniojo telefono pranešimai2 zūmo ekrane
  • Galimybė valdyti muziką iš MP3 grotuvo ar išmaniojo telefono, klausytis Spotify® grojaraščių3

  zūmo 595LM Travel Edition (010-01603-1W) papildomai suteikia visiškai nemokamus šių regionų žemėlapius: Šiaurės AmerikosPietų AmerikosArtimųjų RytųŠiaurės AfrikosAustralijos ir Naujosios Zelandijos.

  Kaip įrašyti žemėlapius į Travel Edition navigacinį įrenginį:

  1. Atsisiųskite, įrašykite ir atidarykite programą Garmin Express savo kompiuteryje.
  2. Prijunkite navigacinį įrenginį prie kompiuterio, naudodami komplektacijoje esantį USB duomenų laidą.
  3. Jeigu yra galimybė, atnaujinkite įrenginio žemėlapius ir / arba programinę įrangą, spustelėję „Install all“.
  4. Atnaujinus pasirinkite „Map Options“, kuris yra už parinkties „Europe“.
  5. Pasirinkite „Change Map“.
  6. Pasirinkite „Continue“.
  7. Meniu pasirinkite regioną, kurį norite atsisiųsti.
  8. Pasirinkite „Continue“.

  Svarbu žinoti, jog jūsų įrenginyje turimas Europos žemėlapis bus perrašytas į naują pasirinktą regioną (kurį pasirinkote 7 punkte). Vis dėlto bet kuriuo metu galėsite atsisiųsti Europos žemėlapius, vėl atlikę šiuos veiksmus.

  *UAB Pigu neatsako už prekių programinę įrangą ir jos pasikeitimus

  Bendra informacija apie: Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition

  Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition kaina ir informacija | GPS imtuvai | pigu.lt
  Prekės ID
  13097470
  Kategorija
  Prekės svoris su įpakavimu
  0.8 kg
  Prekės išmatavimai su įpakavimu
  0.23 x 0.12 x 0.12 m
  Prekės ženklas
  GPS tipas
  Ekrano dydis
  Įdiegtas žemėlapis
  Pasaulio bazinis
  Lietuviškas meniu
  Ne
  Lietuviškos komandos balsu
  Ne
  Visos šio ženklo prekės

  Bendri parametrai

  Eismo kamščių info.FM RDS-TMC
  Taip
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  800 x 480
  Matmenys
  149 x 97 x 33 mm
  Svoris

  Maitinimas

  Baterijų tipas
  Ličio jonų
  Baterijų darbo laikas iki
  7 val.

  Atmintis

  Vidinė atmintis
  SD atminties kortelė

  Papildoma informacija

  Bluetooth
  Taip
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Taip
  Pardavėjas
  Pranešti apie klaidą prekės aprašyme
  Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition kaina ir informacija | GPS imtuvai | pigu.lt

  Klausimai ir atsakymai apie prekę: Garmin Zumo 595Lm Europe Travel Edition

  Čia galite užduoti klausimus apie šią prekę ją įsigijusiems žmonėms arba Pigu.lt konsultantams.

  Nuomones ir komentarus rašo Pigu.lt puslapio lankytojai. Nuomonės ir komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Lankytojų nuomonių, komentarų, patarimų ir pan. turinys neatspindi Pigu.lt nuomonės ir Pigu.lt už juos neatsako. Taisykles rasite čia.

  Tema
  Pasirinkite
  Pasirinkite temą
  Trūksta: 10
  Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
  Apie šią prekę dar nėra užduota klausimų. Turite klausimų? Užduokite savo klausimą
  Kaina:
  € 49699