Katėms

Populiariausios kačių priežiūros prekės

Prekės katėms

Tuomet, kai pasiryžtame į šeimą priimti augintinį, turime pasirūpinti, jog jam netrūktų ne tik dėmesio ir šilumos, bet ir reikalingiausių priemonių, kuriuos užtikrintų patogų gyvūnėlio gyvenimą. Katėms skirtos prekės leis visapusiškai pasirūpinti šiais augintiniais – kuomet laimingos bus jos, gerų emocijų netruks ir jų šeimininkams.

Itin svarbu pasirūpinti, jog šie naminiai gyvūnai būtų sotūs – tuomet pravers sausas maistas katėms. Pasitaiko atvejų, kuomet konservai katėms patinka labiau, tad priklausomai nuo augintinio pomėgių, galėsite pasirinkti tinkamiausią variantą. Tuomet, kai norėsis jas palepinti, tiks skanėstai katėms, o dubenėliai, dėžės maistui leis pasirūpinti, jog ėsti mėgstamus produktus būtų patogu.

Auginant katę, reikia pasirūpinti ir jos higiena – tokiu būdu namuose pavyks išvengti nemalonaus kvapo ir nelauktų dovanėlių. Tuomet pravers specialūs tualetai katėms ir kvapą sugeriantis ar kitomis savybėmis pasižymintis kraikas katėms – įsigijus šiuos gaminius, beliks atkreipti dėmesį į augintinio švarą. Prekės katėms nuo blusų, kirminų, viduriavimo – vieni dažniausių sprendimų tais atvejais, kai norisi užtikrinti gerą augintinių savijautą. Puikiai jaustis padės ir vitaminai, papildai, antiparazitinės priemonės katėms, o tuomet, kai ateis laikas pasirūpinti blizgančiu augintinio kailiuku, pravers ir švaros reikmenys katėms.

Galiausiai beliks užtikrinti patogų kačių poilsį ir linksmybėmis. Pagaląsti nagučius ir išvengti pagundų šiek tiek padraskyti baldus leis draskyklės bei žaislai katėms, ramesnėms akimirkoms tiks guoliai, pagalvėlės, o kai reikės išsiruošti į kelionę, pravers pavadėliai, antkakliai, petnešos katėms.

Tiems, kuriuos domina kokybiškos, tačiau pigios prekės katėms, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę, kurioje šiems augintiniams skirti gaminiai parduodami žema kaina. Pas mus dažnai vyksta išpardavimas, kurio metu siūlome itin dideles nuolaidas, tad jeigu pastebėsite jį, užsukite ir iš arčiau apžiūrėkite, kurios prekės katėms pigiau parduodamos.

Taupantiems laiką patiks ir tai, jog kačių prekės internetu užsakomos vos per kelias minutes – išsirinkite reikalingus gaminius ir mes pasirūpinsime, jog jie greitu metu būtų pristatyti Jūsų nurodytu adresu ir netrukus džiugintų Jūsų augintinius. Pasirūpinkite, jog Jūsų katės gyvenimas būtų lydimas nuolatinio komforto jausmo!

Kokias gyvūnų prekes pirkti savo katėms?

Patarimai, kaip pasirinkti prekes katėms, kad jos būtų laimingos "Ko reikia laimingam ir patogiam Jūsų katės gyvenimui?"

Kaip apsaugoti savo kates ir kitus gyvūnus nuo erkių?

Patarimai, renkantis prekes Jūsų katėms nuo erkių "Kaip apsaugoti augintinį nuo erkių?"