Žuvims

Žuvų prekės

Žuvų auginimas nereikalauja didelių pastangų, todėl šiuos gyvūnus noriai renkasi net ir tie, kurie neturi daug laiko augintinių priežiūrai. Dailus akvariumas ir įmantriai atrodančios žuvytės namams suteikia jaukumo, o įvairios prekės žuvims dar labiau palengvina šių gyvūnų priežiūrą – tokių gaminių pasirinkimas pakankamai platus, todėl lengvai išsirinksite, kas tinka būtent Jūsų atvejui.

Maistas žuvims

Žuvyčių maistas yra vienas pagrindinių pirkinių tuomet, kai nusprendžiame įsigyti šiuos gyvūnėlius. Asortimente atrasite įvairių tipų dekoratyvinėms žuvytėms tinkamus pašarus, kurie gali būti praturinti įvairiausiais vitaminais. Žuvims maistas suteiks energijos, stiprins imunitetą, o kai kurie produktai gali padėti paryškinti jų spalvą, todėl iš arčiau susipažinę su kiekvieno gaminio aprašymais, lengviau nuspręsite, kas tiks Jūsų augintinėms.

Akvariumai ir jų įranga

Akvariumai žuvytėms atstoja namus, todėl šį įrenginį reikėtų rinktis itin atsakingai. Vienas svarbiausių kriterijų šiuo atveju yra akvariumo dydis, kuris dažniausiai priklauso nuo kambario erdvės ir žuvų skaičiaus. Tais atvejais, kai vietos yra daugiau, galima pagalvoti apie didesnį akvariumą su įranga, o jeigu planuojate auginti tik keletą dekoratyvinių žuvyčių, Jums turėtų užtekti ir nedidelio akvariumo iš lenkto stiklo – abu šie variantai papuoš kambario interjerą ir kokybiškai atliks pagrindinę savo funkciją.

Dekoracijos akvariumams

Pasirūpinus akvariumais, pats metas pagalvoti ir apie jų dekoracijas – šie aksesuarai suteiks dar daugiau žavesio ir leis žuvytėms jausti tarsi tikrame vandenyje. Dekoracijos ypač tinka didesniuose akvariumuose – tuomet turėsite neribotą laisvę įvairiausiems stilistiniams sprendimams, tačiau net ir tuomet, kai akvariumas nedidelis, vertėtų pagalvoti apie kelis žaismingus elementus.

Tiems, kuriuos domina maistas žuvytėms ar kiti šiems augintiniams skirti gaminiai, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje ir iš arčiau apžiūrėti mūsų asortimentą. Čia žuvų prekės parduodamos gera kaina, o dažnai vykstantys išpardavimai suteikia galimybę pasirūpinti tinkama žuvyčių priežiūra itin patraukliomis sąlygomis. Visa tai galima padaryti net neišėjus iš namų, kadangi prekės žuvims parduodamos internetu – Jums tereikia užsisakyti tinkamus gaminius, o mes pasirūpinsime, kad jie artimiausiu metu pasiektų Jus nurodytu adresu.