Išmani namų apsauga

Išmani namų apsauga: kameros, apsaugos sistemos, valdikliai, skambučiai, davikliai, dūmų, dujų detektoriai ir kitos prekės – gera kaina Pigu.lt el. parduotuvėje. Šie gaminiai perkels namų saugumą į dar aukštesnį lygį: pasitelkę juos, ne tik išvengsite nekviestų svečių, bet ir būsite informuoti apie kitus gaisrą bei kitas nemalonias situacijas sukelti galinčius nuokrypius. Išmanių namų apsaugos prekės stebina plačiu asortimentu, taigi bet kuriuo atveju rasite būtent Jūsų atvejui geriausiai tinkančius prietaisus. Susipažinti su jais galėsite bet kada, vos tik atradę laisvesnę minutę – išmani namų apsauga yra parduodama internetu, tad užsakymui prireiks vos kelių mygtuko paspaudimų. Užsukite apsižvalgyti ir paverskite savo namus dar saugesniais!

Išmani namų apsauga internetu 

Išmanūs sprendimai namuose tampa vis populiaresni: vieni juos pasirenka dėl didesnio komforto, kiti – dėl galimybės sutaupyti, o tretiems labiausiai rūpi saugumas. Būtent tokiais atvejais praverčia išmani namų apsauga, leidžianti dar paprasčiau apsisaugoti tiek nuo ilgapirščių, tiek nuo bet kokių kitų pavojų. Platų tokių prekių pasirinkimą rasite mūsų parduotuvėje.

Išmanių namų apsaugos prekės

Daugelio dėmesį pirmiausia atkreipia išmaniosios kameros, kurios net ir nebūnant namuose suteikia galimybę stebėti, kas juose vyksta. Kai kurios iš jų turi ir mikrofono funkciją, suteikiančią dar daugiau pritaikymo galimybių. Namų saugumą į naują lygį perkelia išmanieji durų skambučiai, videodomofonai – tokie prietaisai užtikrins, kad į asmeninę teritoriją įsileisite tik iš tiesų laukiamus svečius.

Nemalonių situacijų gali sukelti ne tik kiti žmonės, bet ir kiti reiškiniai – apie įvairius nuokrypius galės pranešti išmanios apsaugos sistemos ir išmanūs davikliai. Taip pat namuose dažnai sutinkami ir išmanūs dūmų, dujų detektoriai – jie apie pavojų praneša ne tik garsiniu signalu, bet ir atsiunčia įspėjamąjį pranešimą, jog iš karto galėtumėte imtis atitinkamų veiksmų.

Asortimente Jūsų taip pat laukia kiti išmanių namų įrenginiai ir priedai, tad akivaizdu, kad galimybių tikrai nepritrūksite. Norėdami pasirinkti tinkamiausius gaminius, susipažinkite su jų aprašymais, palyginkite kelių skirtingų modelių funkcijas ir pasidomėkite juos jau išbandžiusiųjų apžvalgomis bei atsiliepimais.

Išmani namų apsauga gera kaina

Norintiems išmanią namų apsaugą įsigyti viliojančiomis sąlygomis, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti mūsų pasiūlymus. Čia dažnai matysite išpardavimus: akcijų metu taikomos solidžios nuolaidos, kurios šiuos prietaisus leidžia įsigyti kur kas pigiau. Be to, kai kuriuos iš jų galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už prekes susimokėti dalimis.

Šiais gaminiais apsirūpinsite net neišėję iš namų, kadangi išmani namų apsauga yra užsakoma internetu – mes pasirūpiname, kad prekės efektyviai būtų pristatytos nurodytu adresu. Jas nemokamai galima atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.