ad

Išmanūs šaldytuvai

(7)

Išmanūs šaldytuvai ypatingai palankiomis kainomis siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Patogus apsipirkimas ir solidžiai sutaupyti leidžiančios akcijos. Šie prietaisai džiugina dar didesniu funkcionalumu, kuris užtikrina ir paprastesnę priežiūrą, ir dar patogesnę kasdienybę. Išmanieji šaldytuvai aprūpinti technologijomis, garantuojančiomis dar ilgiau išliekantį produktų šviežumą, o itin aukšta jų energijos efektyvumo klasė padeda sumažinti elektros sąnaudas. Pas mus rasite patikimais, puikiai pažįstamais prekiniais ženklais pažymėtą įrangą, tad dėl kokybės ir ilgaamžiškumo taip pat neteks abejoti. Visi išmanūs šaldytuvai yra parduodami internetu, tad iš arčiau su jais susipažinsite bet kada, kai tik Jums patogu. Nieko nelaukite ir užsukite apsidairyti – dabar labai paprasta tai padaryti!

Samsung BRB260189WW kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt € 79400 ATSIIMKITE RYTOJ
Bendra talpa: 265 l Maksimalus triukšmo lygis: 37 dB Energijos sąnaudos per metus: 186 kWh
Į krepšelį
Schlosser RBS450WP kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt € 64300 4.7/5
Bendra talpa: 429 l Maksimalus triukšmo lygis: 42 dB Energijos sąnaudos per metus: 348 kWh
Į krepšelį
Integruojamas šaldytuvas Liebherr (178 cm) kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt € 1 08500
Bendra talpa: - l Maksimalus triukšmo lygis: 33 dB Energijos sąnaudos per metus: 182 kWh
Į krepšelį
BEKO GN163130SN kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt GERA KAINA! € 64400
Bendra talpa: 580 l Maksimalus triukšmo lygis: 38 dB Energijos sąnaudos per metus: 405 kWh
Į krepšelį
GERA KAINA!
BEKO GN1416231JXN kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt GERA KAINA! € 1 15800
Bendra talpa: 572 l Maksimalus triukšmo lygis: 39 dB Energijos sąnaudos per metus: 413 kWh
Į krepšelį
GERA KAINA!
LG GMQ844MC5E kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt GERA KAINA! € 1 58300
Bendra talpa: 530 l Maksimalus triukšmo lygis: 40 dB Energijos sąnaudos per metus: 314 kWh
Į krepšelį
GERA KAINA!
Ambrolux su Snaige kaina ir informacija | Šaldytuvai | pigu.lt NAUJIENA € 1 67500
Bendra talpa: 292 l Maksimalus triukšmo lygis: 41 dB Energijos sąnaudos per metus: 284 kWh
Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 615 įvertinimų. Žiūrėti visus

Išmanūs šaldytuvai internetu

Daugiau ar mažiau maisto atsargų namuose turi kiekvienas iš mūsų, todėl praktiškai neįmanoma atrasti virtuvės, kurioje nebūtų produktų šviežumą užtikrinančių įrenginių. Tačiau net ir jų rinka sparčiai patobulėjo, taigi prekyboje pastebimi ne tik standartiniai, bet ir išmanūs šaldytuvai, kurie suteikia dar daugiau komforto ir gali pasiūlyti papildomų galimybių. Juos atidžiau apžiūrėti ar įsigyti galėsite užsukę į mūsų parduotuvę.

Naudingos išmanių šaldytuvų funkcijos

Nesvarbu, ar namuose stovi standartiniai, ar išmanūs šaldytuvai, visuomet tikimės, kad jie sėkmingai atliks pagrindinę savo funkciją ir užtikrins maisto šviežumą. Tačiau dažniausiai skirtumas yra tas, jog išmanieji modeliai gali pasiūlyti kur kas daugiau tokių galimybių. Tokiems įrenginiams pasitelkiamos naujausios technologijos, galinčios užtikrinti optimaliausią temperatūrą ir drėgmės lygį – būtent to ir reikia daugeliui produktų. Itin palankiai yra vertinamas kiekvieno skyriaus atskiras vėsinimas, kadangi tuomet nesusimaišo skirtingose vietose esančio maisto kvapai, tačiau galite net neabejoti – išmanus šaldytuvas pasiūlys ir kur kas daugiau galimybių.

Kalbant apie jas, labiausiai norėtųsi išskirti tai, jog kai kurie išmanūs šaldytuvai gali būti valdomi ir Jūsų išmaniuoju telefonu. Turėdami specialią programėlę, ją galėsite įsijungti bet kurioje vietoje ir patikrinsite, kaip veikia šis įrenginys. Pasitelkę telefoną, galėsite keisti temperatūrų režimus ir gausite įspėjimus, jei paliksite atvertas dureles – taip išvengsite nemalonių staigmenų. Be to, programėlė gali nuskaityti ir klaidas, taigi papildomai nereikės atsiversti instrukcijos.

Išmanieji namų sprendimai visuomet siejami su komfortu ir dar didesniu aplinkos automatizavimu, tad ir išmanūs šaldytuvai leis pamiršti apie tokius darbus kaip šio įrenginio atitirpinimas. Daugelyje jų naudojama populiarioji „No Frost“ technologija, dėl kurios nesikaupia nei ledas, nei šerkšnas. Savaime suprantama, kad priežiūros tokiam įrenginiui reikia mažiau, tačiau tokią technologiją naudojantys išmanūs šaldytuvai dažniausiai pasižymi ir ilgesne tarnavimo trukme, efektyvesniu veikimu ir mažesnėmis elektros energijos sąnaudomis.

Mažesnes sąskaitas užtikrins ir atostogų režimas, kurį taip pat gali pasiūlyti daugelis išmanių šaldytuvų. Tokios funkcijos dėka pats šaldytuvas yra išjungiamas, tačiau lieka veikti jo kamera – tai reiškia, kad prietaisas naudoja mažiau elektros energijos, tačiau yra pasirūpinama dar nesunaudotais, ar netgi šaltajam sezonui paruoštais produktais. Panašių galimybių išmanūs šaldytuvai neabejotinai galės pasiūlyti ir kur kas daugiau – visos jų galimybės orientuotos į dar patogesnę Jūsų kasdienybę ir ekonomiškesnę aplinką, taigi turėtumėte likti patenkinti jų funkcionalumu.

Kokį išmanų šaldytuvą pasirinkti?             

Kaip ir standartiniai, taip ir išmanūs šaldytuvai skiriasi savo dydžiu ir talpa, taigi pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie savo šeimos poreikius ir pagal tai pasirinkti tinkamiausią variantą. Ne mažiau svarbus yra ir triukšmingumas bei energijos efektyvumo klasė, tačiau šių modernių įrenginių gamintojai pasirūpino, jog galėtumėte mėgautis aukščiausios klasės parametrais. Žinoma, nesuklysite, jei šias ir kitas pagrindines specifikacijas palyginsite tarpusavyje – tuomet bus daug lengviau nutarti, kuris išmanus šaldytuvas iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio.

Tačiau daugiausiai dėmesio reikėtų skirti funkcionalumui, kadangi būtent nuo jo priklausys, kaip pavyks paversti savo namus išmanesniais – kuo daugiau skirtingų galimybių, tuo mažiau papildomų rūpesčių Jūsų laukia. Tiesa, funkcionalesni išmanūs šaldytuvai gali pareikalauti ir didesnių išlaidų, tad iš anksto turėtumėte pagalvoti, kiek į tokią namų techniką ketinate investuoti. Verta paieškoti ir sutaupyti leidžiančių pasiūlymų, kuomet net ir itin modernūs išmanūs šaldytuvai parduodami kur kas palankesnėmis sąlygomis. Jų niekuomet nestinga mūsų parduotuvėje.

Patikimais prekiniais ženklais pažymėtų išmanių šaldytuvų kokybė neturėtų kelti abejonių, tačiau jei kyla papildomų klausimų, pasidomėkite kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais. Jų patirtys padės suprasti, ko galima tikėtis iš vieno ar kito įrenginio, taigi sprendimą priimsite ir paprasčiau, ir gerokai tikslingiau. Juk naujoji namų technika tarnaus ilgus metus – dėl to svarbu pasirinkti tinkamiausią variantą.

Išmanūs šaldytuvai gera kaina

Ieškantiems, kur išmanieji šaldytuvai parduodami palankiomis sąlygomis, pravartu užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir iš arčiau apžiūrėti mūsų asortimentą. Čia niekuomet netrūksta pasiūlymų, kurie leidžia apsipirkti gerokai pigiau – dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus, kurių metu išmanūs šaldytuvai siūlomi su didele nuolaida. Be to, yra galimybė juos pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip susimokėti dalimis.

Naująjį prietaisą galėsite įsigyti labai efektyviai, kadangi išmanūs šaldytuvai parduodami internetu: užsakę tinkamiausią modelį, greitu metu sulauksite jo pristatymo tiesiai į namus visoje Lietuvoje. Nemokamai pirkinius galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.