ad

Išmanūs virduliai

(10)

Išmanūs virduliai ir arbatinukai itin palankia kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Greitas prekių užsakymas ir sutaupyti leidžiančios akcijos. Šie buities prietaisai dar patogiau ir paprasčiau padės užvirinti vandenį: valdydami juos savo telefonu, pasirinksite tinkamiausią kaitinimo temperatūrą, o jeigu norėsis – įrenginį įjungsite vis dar gulėdami lovoje. Išmanūs virduliai džiugina savo funkcionalumu: daugelis iš jų gali pasiūlyti ir temperatūros palaikymo funkciją, o pačiame prietaise integruotas ekranėlis leidžia dar patogiau pasirinkti reikiamus nustatymus. Mūsų asortimente dominuoja patikimų ir puikiai Jums pažįstamų gamintojų produkcija, tad jų kokybė ir patikimumas nesukels jokių abejonių. Mėgausitės ir stilinga, visiškai neįnoringa jų išvaizda, kurią priderinsite prie bet kokio virtuvės interjero. Išmanūs virduliai yra parduodami internetu, tad su jais susipažinsite bet kada, kai tik Jums patogu – užsukite apsižvalgyti!

Elektrinis virdulys Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1800 W baltas kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 3699 4.7/5 ATSIIMKITE RYTOJ
Apsauga nuo perkaitinimo: Taip Korpusas: Plastikas
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Virdulys Viomi Smart Kettle, juodas kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € € 5999 4.3/5
Korpusas: Nenurodyta
Į krepšelį
Suntec WAK-8557 kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt -12% € 2090 € 2375
Apsauga nuo perkaitinimo: Taip Korpusas: Aliuminis
Į krepšelį
SENCOR SWK 2197GG kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 3200
Korpusas: Metalas, Stiklas
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
SENCOR SWK 2195VT kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 3000
Korpusas: Metalas, Stiklas
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
SENCOR SWK 2196YL kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 3000
Korpusas: Metalas, Stiklas
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
SENCOR SWK 2198RS kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 3000
Korpusas: Metalas, Stiklas
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Gorenje K17GE kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 3500 GREITAS PRISTATYMAS
Apsauga nuo perkaitinimo: Taip Korpusas: Stiklas
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Polaris PWK 1775CGLD kaina ir informacija | Virduliai | pigu.lt 0 € 4 € NUOLAIDA NUO 100 € € 11200 1val. 12min.
Korpusas: Stiklas
Į krepšelį
4 € NUOLAIDA NUO 100 €

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 600 įvertinimų. Žiūrėti visus

Išmanūs virduliai internetu

Be karštų gėrimų daugelis iš mūsų neįsivaizduotų savo gyvenimo – jų gėrimas tampa savotišku ritualu, todėl kiekvienuose namuose galima rasti vandens virimui skirtų prietaisų. Visgi, tobulėjant technologijoms, net ir jie buvo labai atnaujinti – jei norite dar daugiau komforto ir papildomų funkcijų, Jums turėtų patikti išmanūs virduliai. Plačią jų įvairovę rasite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Išmanių virdulių išskirtinumai

Kaip ir būtų galima tikėtis, išmanūs virduliai gali būti valdomi telefonu: parsisiuntę atitinkamos kompanijos siūlomą programėlę, Jūs galėsite valdyti temperatūrų režimus ir, žinoma, įjungsite patį prietaisą. Kai kurie gamintojai siūlo galimybę iš anksto sudaryti jo veikimo grafiką – pavyzdžiui, galėsite nustatyti, kad atsikėlus ryte ar grįžus iš darbo, vanduo jau būtų užviręs. Tai užtikrins dar didesnį komfortą Jūsų kasdienybėje ir neleis veltui sugaišti nei vienos brangios minutės – tikėtina, kad tokiu privalumu labiausiai džiaugsitės būtent rytais.

Ne paslaptis, jog ruošiant skirtingus gėrimus, reikalinga ir skirtinga vandens temperatūra – išmanus virdulys jos valdymu leis pasirūpinti dar paprasčiau. Reikalingus laipsnius galėsite pasirinkti tiek šiame buities prietaise integruotame ekranėlyje, tiek ir savo telefone. Be to, kai kurie išmanieji virduliai turi funkciją, jog pasiekus atitinkamą, iš anksto nustatytą temperatūrą, jie iš karto išsijungia, taigi kaitinimo procesas tampa dar paprastesnis.

Verta paminėti ir tai, jog išmanieji virduliai labai dažnai turi ne tik vandens virinimo, bet ir jo šilumos išlaikymo funkciją – pasitelkus ją, vandens temperatūra ilgas valandas išlieka būtent tokia, kokią Jūs pasirinkote. Tai gali būti aktualu ne tik ruošiant gėrimus, bet ir, pavyzdžiui, gaminant įvairius patiekalus. Šį režimą taip pat įjungsite tiek telefonu, tiek ir prietaiso valdymo skydelyje – tai padaryti itin paprasta. Būdamas tokiame režime, išmanus virdulys neeikvoja daug elektros energijos, tad dėl didesnių sąskaitų Jums neteks nerimauti.

Dažniausiai išmanūs virduliai gali pradžiuginti ir galingumu – vanduo juose užverda vos per keletą minučių, taigi jų efektyvumu tikrai neturėtumėte nusivilti. Priklausomai nuo konkretaus modelio, panašių privalumų galėsite atrasti ir dar daugiau, tad rinkdamiesi tinkamiausią variantą, turėtumėte atidžiau susipažinti su prekių aprašymais. Išmanieji virduliai neabejotinai savo galimybėmis lenkia standartinius modelius, tačiau patys savo funkcionalumu taip pat skiriasi.

Tačiau tikrai galite būti ramūs dėl stilistikos: išmanūs virduliai pasižymi dailiu dizainu, o skirtingas jų spalvas galima priderinti prie bet kokio virtuvės interjero. Mes prekiaujame patikimais prekiniais ženklais pažymėtais prietaisais, tad dėl jų kokybės ir ilgaamžiškumo abejonių neturėtų iškilti. Visgi, jeigu norėsis įsitikinti, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jums patikęs išmanusis virdulys, paskaitykite kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus. Turėdami daugiau informacijos, tikslingą sprendimą visuomet priimsite gerokai paprasčiau.

Išmanūs virduliai pigiau

Ieškantiems, kur išmanūs virduliai parduodami gera kaina, reikėtų užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti mūsų pasiūlymus. Čia visuomet turėsite ne vieną progą nemažai sutaupyti: ypač tuomet, jei pamatysite vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu taikomos solidžios nuolaidos, taigi išmanus arbatinukas galės būti įsigytas plačiai neatveriant piniginės.

Pirkimo procesas taip pat nereikalaus daugybės pastangų, kadangi išmanūs virduliai yra parduodami internetu. Nuspręskite, kuris iš jų labiausiai tinka Jūsų namams ir mes pasirūpinsime, kad užsakyta prekė kuo greičiau būtų pristatyta pageidaujamu adresu. Pirkinius galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje – tai padarysite be jokių papildomų mokesčių.