Išmanus apšvietimas ir elektros prekės

Išmanus apšvietimas ir elektros prekės: rozetės, prailgintuvai, šviestuvai, LED juostos, lemputės ir kiti gaminiai gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Pasitelkę šias prekes, apšvietimą galėsite kontroliuoti nuotoliniu būdu: naudodamiesi savo telefonu, jį ne tik išjungsite ar įjungsite, bet ir keisite ryškumą bei kitus parametrus. Įvairios papildomos funkcijos garantuos, kad naujasis, išmanus apšvietimas bus maksimaliai pritaikytas Jūsų poreikiams, taigi mėgausitės dar didesniu komfortu, o galbūt – net ir mažesnėmis elektros sąnaudomis. Nutarę atnaujinti namų aplinką, tai padarysite bet kuriuo metu: išmanus apšvietimas ir elektros prekės yra parduodamos internetu, tad jas apžiūrėti galėsite net neiškėlę kojos iš namų. Nieko nelaukite ir užsukite apsidairyti!

Išmanus apšvietimas ir elektros prekės internetu

Šiais laikais vis sparčiau populiarėja išmaniųjų namų sprendimai, leidžiantys visą namų aplinką ir joje esančius prietaisus valdyti dar sumaniau ir patogiau. Vienas iš tokių variantų yra išmanus apšvietimas ir elektros prekės: pasirinkę tokius gaminius, juos galėsite valdyti nuotoliniu būdu ir tokiu būdu juos dar labiau pritaikysite būtent asmeniniams savo poreikiams. Plati tokių prekių įvairovė siūloma mūsų asortimente – užsukite su ja susipažinti.

Išmanus apšvietimas: ką pasirinkti?

Norint sukurti modernesnius namus, pasirinkimo galimybių tikrai nepritrūks. Išmaniosios rozetės ir prailgintuvai padės kiekvieną įrenginį paversti išmaniu – valdydami tokius gaminius WiFi ryšiu arba balsu, galėsite juos labai efektyviai įjungti. Be to, kai kurie iš jų leis stebėti ir elektros suvartojimą, taip atrandant prietaisus, kurie suvartoja daugiausiai jos energijos.

Norintiems sukurti dar jaukesnę namų aplinką, patiks išmanūs šviestuvai, LED juostos. Nuotoliniu būdu galėsite valdyti ne tik jų įjungimą ir išjungimą, bet ir šviesos lygį bei temperatūrą. Turėsite galimybę nustatysite atitinkamas jų švietimo valandas ar susieti su kitais jutikliais – tuomet išmanus apšvietimas bus pritaikytas būtent pagal Jūsų poreikius.

Tokias pačias galimybes pasiūlys ir išmaniosios lemputės, kurias taip pat galėsite įjungti net neatsikėlę iš lovos. Panašių variantų Jūsų laukia ir dar daugiau: jei norėsis įsitikinti visomis jų ypatybėmis, paskaitykite kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus. Tai padės suprasti, koks išmanus apšvietimas geriausiai tiktų Jūsų namams.

Išmanus apšvietimas ir elektros prekės pigiau

Tuos, kuriuos domina išmanus laiptų apšvietimas ar kitoms erdvėms pritaikyti sprendimai, kviečiame užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti mūsų asortimentą. Čia dažnai matysite vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu siūlomos didelės nuolaidos, taigi išmaniojo apšvietimo prekes galėsite įsigyti kur kas žemesne kaina. Kai kurias iš jų galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Pirkimo procesas bus sklandus, kadangi išmaniojo apšvietimo ir elektros prekės yra užsakomos internetu ir efektyviai pristatomos į namus. Nemokamai jas galima atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.