Išmanieji rašikliai

(1)

Išmanieji rašikliai ypatingai palankiomis kainomis siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Efektyvus apsipirkimas ir sutaupyti leidžiantys išpardavimai. Pasitelkę šiuos gaminius, galėsite dar patogiau piešti ar rašyti ant tam pritaikytų kompiuterių ekranų – gamintojai pasirūpino, kad ši patirtis būtų kuo natūralesnė. Išmanieji rašikliai džiugina įspūdingu tikslumu ir jautriai reaguoja į kiekvieną judesį, tad galima jaustis taip, tarsi iš tiesų pieštumėte savo eskizų knygoje. Techninės detalės nekels jokių rūpesčių, taigi galėsite išlaisvinti kūrybiškumą ir susikoncentruoti į nepriekaištingą galutinį rezultatą. Išmanieji rašikliai yra parduodami internetu, tad su jais iš arčiau susipažinsite bet kada, kai tik Jums patogu – dabar apsipirkti galima net neiškėlus kojos iš namų!

Microsoft EYU-00014 rašiklis kaina ir informacija | Išmanioji technika ir priedai | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 60 € € 9899 1d. 8val. Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 768 įvertinimai. Žiūrėti visus

Išmanieji rašikliai internetu

Nors anksčiau išmaniųjų namų vizija skambėjo pakankamai neįtikėtinai, dabar net sunku suskaičiuoti, kiek daug skirtingų prietaisų ir įrenginių galime išbandyti. Vieni iš jų yra išmanieji rašikliai, leidžiantys dar patogiau ir tiksliau piešti, braižyti ar atlikti kitas kūrybines užduotis ant tam pritaikytų kompiuterių ekranų. Juos įsigyti galėsite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Kokiomis galimybėmis išsiskiria išmanusis rašiklis?

Išmanusis tušinukas suteikia itin natūralų rašymo ir piešimo įspūdį – rašalas išteka realiuoju laiku praktiškai be jokio vėlavimo. Pakreipus atramą, eskizus galima piešti taip, tarsi tai darytumėte su grafito pieštuku. Šis gaminys suteikia išskirtinį meninį tikslumą ir reaguoja į menkiausią prisilietimą, taigi galėsite nevaržyti savo kūrybinės fantazijos ir nesikoncentruoti į technines detales.

Šie išmanieji rašikliai gali būti derinami su įvairiausiomis kūrybiniams darbams skirtomis programomis, tačiau juos lygiai taip pat galėsite pritaikyti ir savo užrašams. Kitame gale rasite ir guminį trintuką, kuris labai patogiai leis ištaisyti klaidas. Akivaizdu, kad galimybių tokiam gaminiui tikrai nepritrūks.

Apžvalgose ir atsiliepimuose išmanieji rašikliai dažnai apibūdinami kaip kokybiški, tikslūs ir patogūs – jei norite tuo įsitikinti, pravartu patiems papildomai paskaityti šią informaciją. Tačiau galite būti tikri: pradėję jais naudotis, dėmesio vertų privalumų neabejotinai atrasite ir daugiau – ypač tuomet, jei kūrybinių užduočių atlikimas yra Jūsų kasdienybė.

Išmanieji rašikliai gera kaina                      

Besidairantiems, kur išmanusis rašiklis galėtų būti įsigytas pigiau, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Čia dažnai matysite vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu galima tikėtis solidžių nuolaidų, kurios padės nemažai sutaupyti. Be to, šiuos gaminius galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už juos kas mėnesį atsiskaitysite dalimis.

Neteks eikvoti ir brangaus savo laiko, kadangi išmanieji rašikliai yra parduodami internetu – užsisakius tinkamiausią, jis neilgai trukus bus pristatytas pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje. Išvengiant papildomų mokesčių, jį galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų, kurie šiuo metu yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.