Knygos

Įdomios knygos suaugusiems ir vaikams: asmeninio tobulėjimo, pomėgių, grožinė, dalykinė, mokslinė ir kita literatūra pigiau parduodama Pigu.lt el. parduotuvėje. Nauji kūriniai atveria mums dar gerai nepažįstamus pasaulius: skaitydami galime išmokti ir sužinoti naujų dalykų, geriau pažinti save bei kitus ar tiesiog turiningai praleisti laisvalaikį. Jie lavina mūsų fantaziją, gerina rašybos įgūdžius ir ugdo asmenybę, todėl patys skubame perskaityti naujausius bestselerius ir tuo pačiu stengiamės vaikams įskiepyti meilę knygoms. Gausi skirtingų kūrinių įvairovė lengvai leis tai padaryti – čia sau tinkamų skaitinių atras net ir patys išrankiausi pirkėjai. Įsitikinti tuo galite bet kuriuo Jums patogiu metu: visos mūsų parduodamos knygos užsakomos internetu!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 034 įvertinimai. Žiūrėti visus

Kai norisi lavinti savo įgūdžius, nusikelti į tolimus kraštus ar tiesiog pasinerti į kvapą gniaužiančias istorijas, visus šiuos norus leidžia įgyvendinti knygos. Užsiimdami šia veikla, laviname savo fantaziją, sužinome naujų dalykų ir turiningai praleidžiame laisvalaikį, todėl toks pomėgis naudingas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Pradėti skaityti niekuomet nevėlu – knygų naujienos pasirodo itin dažnai, o platus temų spektras leidžia surasti labiausiai sau artimus skaitinius. Mūsų asortimente Jūsų laukia geriausios knygos – bestseleriai, taigi atidžiau panagrinėję jų pasirinkimą, tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Knygos suaugusiems ir vaikams: ką rinktis?

Visus dažniausiai domina knygos, kurias verta perskaityti, tačiau ar daugiausiai dėmesio susilaukę kūriniai iš tikrųjų Jus sužavės, priklauso nuo to, kokioms temoms teikiate pirmenybę. Jų įvairovė iš tiesų yra stulbinanti. Asmeninio tobulėjimo knygos moterims ir vyrams padės geriau pažinti save ir leis ugdyti savo asmenybę. Čia rasite kūrinių apie dvasinį pasaulį, vaikų auklėjimą, sveiko gyvenimo principus ir kitus žymius bestselerius, kurie paliks ryškų pėdsaką Jūsų gyvenime. Net ir tuomet, jei jaučiatės patenkinti savo kasdienybe, tokios knygos skaitymas praplės akiratį, o galbūt – netgi įkvėps naujiems pokyčiams.

Norintiems tobulėti atitinkamose srityse, patiks dalykinė, mokslinė literatūra. Čia Jūsų laukia istorijos, ekonomikos, socialinių mokslų skaitiniai, enciklopedijos, žinynai ir kitos panašios knygos vyrams, moterims ir kiekvienam, norinčiam praplėsti savo žinių bagažą. Su šiais skaitiniais verta susipažinti tuomet, jei svajojate išmokti naujų dalykų ar tiesiog norite į kai kurias situacijas pažvelgti iš naujų perspektyvų. Žymiausi rašytojai remiasi ne tik sausa teorija, bet ir asmeniniais išgyvenimais, todėl šiuose leidiniuose esantys patarimai gali būti daug naudingesni nei galėtumėte tikėtis.

Ieškantiems dar daugiau iššūkių, tiks knygos užsienio kalba – taip ne tik sužinosite naujų dalykų, bet ir tobulinsite atitinkamos kalbos žinias. Sakoma, kad skaitymas originalo kalba iš tiesų leidžia praplėsti savo žodyną ir geriau išlavinti žinias, kurių dar šiek tiek stinga. Tik patys tai išbandę, galėsite išsiaiškinti, ar toks faktas iš tikrųjų atitinka realybę.

Itin atsakingai parenkamos knygos vaikams, paaugliams ir jaunimui: juk norisi, kad jie susidraugautų su skaitymu ir iš jo gautų kaip įmanoma daugiau naudos. Laiku ir vietoje parinktas kūrinys jaunuolius gali paskatinti siekti naujai užsibrėžtų tikslų, padėti dar geriau suprasti aplinkinius ar netgi save, todėl ieškodami geriausio varianto, jį rinkitės itin atsakingai. Tiesa, nereikėtų galvoti, kad skaitinys gali padaryti neigiamą įtaką: tai, jog jaunuolis nesusižavės rašytojo mintimis yra vienintelis galimas ne toks palankus scenarijus. Tačiau pasirinkimo yra tiek daug, jog anksčiau ar vėliau drauge surasite ir jam tiksiančius bei patiksiančius leidinius. Mes siūlome skirtingoms amžiaus grupėms pritaikytą literatūrą, kuri Jūsų atžaloms leis lavėti, geriau susipažinti su juos supančia ir neretai daug klausimų sukeliančia aplinka ar tiesiog pasinerti į dar neatrastų istorijų kupiną pasaulį.

Tiems, kurie ieško atpalaiduojančių skaitinių, labiausiai patiks grožinė literatūra. Tarp šių skaitinių dažnai dominuoja knygos, virtusios filmais, tačiau galima rasti ir kitų įkvepiančių ar tiesiog kasdienybę praskaidrinančių istorijų. Ašarą nubraukti priverčiantys romanai, įkvėpimo suteikiančios biografijos, romantiškai nuteikianti poezija, paslaptimi dvelkianti fantastika – tai tik kelios, tačiau tikrai ne vienintelės šioje skiltyje laukiančios knygos. TOP sąrašai ir kitų pirkėjų atsiliepimai, apžvalgos bei knygų rekomendacijos padės nuspręsti, kuriuos kūrinius reikėtų skaityti pirmiausiai. Tačiau nepabijokite ir eksperimentų: kartais visiškai nauja sritis gali labai maloniai nustebinti.

Ieškant geros knygos dovanoms, reikėtų atsižvelgi į būsimojo jos gavėjo asmenybę ir pomėgius. Tiesa, nebūtina tiksliai žinoti, kokias knygas skaityti jis mėgsta labiausiai: pakaks, jeigu identifikuosite jo interesų sritis. Galbūt Jūsų bičiulis mėgsta keliauti, užsiima sodininkyste, domisi menu, architektūra ar nuolat sukasi virtuvėje? Tuomet tikrai neteks ilgai galvoti, kokią knygą pirkti – užteks pasidomėti, ar Jūsų dėmesį atkreipusio bestselerio draugas dar neturi savo namų bibliotekoje. Prie tokios dovanos puikiai tiks ir žaismingas skirtukas – jį bus galima panaudoti ir kitiems skaitiniams.

Knygos pigiau

Svarstant, kokiais kūriniais papildyti savo namų biblioteką, sprendimui neretai įtakos turi ir patikusios knygos kaina. Jų vertė priklauso nuo daugybės skirtingų aspektų (pavyzdžiui, autoriaus, tematikos, storio ir t.t.), todėl kad ir kiek ketinate išleisti, tikrai surasite tokį variantą, kuris tiks Jūsų biudžetui. Be to, visuomet galima paieškoti specialių pasiūlymų, kuomet parduodamos knygos su nuolaida – taip net ir naujausius bestselerius galėsite įsigyti itin palankiomis sąlygomis.

Ieškantiems, kur labiausiai sužavėjusius kūrinius galima įsigyti plačiai neatveriant piniginės, siūlome apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus. Čia Jūsų laukia labai platus, skirtingiems skoniams pritaikytas kūrinių sąrašas ir nuolat vykstantys išpardavimai. Jei pastebėsite, kad knygos su akcija, nepraleiskite progos įsigyti kūrinį, apie kurį seniai svajojote – tai kone palankiausias metas tai padaryti.

Įdomios knygos internetu

Ne tik tai, jog knygos internetu pigiau parduodamos, skatina pasinerti į šį naujus potyrius žadantį užsiėmimą. Norėdami atnaujinti savo sukauptą kolekciją, dabar tai galite padaryti bet kuriuo Jums patogiu metu, net neišėję iš namų. Nuspręskite, kurie kūriniai Jums ar namiškiams būtų patys įdomiausi ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų pasirinktos knygos į namus būtų pristatytos kaip įmanoma greičiau. Užsakymo procesas neužtruks, o Jūs neilgai trukus jau mėgausitės naujomis, įkvepiančiomis istorijomis.

Jums pageidaujant, knygų pristatytas galimas ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus – jie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šis pristatymo būdas mėgstamas dėl to, jog yra nemokamas: tai reiškia, kad pavyksta dar šiek tiek sutaupyti.