Knygos vaikams

Geriausios ir naujausios, įdomios knygos vaikams: edukacinės, užduočių, nuotykių bei kitos, gera kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvėje. Praktiškai neįmanoma išvardinti visų privalumų, kuriuos šie kūriniai jiems gali suteikti. Skaitydamos knygas, atžalos ugdo savo fantaziją, geriau pažįsta jas supantį pasaulį, o kartais – netgi pradeda geriau rašyti. Sudominkite mažuosius naujais skaitiniais: priklausomai nuo amžiaus ir pomėgių, vaikai čia visuomet suras, ką paskaityti!

Knygos vaikams pigiau

Dėl skaitymo naudos abejonių nekyla niekam: atžalos, susižavėjusios šia veikla, dažniausiai nestokoja fantazijos ir neretai pasižymi geresniais rašymo įgūdžiais. Visgi, šiais technologijų laikais vis sunkiau įskiepyti joms tokią meilę. Tačiau jei atkreipsite dėmesį, kokios knygos vaikams dabar dominuoja prekyboje, netruksite įsitikinti, kad tikrai galima surasti kūrinių, kurie sužavės net ir labai išrankias Jūsų atžalas. Apžiūrėkite jų asortimentą ir nuspręskite, kurios knygos vaikams tiktų bei patiktų labiausiai! Knyga – neatsiejama daugelio mūsų vaikystės dalis. Niekada nėra per anksti supažindinti vaiką su knyga. Dar prieš išmokdami skaityti vaikai gali jausti ryšį su knygomis – matydami, klausydami, lytėdami, jausdami. Mažiausiems vaikučiams pritaikytos pirmosios minkštos knygelės, kurias galima kištis į burną ir visur mėtyti, bei atsparios vandeniui, su kuriomis galima pliuškentis vonioje. Minkštomis čiužančiomis knygutėmis lavinami mažylio pojūčiai.

Naujausios knygos vaikams pagal amžių

Vaikiškos knygos mergaitėms ir berniukams dažniausiai yra skirstomos pagal amžių. Atsižvelgus į šias rekomendacijas, lengva nesuklysti – parinkę atitinkamam amžiui pritaikytą kūrinuką, galėsite būti tikri, jog jis tikrai bus aktualus ir suprantamas Jūsų mažyliams. Pavyzdžiui, mažiesiems pritaikytuose kūriniuose dažniausiai dominuoja dideli ir spalvingi piešiniai, o teksto nebūna labai daug.

Jie taip pat labai mėgsta pasakas, kurias jaunesniame amžiuje teks sekti Jums. Visgi, naudos tikrai bus – teigiama, kad tokia veikla lavina atžalėlių fantaziją. Tuo tarpu spalvinimo knygutės padės lavinti rankų judesius ir leis geriau susipažinti su skirtingais gyvūnais ir įvairiausiais personažais. Vis labiau populiarėja ir naujos knygos vaikams su garsais: toks interaktyvus užsiėmimas padeda jiems dar greičiau tobulėti.

Labai panašiai atrodo ir vaikams nuo 3 metų tinkamos knygos (berniukams ir mergaitėms). Teksto čia nebus daug, tačiau po truputį mažyliai pradės atskirti raides ir skaičius, todėl įdomios veiklos visiems Jums tikrai nepritrūks. Kur kas daugiau įtraukiančių istorijų galima tikėtis kūriniuose, skirtuose 6 metų sulaukusiems mažyliams. Kai kurie iš jų jau gali skaityti savarankiškai ir po truputį pradeda geriau pažinti tiek tikrą, tiek kūriniuose atvaizduojamą pasaulį. Nuotykių knygos vaikams yra vienos mėgstamiausių – jų siužetas pilnas netikėtumų, tad tikėtina, kad į istoriją pavyks įsijausti ir Jums. Norintiems daugiau dėmesio skirti vaikų ugdymui, reikėtų rinktis lavinamuosius leidinius. Tokios užduočių knygos vaikams pasiūlys įdomius, jų amžiui pritaikytus pratimus – jei prie užduotėlių atlikimo prisijungsite ir Jūs, mažyliai gaus dar daugiau naudos. Norėdami išsiaiškinti, kurios knygos apie gyvūnus vaikams ar kitos tematikos kūriniai atžaloms būtų įdomiausi, susipažinkite su kitų tėvų apžvalgomis ir atsiliepimais. Jų rekomendacijos padės atrasti naujus leidinius, apie kuriuos Jūs patys galbūt net nebūtumėte pagalvoję. Jaunesniame amžiuje įtikti vaikams tikrai nėra sunku, tačiau tai nereiškia, jog į paieškas nereikia įdėti pastangų!

Po truputį atsiranda susižavėjimas knygomis bei jų istorijomis. Kuo daugiau mažiems vaikams skaitoma, tuo labiau jie trokšta patys išmokti skaityti. Knygų skaitymas skatina emocinį ryšį tarp tėvų ir vaikų, kadangi vaikai patiria išskirtinį dėmesį. Skaitymas balsu supažindina vaikus su taisyklinga gramatika ir frazių sudarymu. Tai ugdo vaikų kalbėjimo įgūdžius, gebėjimą žodžiu išreikšti savo nuomonę.

Knygos skatina mokymąsi, vaiko gebėjimų tobulinimą, dėmesio koncentraciją, pasaulio pažinimą. Internetinė parduotuvė www.pigu.lt siūlo jums gausų, visas vaikų amžiaus kategorijas apimantį, knygų pasirinkimą pigiau. Pas mus rasite įvairių spalvinimo knygelių, spalvotų paveikslėlių knygelių, pasakėčių, pasakų, eilėraščių, romanų, nuotykių knygų. Galėsite rinktis iš labai realistinių ir fantastinių, mokslinių ir grožinių knygų, apie gyvūnus, gamtos reiškinius, kalnus, jūras, dangų, žmones, profesijas ir t.t. Knygomis sudominti galima kiekvieną vaiką.

Popierinės knygos niekas nepakeis. Ją norisi pasiimti į rankas, versti jos puslapius, nešiotis su savimi. Nudžiuginkite išrinkę ir užsisakę, jūsų vaikui labiausiai tinkančią, knygą pas mus internetu jau dabar. Dažnai taikome įvairias akcijas, dėl to tikrai sumokėsite žemiausią kainą. Knygos lavina vaizduotę, atveria naujus, jaudinančius fantastiškus ir realius pasaulius. Jos leidžia vaikams svajoti ir suteikia gerą pagrindą skaitymą vertinti kaip visą gyvenimą prieinamą malonumų šaltinį, todėl skaitykite savo vaikams kasdien ir skatinkite juos tai daryti.

Įdomios knygos vaikams internetu

Domina edukacinės knygos vaikams skaityti, o gal ieškote, kur mažiesiems pritaikyti kūriniai siūlomi gera kaina? Susipažinkite su Pigu.lt el. parduotuvės asortimentu: čia Jūsų laukia gausi šių skaitinių įvairovė ir daugybė specialių pasiūlymų, kurie padės sutaupyti. Ypač pravartu apsižvalgyti akcijų metu: vykstant išpardavimams, tiek užsienio rašytojų, tiek ir lietuviškos knygos vaikams pigiau parduodamos. Apsipirkimo procesas taip pat neužtruks – nesvarbu, ar ieškosite geriausios knygos vaikams apie keliones, ar labiau domins mistiniais personažais apipinti kūriniai, visi juos galėsite užsisakyti internetu. Prekės neilgai trukus bus pristatytos į Jūsų namus, o jei pageidausite, savo pirkinius galėsite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose. Jie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – šiam pristatymo būdui nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai.