Pomėgiai

Pomėgių knygos: receptai, kelionių vadovai, aprašymai, kūriniai apie sodininkystę, meną, architektūrą ir kitas temas pigiau siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Šie leidiniai leis pagilinti savo žinias tose temose, kurios Jus domina labiausiai – gausiame asortimente sau tinkamą knygą pavyks atrasti net ir patiems išrankiausiems. Įsitikinkite tuo patys: pomėgių knygas bet kuriuo metu galite įsigyti internetu!

Sekmadienio TOP pasiūlymai

Naujienos

Fokuse: moterys Lietuvos kine kaina ir informacija | Fokuse: moterys Lietuvos kine | pigu.lt -14% NAUJIENA
€ 1526 € 1795
Į krepšelį
NAUJIENA
Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų kaina ir informacija | Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų | pigu.lt -14% NAUJIENA
€ 1437 € 1690
Į krepšelį
NAUJIENA
Įdomiausios kelionės po Lietuvą kaina ir informacija | Įdomiausios kelionės po Lietuvą | pigu.lt -15% NAUJIENA
€ 2397 € 2820
Į krepšelį
NAUJIENA
Grilis. Nuo žarijų iki patiekalų kaina ir informacija | Grilis. Nuo žarijų iki patiekalų | pigu.lt -14% NAUJIENA
€ 1437 € 1690
Į krepšelį
NAUJIENA
Tarantino: A Retrospective kaina ir informacija | Tarantino: A Retrospective | pigu.lt NAUJIENA
€ 3190
Į krepšelį
NAUJIENA
Palanga. Architektūros gidas kaina ir informacija | Palanga. Architektūros gidas | pigu.lt -15% NAUJIENA
€ 1738 € 2045
Į krepšelį
NAUJIENA
NAUJIENA
История стилей изящных искусств kaina ir informacija | История стилей изящных искусств | pigu.lt -15% NAUJIENA
€ 5099 € 5999
Į krepšelį
NAUJIENA
Veganai savaitę kaina ir informacija | Veganai savaitę | pigu.lt -15% NAUJIENA
€ 1738 € 2045
Į krepšelį
NAUJIENA

Pomėgių knygos

Šiais laikais turime prabangą rinktis iš daugybės skirtingų literatūrinių kūrinių, kurie ne tik leidžia atitrūkti nuo realybės, bet ir suteikia mums daugiau naujų žinių. Visgi, tikriausiai sutiksite, jog įdomiausia yra gilintis į tas temas, kurioms mes patys simpatizuojame labiausiai. Tokiais atvejais ypač praverčia pomėgių knygos – gausiame asortimente Jūsų laukia labai skirtingoms asmenybėms pritaikyti kūriniai, taigi čia tikrai nesunkiai surasite Jus sužavėsiančius leidinius. Užsukite apsižvalgyti!

Plati pomėgių knygų įvairovė – kiekvieno poreikiams

Šiuos leidinius išsirinkti tikrai nebus sudėtinga – tereikia pagalvoti, į kokią temą norėtųsi pasigilinti labiausiai. Pavyzdžiui, jei mėgstate gaminti maistą ir ieškote naujų idėjų, Jums ypač tiks receptų knygos: naujais kulinariniais atradimais tuomet džiaugsitės ne tik Jūs, bet ir juos paragauti galėsiantys namiškiai. Visgi, jei virtuvę dažniau iškeičiate į kvapą gniaužiančias keliones, Jums didesnį įspūdį paliks kelionių vadovai, aprašymai – šie leidiniai leis pasiruošti naujoms išvykoms ir tuo pačiu neleis pamiršti, kodėl taip mėgstate keliauti.

Kruopščiai puoselėjantiems savo kiemo ar daržo aplinką, labiausiai patiks knygos apie sodininkystę – jose atskleidžiamos paslaptys leis mėgautis įspūdingu derliumi ir nepriekaištingai atrodančiais gėlynais. Galima sakyti, kad tai yra savotiška meno forma, tačiau jei labiau mėgstate kitas jo rūšis, Jus sužavės kitokio tipažo knygos apie meną. Fotografija, mada, filosofinės idėjos ir opera yra tik labai nedidelė dalis to, ką rasite mūsų asortimente. Tuo tarpu besižavintiems įspūdingiausiais visų laikų statiniais, labiausiai patiks knygos apie architektūrą – jos nustebins ne tik savo turiniu, bet ir kvapą gniaužiančiomis fotografijomis.

Jeigu norite tobulėti ne tik pomėgių srityje - pamėginkite ir asmeninio tobulėjimo knygas. Asmeninio tobulėjimo knygos skatina domėtis pasauliu, mus supančia aplinka, ugdyti save tiek dvasiškai, tiek fiziškai.

Pomėgių knygos gali tapti ir puikia dovanos idėja – ypač tuomet, jei žinote, kaip dažniausiai savo laisvalaikį mėgsta leisti būsimasis jos gavėjas. Tokiu atveju pravartu išsiaiškinti, kokie kūriniai jau yra Jūsų bičiulio kolekcijoje. Papildomai verta pasidomėti ir kitų skaitytojų apžvalgomis bei atsiliepimais: tuomet daugiau ar mažiau žinosite, ko galima tikėtis iš skirtingų leidinių. Tačiau galite net neabejoti – kiekvienas iš jų pažers ir labai netikėtų atradimų, kurių Jums tikrai nesinorėtų praleisti.

Pomėgių knygos internetu

Besidairantiems, kur pomėgių knygos kaina atitinka kokybę, siūlome atidžiau susipažinti su Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymais. Čia ne tik rasite plačią labai skirtingų kūrinių įvairovę, bet ir pasiūlymus, kurie savo namų biblioteką leis papildyti pernelyg neišlaidaujant. Dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus: jų metu bet kurie Jums patikę leidiniai gali būti įsigyti ženkliai pigiau.

Nereikės eikvoti ir brangaus savo laiko, kadangi visos pomėgių knygos yra užsakomos internetu – jas apžiūrėti ir įsigyti galite net neišėję iš namų. Pats procesas truks vos kelias minutes, o mes pasirūpinsime, kad prekės kaip įmanoma greičiau būtų pristatytos tiesiai į Jūsų namus. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Alytuje ir Tauragėje jas nemokamai galėsite atsiimti ir iš mūsų prekių atsiėmimo centrų.