Nešiojami kompiuteriai

(924)

Dell, Lenovo, Asus, Apple, MSI, Acer nešiojami kompiuteriai ir kt. prietaisai žaidimams, mokslams ir kasdienybei pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Šiuolaikiniame pasaulyje būtų sunku išsiversti be galimybių, kurias mums suteikia nešiojami kompiuteriai. Savo funkcionalumu nei kiek nenusileidžiantys stacionariems įrenginiams, šie prietaisai džiugina savo mobilumu ir galimybe reikiamas užduotis atlikti bet kurioje pasaulio vietoje. Šie nešiojami kompiuteriai pigiau parduodami, todėl priklausomai nuo biudžeto, kiekvienam pavyks įsigyti labiausiai poreikius atitinkantį variantą. Pasirinkę atitinkamais parametrais pasižymintį gaminį, juo patogiai galėsite naudotis ilgus metus. Nebereikės ieškoti, kur įsikūrusi artimiausia šių įrenginių parduotuvė. Visi nešiojami kompiuteriai parduodami internetu, todėl itin paprastai galėsite pasirūpinti, kad jie greitu metu pasiektų Jūsų namus. Patrauklių pasiūlymų ras ir tie, kuriuos domina nebrangūs laptopai – akcijos ir dažnai taikomos nuolaidos leis sutaupyti ir neatsilikti nuo šiuolaikinių technologijų.

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 188 įvertinimai. Žiūrėti visus

Ar kada susimąstėte, kiek daug galimybių mums suteikia nešiojamieji kompiuteriai? Žaidimams, darbui, neįpareigojančiai kasdienybei – kad ir kuo šiuo metu gyventumėte, šių įrenginių pagalba visi darbai klostysis kur kas sklandžiau. Norint būti arčiau pasaulio ir sužinoti visas vykstančias naujienas, dabar galima ne tik neišeinant iš namų, bet net ir neišlipant iš lovos – viskas tapo pasiekiama vos keliais mygtuko paspaudimais. Svarstote apie šios prekės įsigijimą, o galbūt seniai svajojate seną įrenginį pakeisti nauju? Tuomet reikės nuspręsti, kokie laptopai yra geriausi. Šių prekių pasirinkimas – itin platus, todėl pirmiausia teks gerai apgalvoti savo poreikius ir lūkesčius.

Geriausi nešiojami kompiuteriai darbui ir kitoms reikmėms: kaip pasirinkti?

Tam, kad naujasis įrenginys būtų ne tik pakankamai galingas, bet ir visapusiškai tenkintų Jūsų poreikius, reikia apgalvoti kelis esminius aspektus:

  • Paskirtis. Priklausomai nuo to, kokiems tikslams šią įrangą naudosite, priklausys ir Jums tinkami modeliai. Pavyzdžiui, nešiojamas kompiuteris mokslams, studijoms turėtų būti kompaktiškas, nebrangus, tačiau pakankamai našus, o iš žaidimams skirtų įrenginių tikėsimės puikios grafikos ir nepriekaištingo galingumo.
  • Įstrižainės dydis. Kasdienėms veikloms dažniausiai pakankama mažesnių nei 15 colių įstrižainės ekranų, tačiau jei žaisite žaidimus ar dirbsite su grafika, rinkitės didesnius modelius.
  • Našumas. Kuo daugiau RAM atminties bus įrenginiuose, tuo sparčiau jie veiks. Įprastoms užduotims pakanka 4GB RAM, tačiau jei esate žaidimų entuziastas ar ketinate dirbti su sudėtingomis programomis, Jums tiks ne mažiau kaip 12GB RAM siūlantys nešiojami kompiuteriai. Kainos prasme tokie modeliai taip pat bus brangesni, tad šiuo atveju reikėtų gerai apgalvoti savo poreikius.
  • Papildomos funkcijos. Nešiojami kompiuteriai su šviečiančia klaviatūra, liečiamu ekranu – tai tik maža dalis to, ką šiuo metu galima rasti prekyboje. Susipažinkite su šių gaminių asortimentu ir pagalvokite, kokios funkcijos iš tiesų praturtins Jūsų kasdienybę. Jei neapsisprendžiate, ar iš tiesų lūkesčius pateisins, pavyzdžiui, nešiojami kompiuteriai transformeriai, tai padaryti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai.

Nešiojami kompiuteriai pigiau internetu

Nutarusiems atnaujinti šią įrangą ir ieškantiems, kur tai padaryti geromis sąlygomis, siūlome apsidairyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia dažnai vyksta nešiojamų kompiuterių išpardavimas ir nestinga kitų ypatingų pasiūlymų. Daugeliui patinka tai, jog nešiojami kompiuteriai įsigyjami išsimokėtinai, lizingu. Be pabrangimo už savo pirkinius galima atsiskaityti dalimis.

Ne tik tai, jog nešiojami kompiuteriai akcijos metu parduodami žemesne kaina, skatina įsigyti šiuos gaminius. Patogu ir tai, jog užsakyti juos galima net neišėjus iš namų – prekės tuomet atkeliauja pageidaujamu adresu. Atkreipkite dėmesį, kad nešiojami kompiuteriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti nemokamai atsiimami šiuose miestuose įsikūrusiuose mūsų prekių atsiėmimo centruose.

Nusprendus atsinaujinti, Jūsų laukia itin gausus pasirinkimas. Nešiojami kompiuteriai Asus, Lenovo, Dell, HP, Samsung, Ultrabook, Apple, MSI, Acer – tai tik maža dalis to, ką rasite mūsų asortimente. Užsukite apsižvalgyti!