Klaviatūros

Apple klaviatūros

(11)

Stilingos, stabilios ir patogios Apple klaviatūros: Magic, pilno tipo ir kitos, pigiau siūlomos Pigu.lt el. parduotuvėje. Plati įvairovė ir specialūs pasiūlymai. Šie gaminiai nustebins aptakiomis formomis, išskirtiniu komfortu ir itin paprastu, papildomų laidų nereikalaujančiu pajungimu. Susipažinti su jų suteikiamomis galimybėmis galėsite bet kuriuo metu – visos Apple klaviatūros greitai ir patogiai užsakomos internetu! 

Apple Magic klaviatūra SWE kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt GERA KAINA! € 10700 Į krepšelį
Apple Magic trackpad 2 kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt € 13700 GREITAS PRISTATYMAS Į krepšelį
Apple Magic klaviatūra RUS kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt € 10600 Į krepšelį
Apple Smart Keyboard Folio Russian, 11" kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt GERA KAINA! € 21700 Į krepšelį
Apple Smart Keyboard Folio Russian, 12.9" kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt GERA KAINA! € 23999 Į krepšelį
Apple pilno tipo klaviatūra MQ052Z/A INT kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt GERA KAINA! € 15800 Į krepšelį
Apple pilno tipo klaviatūra MQ052RS/A RU kaina ir informacija | Klaviatūros | pigu.lt GERA KAINA! € 14100 GREITAS PRISTATYMAS Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 768 įvertinimai. Žiūrėti visus

Apple klaviatūra

Tikriausiai sutiksite, jog klaviatūra yra vienas iš svarbiausių kompiuterio komponentų, nuo kurio priklauso kasdienė jo naudojimo patirtis. Tuomet, kai reikia pasirūpinti Apple įrenginiams pritaikytomis detalėmis, ypač praverčia MacBook klaviatūros. Kaip ir visi šios kompanijos produktai, jos pirmiausia dėmesį patraukia stilinga ir elegantiška išvaizda, tačiau iš tiesų Jūsų laukia ir daugiau galimybių.

Pirmiausia vien jau dėl to, kad bet kuri Apple iPad klaviatūra yra belaidė – tai reiškia, kad ją prie bet kokio įrenginio galima prijungti itin paprastai. Darbo aplinka taip pat yra gerokai patogesnė: jei kompiuteris stacionarus, papildomų laidų ir taip dažniausiai netrūksta. Mūsų asortimente rasite kelių skirtingų tipų modelius: atidžiau su jais susipažinę, labai greitai apsispręsite, kuri Mac klaviatūra Jūsų atveju tiktų geriausiai.

Pilno tipo Apple klaviatūra

Iš esmės pagrindinis šių Apple klaviatūrų skirtumas yra tas, jog jos turi atskirą skaičių bloką. Tai reiškia, jog norėdami parašyti bet kokį simbolį, tai galite padaryti iš karto, neperjungdami kalbos ar nespausdami papildomų kombinacijų. Toks privalumas labiausiai patinka tiems, kuriems kasdien tenka darbuotis su skaičiais. Žinoma, laikui bėgant priprastumėte juos parašyti ir kitais būdais, tačiau tikriausiai sutiksite, jog daug paprasčiau įsitikinti, kad MacBook klaviatūra gali pasiūlyti papildomą bloką.

Tiesa, už šią galimybę gali tekti susimokėti ir papildomai, tad jeigu svarstant, kuri bus geriausia Apple klaviatūra, kaina Jums yra svarbiausias aspektas, palyginkite ir kitų modelių suteikiamas naudas. Visgi, reikėtų pagalvoti ir apie tai, jog toks gaminys dažniausiai tarnauja ne vienerius metus, o komfortas Jus lydės kiekvieną dieną – į tokią patirtį daugiau investuoti visuomet yra tikslinga. Jei norite būti tikri, kad tokia Apple iPad klaviatūra iš tiesų yra verta dėmesio, tuo įsitikinti leis kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai. Tuomet beliks nuspręsti, kokia turėtų būti Apple klaviatūros kalba – pas mus galite rasti rusiškų ir angliškų modelių, taigi turėsite galimybę rinktis tai, kas labiau artima būtent Jums.

Apple Magic klaviatūra

Ši Apple klaviatūra yra neįtikėtinai lengva ir kompaktiška, todėl ją nesunkiai galėsite pasiimti kartu su savimi. Be to, šis modelis turi ir daugiau dėmesio vertų atnaujinimų, užtikrinančių dar patogesnes kasdienes Jūsų patirtis. Aptakus dizainas po kiekvienu klavišu slepia patobulintą „žirklinį“ mechanizmą, kuris užtikrina dar didesnį stabilumą.

Apie komfortą byloja ir žemesnis profilis bei optimizuotas mygtukų veikimas – labai greitai įsitikinsite, kad spausdinti pavyksta ir labai tiksliai, ir išskirtinai patogiai. Be to, šis gaminys iš karto yra suporuotas su Mac prietaisais, taigi darbus galėsite pradėti iš karto – tai garantuos maksimalų efektyvumą. Verta paminėti ir tai, jog šis gaminys turi įkraunamą bateriją, tačiau labai tikėtina, kad apie tokią ypatybę ilgainiui netgi pamiršite – priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, vienos įkrovos pakaks beveik mėnesiui.

Tiesa, tokia Apple klaviatūra neturi atskiro mygtukų bloko, tačiau jeigu kasdieniuose Jūsų darbuose skaičiai nedominuoja, šio trūkumo net nepajausite. Visgi, tikėtina, jog tai yra viena iš priežasčių, nulėmusių kiek žemesnę tokių modelių kainą – jei norisi sutaupyti, pasirinkę tokį modelį, tikrai galėsite tai padaryti. Dar daugiau specialių pasiūlymų pavyks atrasti ir mūsų parduotuvėje: nepraleiskite progos šį ilgaamžį pirkinį įsigyti ženkliai pigiau.

Apple klaviatūros pigiau

Nusprendusiems įsigyti šį svarbų kompiuterio komponentą ir ieškantiems, kur Apple klaviatūra parduodama gera kaina, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia platus prekių asortimentas ir daugybė pasiūlymų, kurie padės atsinaujinti ir neišlaidauti. Ypač verta užsukti tuomet, kai vyksta akcijos ir išpardavimai – jų metu bet kurią Apple klaviatūrą galima įsigyti dar žemesne kaina. Taip pat turėsite galimybę pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už savo pirkinius atsiskaityti dalimis. Taigi nepriklausomai nuo poreikių ar biudžeto, pas mus visuomet atrasite palankiausias apsipirkimo sąlygas.

Tai galios net ir tuomet, jei Apple iPad klaviatūrą norėsite įsigyti neišėję iš namų – internetu tai galėsite padaryti vos keliais mygtuko paspaudimais, o užsakytos prekės greitai atkeliaus į Jūsų namus. Jums pageidaujant, nemokamai jas galime pristatyti ir Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus bei Mažeikių prekių atsiėmimo punktuose.