Ausinės, mikrofonai

(2065)

Mikrofonai ir ausinės: belaidės, su mikrofonu ir kitais priedais – gera kaina Pigu.lt el. parduotuvėje. Xiaomi, Razer, Beats, JBL ir kiti žymūs prekių ženklai. Pokalbiams su draugais, įtraukiantiems žaidimams, kokybiškam muzikos skambesiui, o gal pirmiesiems įrašams – ausinės ir mikrofonai praverčia įvairiose kasdienėse situacijose, todėl šiais kompiuterių aksesuarais pasirūpina kiekvienas. Tobulėjančios technologijos palietė ir šią sritį, tad dabar galime džiaugtis dar didesniu jų asortimentu. Užsukite ir atidžiau su juo susipažinkite – naujausios ausinės ir mikrofonai tikrai nustebins savo galimybėmis!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 910 įvertinimų. Žiūrėti visus

Ausinės, mikrofonai pigiau

Kompiuterinė technika jau pakankamai seniai yra naudojama ne tik darbui ar kasdienei veiklai – šių įrenginių dėka galima klausytis pamėgtos muzikos, patogiai ir greitai bendrauti net tuomet, kai atstumas siekia kelis tūkstančius kilometrų. Ilgi ranka rašyti laiškai skamba romantiškai, tačiau įtemptas gyvenimo tempas verčia rinktis efektyvesnius variantus ir savo laiką mieliau paskirti bent trumpam pokalbiui. Tam, kad jis būtų išties kokybiškas, reikalingi ir išoriniai kompiuterių aksesuarai – ausinės bei mikrofonai.

Ausinės su mikrofonu

Tiems, kurie ieško praktiškų sprendimų, patiks ausinės su mikrofonu. Jas naudoti itin lengva – vos užsidėsite ausines, mikrofonas visada bus šalia, kai tik jo prireiks. Jo laikyti nereikės, tad jeigu dažnai tenka bendrauti internetu, žaidžiate kompiuterinius žaidimus, o gal dirbate klientų aptarnavimo darbą telefonu – ausinės su mikrofonu taps tinkamiausiu variantu. Be to – daiktas “2in1” dažniausiai kainuoja pigiau, nei perkant du atskirus, tad daug mąstantiems apie kainos aspektą, tai taps lemiamu sprendimu.

Tačiau jeigu planuojate panaudoti ausines ir mikrofoną, kaip atskirus įrenginius, kitiems tikslams, verčiau abu gaminius išsirinkti atskirai – šių prekių asortimentas išties gausus, todėl surasti tinkamą variantą bus tikrai nesudėtinga. Ausinės Qpad, Bose, Wesc, Walkman, Razer ausinės, Technics, Yamaha, Urbanears, iPhone, Overkill, Acme, AKG, Samsung, Philips, Dr.Dre, Denon, Forever, Gaming, Grandineles, HTC, Huawei, JBL, JVC, Koss, LG, Logitech, Xbox, Xqisit, Xq, Canyon, Coss, Beats, Bose, Creative, Yurbuds – nuo visų šių pavadinimų raibsta akys, tačiau pasirinkimą tuomet lengvina gaminių kaina. Įvertinus savo poreikius ir finansines galimybes, kur kas lengviau nuspręsite, kurios ausinės geros ar geriausios. Svarbu ir tai, jog šį prietaisą galėsite naudoti ne naudodamiesi kompiuteriu, bet ir užsiimdami kita širdžiai miela veikla.

Kaip tinkamai išsirinkti ausines?

Geros ausinės namams. Jeigu žadate ausines daugiausia naudoti sėsliai (namie ar biure) – galite drąsiai įsigyti didesnes, visą ausį apgaubiančias ir gerai nuo išorinių garsų izoliuojančias ausines. Kompaktiškumas nebus toks svarbus, kai galėsite leisti sau dideles, minkštas ir kokybišką garsą transliuojančias ausines. Ne paslaptis, jog didesni matmenys suteikia galimybę gamintojams įmontuoti papildomų, kokybę lemiančių komponentų. Tokių ausinių būna įvairių – tiek su laidais, tiek be. Štai ausinės Beats, Philips ausinės, ausinės JBL ir gana plačiai paplitusios ausinės Marshall  gali pasiūlyti puikių ir kokybiškų Wireless variantų, tad supratę, jog ausines naudosite sėsliai, galite drąsiai žvalgytis į aukščiau įvardintus prekinius ženklus.

Belaidės ausinės sportui. Jeigu ausinės jums reikalingos judėjimui, ar planuojate su jomis keliauti, visur neštis, tuomet, galbūt vertėtų pamąstyti apie į kišenę telpantį dydį ir laidų eliminavimą. Aktyvi veikla ir muzika tampa nebeatsiejami vienas nuo kito. Užtenka nors kartą apsilankyti sporto klube ir kaipmat supranti, jog tai – tikra tiesa. Muzika skamba visur. Muzika ne tik atpalaiduoja, bet ir suteikia jėgų. Kai norėsis daugiau judėjimo laisvės, puikiai tiks ausinės Bluetooth ar WiFi bevieliu ryšiu. Juk sportuojant mažiausiai norisi, kad visur veltųsi nepageidaujami laidai. Daugelio sportuojančių pamėgtomis tapo iPhone ausinės Airpods – jos yra itin lengvos, be laidų, greitai ir paprastai įkraunamos. Tokios ausinės telefonui tiks ir prie kompiuterio ir kito išmanaus įrenginio, kuris turi WiFi ryšį (Apple TV, Mac, Apple Watch, bet kuris iPhone). Ausinukai telefonui dažniausiai būna lengvi ir patogūs – įsistatantys tiesiai į ausį. Šiuolaikinės belaidės ausinės garsą skleidžia užtikrintai ir kokybiškai, tad nederėtų atsisakyti patogumo vardan mitų. Rinkitės ausines be laido ir mėgaukitės patogiu sportu.

Žaidimų ausinės. Daug laiko praleidžiant prie kompiuterio ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus, patogiausiai ir pravarčiausia rinktis uždaras ir lengvas ausines, minkštomis ir patogiomis ausinių pagalvėlėmis. Taip pat itin svarbu ištraukiamas mikrofonas ir reguliuojamas ausinių lankelis. Vienos tokių ir geidžiamiausių – Razer ausinės žaidimams. Tokios ausinės kaina bus šiek tiek didesnė nei įprastų, tačiau jų specifika visai kitokia. Tikroviškas ir platus garso laukas leis žaidimuose pasijusti it realybėje. Įsigydami ausines, taip pat įsitikinkite, jog jos tinkamos naudoti su visais kompiuterių tipais, kitu atveju jums pravers ausinių adapteris.

Kito tipo ausinės ir mikrofonai. Šiais laikais ausinės taip pat ypač paklausios diskžokėjų tarpe. DJ ausinės – tokių reiks visiems šio amato specialistams, norintiems realizuoti įspūdingą renginį. Vienas svarbiausių kriterijų – puiki išorinio garso izoliacija ir nepriekaištinga garso kokybė. Be DJ ausinių, Pigu.lt kataloge rasite ir ausines su radija. Jeigu neturite MP3 grotuvo, arba nenorite ausinių jungti prie telefono, radija – tai, ko jums reikia. Elektroninės parduotuvės asortimente taip pat yra: ausinės telefonui, ausinės be laido, mikrofonai karaoke, mikrofonai dainavimui, prisegami mikrofonai (Rode mikrofonai), kondensatorinis mikrofonas, mikrofonai kompiuteriui, mikrofonai vokalui, mikrofonas vaikams ir net mikrofonas su kolonėle. 

Ausinukas telefonui, televizoriui, belaidės ausinės sportui (belaidės ausinės JBL, belaidės ausinės Samsung, belaidės ausinės iPhone), darbui, vaikams, bėgiojimui, žaidimams ir muzikai – tai tik keletas populiariausių variantų, tačiau renkantis vertėtų apgalvoti, kokiu tikslu šį gaminį naudosite Jūs.

Sunku nuspręsti? Tuomet medžiokite ausinės akcijas – jų metu patikusius gaminius galėsite įsigyti itin palankiomis sąlygomis. Tos pačios taisyklės galioja ir tuomet, kai reikalingas mikrofonas nešiojamam kompiuteriui ar kitam įrenginiui – skiriasi tik mikrofonų rūšys ir jų panaudojimo galimybės. Geri, profesionalūs mikrofonai telefonui, įrašinėjimui, įgarsinimui, instrumentams, dainavimui, karaoke, žaidimams, vokalui suteiks galimybę įgyvendinti visus su garso įrašymu susijusius tikslus ir tuo pačiu užtikrins sklandų bendravimą tuomet, kai norėsis tiesiog pasikalbėti.

Kai pasirinkimas toks platus, išsirinkti gali būti sunku – įvertinkite savo poreikius ir tuomet greičiau nuspręsite, ar Jums bus reikalingi bevieliai, belaidžiai mikrofonai, su stovu, USB jungtimi ar kitomis papildomomis funkcijomis – kad ir kokį tikslą turėtumėte, įgyvendinti jį bus paprasta ir patogu. Mikrofonai Takstar, AKG, Audix, Shure, Heil, Xbox, Canon, Cayon, Blue ir kitų gamintojų prekės sukurtos taip, jog viršytų visus Jūsų lūkesčius, tad Jums beliks surasti, kur juos galima pirkti.

Ausinių kainos, nuolaidos ir išpardavimai

Ieškote, kur parduodami pigūs mikrofonai? Belaidžiai ausinukai, mikrofonai ir begalė kitų prekių Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi itin patraukliomis sąlygomis, tad kviečiame apsižvalgyti po siūlomų prekių asortimentą ir atrasti tai, kas tinka būtent jums.

Vertinate itin patvarius gaminius, o galbūt labiau esate linkę atsižvelgti į savo finansines galimybes? Mūsų internetinėje parduotuvėje ausinės kompiuteriui, mikrofonai kaina atitinka kokybę, todėl nereikės sukti galvos, kam šį kartą teiksite prioritetą – galėsite mėgautis nepriekaištinga garso kokybe ir tuo pačiu patys įrašyti švarų garsą. Ausinės, mikrofonai internetu suteikia galimybę prekes įsigyti neišvykus iš namų, tad jeigu nusprendėte atnaujinti savo įrangą, šių prietaisų užsakymas užtruks vos keletą minučių.