Ausinės, mikrofonai

Belaidės ausinės

(611)

Kokybiškos belaidės ausinės sportui, žaidimams, muzikai ir kitoms veikloms pigiau siūlomos Pigu.lt el. parduotuvėje. JBL, Samsung, Huawei ir kiti gamintojai. Šie aksesuarai leidžia dar patogiau mėgautis mėgstamais muzikos ritmais – nesvarbu, ar atlikinėsite sudėtingus pratimus sporto salėje, ar vaikščiosite miesto gatvėmis, maksimalus komfortas bus garantuotas. Belaidės ausinės veikia Bluetooth ryšiu, todėl čia nerasite jokių laidų – nebereikės atpainioti jų mazgų, o mikrofoną turinčius modelius pritaikysite ir pokalbiams telefonu. Jūsų taip pat laukia puiki garso kokybė, nevaržoma judėjimo laisvė ir stilingas šių prietaisų dizainas. Įsitikinti šiais ir kitais privalumais galėsite bet kuriuo metu, kadangi visos belaidės ausinės greitai ir patogiai yra užsakomos internetu! Dovanokite belaides ausines Kalėdų proga savo tėvams, draugams, vaikams ar kitiems artimiesiems. Parinkite ausines pagal tai, kokios spalvos ir stilius patinka gavėjui.

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 932 įvertinimai. Žiūrėti visus

Bluetooth ausinės internetu

Dėl kur kas didesnio komforto, judėjimo laisvės ir puikios garso kokybės pirkėjų susižavėjimą labai greitai pelnė belaidės ausinės. Telefonui, kompiuteriui ir kitiems įrenginiams pritaikyti gaminiai šiuo metu pasirinkimo įvairove drąsiai gali varžytis su tradiciniais laidiniais variantais. Visgi, vien tik žinoti, jog Jus domina būtent Bluetooth ryšiu veikiantys modeliai, nebepakanka – rinkdamiesi šiuos aksesuarus, turėsite apgalvoti ir daugiau svarbių aspektų.

Geriausios belaidės ausinės sportui ir kitoms veikloms: kokį tipą pasirinkti?

Kaip ir laidus turintys modeliai, šie prietaisai taip pat skiriasi savo tipais, nuo kurių priklauso ir tam tikros šių prietaisų ypatybės. Pavyzdžiui, belaidės ausinės su lankeliu ypač tinka nepertraukiam darbui ir žaidimams, kuomet norima visiškai „pabėgti“ nuo aplinkos. Jei būtent toks ir yra Jūsų tikslas, pirmenybę teikite uždaro tipo modeliams: tuomet Jūs negirdėsite pašalinio triukšmo, o aplinkiniai visiškai negirdės, ko klausotės Jūs. Vertinantiems kompaktišką dydį ir komfortą, patiks į ausis įstatomos belaidės ausinės – muzikai, žaidimams ar netgi įvairioms aktyvioms veikloms tai bus itin patogus pasirinkimas.

Sportuojantiems labiausiai patinka tvirtinimą už ausų turintys modeliai, kurie pasižymi ne tik išskirtiniu komfortu, bet ir labai dažnai būna nepaveikūs prakaitui. Turėdami tokius aksesuarus, drąsiai galėsite susikoncentruoti į atliekamus pratimus, o apie jų egzistavimą paprasčiausiai pamiršite. Aktyvioms veikloms taip pat praverčia ir belaidės ausinės, atsparios vandeniui: jos visiškai nevaržys Jūsų judėjimo ir neapribos jokių mėgstamų veiklų. Žinoma, svarbu pasitikrinti, kokį atsparumo lygį nurodo jų gamintojai – taip išvengsite bet kokių nesklandumų.

Į ką dar atsižvelgti renkantis bevieles ausines?

Apsisprendus dėl tipo, vertėtų pagalvoti ir apie papildomus priedus bei specifikacijas. Pavyzdžiui, jei šiuos gaminius norėsite pritaikyti kaip laisvų rankų įrangą, Jums neabejotinai bus reikalingos belaidės ausinės su mikrofonu – taip tiek vairuodami, tiek sportuodami, turėsite galimybę saugiai ir patogiai palaikyti pokalbį telefonu. Atkreipkite dėmesį ir į dažnių diapazoną bei kitus gerą garsą užtikrinančius parametrus.

Bet kokios papildomos funkcijos dar labiau išplės Jūsų galimybes, tačiau tikėtina, jog nuo to priklausys ir belaidžių ausinių kaina – dėl to pravartu pagalvoti, kiek šiam pirkiniui ketinate išleisti. Norėdami įsitikinti, ar iš tiesų verta pirkti Jums patikusias belaides ausines televizoriui (prie TV ar kitų įrenginių) atidžiau panagrinėkite jų charakteristikas ir susipažinkite su kitų melomanų apžvalgomis bei atsiliepimais. Taip dar lengviau priimsite galutinį sprendimą.

Nors tai nėra pats svarbiausias aspektas, vertėtų žinoti, kad skiriasi ir šių aksesuarų stilistika – jei belaides žaidimų ausines naudosite ir vaikščiodami miesto gatvėmis, įsitikinkite, kad jos derės prie Jūsų puoselėjamo įvaizdžio. Žinoma, geras garsas turėtų likti pirmoje vietoje, tačiau šiuo metu pasirinkimas yra pakankamai platus, kad stilių ir kokybę būtų galima suderinti tarpusavyje. Toliau kalbant apie stilistiką, atskirai verta paminėti belaides ausines vaikams – jiems šis niuansas tikrai bus ypatingai svarbus. Tačiau prekių sąraše galima rasti itin žaismingų ir stilingų modelių, kurie paliks įspūdį net ir pačioms išrankiausioms atžaloms. Nepamirškite su jomis dėl to pasitarti.

Belaidės ausinės pigiau

Ieškantiems, kur belaidės vaikiškos ausinės ar suaugusiems skirti modeliai parduodami palankiomis sąlygomis, pasiūlysime apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus. Čia dažnai vyksta išpardavimai – jei pamatysite, kad belaidės ausinės su akcija, jas įsigysite ženkliai pigiau. Be to, pas mus yra galimybė tinkančius gaminius įsigyti išsimokėtinai, lizingu ir taip už juos atsiskaityti dalimis.

Bluetooth ausinės užsakomos internetu, bet kuriuo Jums patogiu metu – tereikia apsispręsti dėl labiausiai patikusio modelio ir pirkinys neilgai trukus bus pristatytas Jūsų pateiktu adresu. Savo prekes dabar galima atsiimti ir Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių bei Panevėžio prekių atsiėmimo centruose, kur pirkiniai pristatomi be papildomų mokesčių.

Mūsų asortimente yra belaidės ausinės JBL, Samsung, Huawei, Apple Airpods, Sony PlayStation 4, Bose, Philips, Marshall, Jabra, Android ir kitiems įrenginiams pritaikyti modeliai, tad visuomet atrasite, ką pasirinkti.