Interaktyvios lentos

(4)

Aukšta kokybe ir funkcionalumu žavinčios interaktyvios lentos palankia kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Greitas užsakymas ir dažnos akcijos. Ši šiuolaikiška įranga pravers rodant prezentacijas, rengiant verslo pristatymus ar norint užtikrinti įdomesnį vaikų ugdymo procesą. Iš arčiau su interaktyviomis lentomis galite susipažinti internetu – tai padarysite bet kuriuo Jums patogiu metu!

Interaktyvioji lenta Triumph UHD 65" kaina ir informacija | Interaktyvios lentos | pigu.lt -20% € 2 15999 € 2 70000
Vaizdo dydis (įstrižainė): 65" (165.1 cm) Operacinė sistema: Android 8.0
Į krepšelį
Helgi HV6530 65" lietimui jautrus monitorius kaina ir informacija | Interaktyvios lentos | pigu.lt € 1 57900
Vaizdo dydis (įstrižainė): 65" (165.1 cm) Operacinė sistema: Android 8.0
Į krepšelį
Helgi 75" lietimui jautrus monitorius kaina ir informacija | Interaktyvios lentos | pigu.lt NAUJIENA € 2 27900
Vaizdo dydis (įstrižainė): 75'' (190.5 cm) Operacinė sistema: Android 8.0
Į krepšelį
NAUJIENA
Helgi 86" lietimui jautrus monitorius kaina ir informacija | Interaktyvios lentos | pigu.lt NAUJIENA € 2 87900
Vaizdo dydis (įstrižainė): 86'' (218.44 cm) Operacinė sistema: Android 8.0
Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 348 įvertinimai. Žiūrėti visus

Interaktyvios lentos internetu

Nors atrodo, kad šiuolaikinės technologijos nebegali niekuo nustebinti, šioje srityje vis dar galime sulaukti staigmenų. Vienos iš tokių yra interaktyvios lentos, kurios siūlo išskirtinį funkcionalumą ir plačias pritaikymo galimybes. Jei kurį laiką svajojote prezentacijas, pamokas ar kitus pristatymus perkelti į kitą lygį, su šiais įrenginiais turėsite galimybę tai padaryti – nieko nelaukite ir susipažinkite su interaktyvia lenta iš arčiau!

Kokias galimybes siūlo interaktyvios lentos?

Nors įprastai prezentacijoms yra naudojami projektoriai ar netgi įprasti kompiuteriai, interaktyvios lentos bet kokius pristatymus leidžia rodyti kur kas patogesniu būdu. Galima sakyti, kad tai – įspūdingo dydžio kompiuteris su liečiamu ekranu, užtikrinančiu, kad dar patogiau galėtumėte valdyti jame esančią informaciją. Iš tiesų tokia interaktyvi lenta dažniausiai turi integruotas „Windows“ ar netgi „Android“ operacines sistemas bei gali būti sujungiama su specialiu OPS kompiuteriu, taigi galite pasirinkti Jums patogiausią valdymo būdą.

Toks įrenginys ypač pasitarnauja versle ir viešajame sektoriuje – jeigu ieškosite potencialių klientų ar norėsite palikti įspūdį partneriams, toks šiuolaikinių technologijų pritaikymas tikrai neliks nepastebėtas. Tuo labiau, jog ir pati prezentacija bus kur kas aukštesnio lygio: tai užtikrins 4K Ultra HD ekrano raiška, galingi garsiakalbiai ir atspindžiams atsparus paviršius. Tai reiškia, kad nereikės rūpintis jokiomis papildomomis detalėmis, neretai darančiomis didelę įtaką viso pristatymo sėkmei – daugelis tikrai įvertins tokį privalumą. Tačiau net neabejojame, kad jų tikrai surasite gerokai daugiau.

Interaktyvi lenta vaikams taip pat gali palikti puikų įspūdį, todėl vis dažniau tokie įrenginiai pasitelkiami ir švietimui. Pamokos su tokia įranga tampa dar įdomesnės, o bet kokią (tiek vaizdinę, tiek garsinę) informaciją klasei galima parodyti dar patogiau. Bent jau pirmaisiais kartais dėl vaikų dėmesio kovoti tikrai nereikės – tokios naujos technologijos jiems tikrai paliks puikų įspūdį. Daugelyje jų yra įdiegta ir baltosios lentos programinė įranga, tad universalumo Jums tikrai nepritrūks. Be to, pasitelkus tokią interaktyvią lentą, pamoką labai patogiai galima įrašyti ir pasidalinti informacija su klasėje nebuvusiais ar medžiagą papildomai pasikartoti norinčiais mokiniais.

Interaktyvių lentų pasirinkimo įvairovė

Mūsų asortimente rasite tiek interaktyvias lentas, tiek ir OPS kompiuterius, taigi pasirinkimu tikrai neteks nusivilti. Svarstant, kuris variantas bus geriausias, atkreipkite dėmesį į operacinę sistemą, vaizdo raišką, lentos matmenis ir papildomų jungčių skaičių – visa ši informacija padės suprasti, ar atitinkamas įrenginys suteiks būtent tai, ko ieškote Jūs.

Tačiau turėkite omenyje, kad už papildomas galimybes neretai tenka sumokėti šiek tiek daugiau, tad pravartu žinoti, kiek šiam pirkiniui ketinate išleisti. Žinoma, vertėtų įvertinti ir tai, jog šie prietaisai – ilgaamžė investicija į Jūsų verslą. Tačiau bet kuriuo atveju tai nereiškia, kad dėl mažesnio biudžeto teks atsisakyti kokybės – dabar galima rasti daugybę specialių pasiūlymų, kuomet interaktyvios lentos parduodamos pigiau. Jų niekuomet nestinga ir mūsų parduotuvėje.

Jei visgi norite įsitikinti, ar Jums patikusi interaktyvi lenta iš tiesų bus pakankamai funkcionali ir patikima, tai išsiaiškinti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai. Kuo daugiau skirtingos informacijos surinksite, tuo lengviau pavyks nutarti, kuris šių įrenginių modelių nuo šiol galės palengvinti Jūsų kasdienybę. Jei paieškoms paskirsite pakankamai laiko, vėliau šios pastangos Jums atsipirks su kaupu – labai greitai tuo įsitikinsite.

Geros interaktyvios lentos kainos – internetu

Ieškantiems, kur interaktyvią lentą galima įsigyti palankiomis sąlygomis, siūlome apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia rasite plačią šios įrangos įvairovę ir ne vieną sutaupyti padėsiantį sprendimą. Itin pravartu apsižvalgyti vykstant akcijoms ir išpardavimams – jų metu taikomos didelės nuolaidos, taigi bet kuri interaktyvi lenta gali būti įsigyta kur kas žemesne kaina. Jeigu būtent dėl biudžeto kol kas nespėjote išbandyti šios šiuolaikiškos įrangos galimybių, pastebėję specialius pasiūlymus, suskubkite tai padaryti.

Apsipirkti galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu, kadangi visos interaktyvios lentos ir jų priedai yra užsakomi internetu – dėl to netgi nereikia iškelti kojos š namų. Pasirinkus tinkamiausias prekes, jos yra pristatomos pageidaujamu adresu. Interaktyvią lentą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje iš mūsų prekių atsiėmimo centrų nemokamai galima atsiimti ir patiems.