Pelės

(5)

Kokybiškos, patikimos ir stilingos, juodos ir baltos Apple pelės bei aktyvios aikštelės itin gera kaina siūlomos internetu, Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Šie prietaisai užtikrins dar paprastesnį kompiuterio valdymą ir padės išvengti papildomų laidų – Apple pelė prie jo galės prisijungti nuotoliniu būdu. Jūsų laukia komfortiškas ir labai tikslus valdymas: užsukite apsižvalgyti!

Apple Magic Mouse 2, Bluetooth kaina ir informacija | Pelės | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 8149 3.8/5 11val. 24min. ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Bluetooth pelė Apple Magic Mouse 2 MRME2ZM/A, pilka kaina ir informacija | Pelės | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 € € 10500 5/5 11val. 24min. ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Belaidis Apple MK2D3ZM/A valdiklis, balta kaina ir informacija | Pelės | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 € € 12700 11val. 24min. Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Belaidė Apple MK2E3ZM/A pelė, balta kaina ir informacija | Pelės | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 8799 11val. 24min. GREITAS PRISTATYMAS Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 279 įvertinimai. Žiūrėti visus

Apple pelės

Nors daugelis kompiuterius įgunda valdyti ir be pelės, tikriausiai sutiksite, jog šis komponentas užtikrina kur kas paprastesnį šių įrenginių valdymą. Apie tokį gaminį susimąstysite ir tuomet, kai atidžiau susipažinsite su galimybėmis, kurias dabar gali pasiūlyti naujosios Apple pelės. Ši kompanija nuolat garsėja inovatyviais ir įdomiais sprendimais, tad ir ši sritis nėra išimtis – jei dar neteko apžiūrėti šių aksesuarų, dabar pats metas tai padaryti!

Kodėl Apple pelė yra verta Jūsų dėmesio?

Kaip ir būtų galima tikėtis, pirmiausia Apple pelės dėmesį atkreipia dėl savo stilingos, labai elegantiškos išvaizdos. Jos sveria itin nedaug – jei nuspręsite šį gaminį pasiimti kartu su savimi, tai nesukels jokių nepatogumų. Tačiau dar labiau džiugina tai, jog tokia Apple pelė yra įkraunama, o vietoj keičiamų baterijų naudojamas akumuliatorius. Vienos įkrovos užteks pakankamai ilgam laikotarpiui, taigi ilgainiui pamiršite, jog iš viso reikia tai daryti. Galėsite rinktis ir iš kelių skirtingų spalvų bei derinti šį prietaisą prie kompiuterio ar, pavyzdžiui, prie klaviatūros.

Kalbant apie inovatyvius sprendimus, Jūsų laukia ir daugiau išskirtinumų. Pavyzdžiui tai, jog Apple pelė atpažįsta ir gestus, kuriuos esame įpratę naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose: tai užtikrina dar didesnį komfortą kasdienėse situacijose. Verta paminėti ir tai, kad šios Apple pelės gali automatiškai aptikti tos pačios kompanijos siūlomus kompiuterius ir Bluetooth ryšiu iš karto prie jų prisijungia. Tai reiškia, jog dėl to Jums nekils jokių nepatogumų – net ir tuomet, jei technologijos toli gražu nėra stiprioji Jūsų pusė.

Jei ieškote naujų galimybių, Jus sudominti galės ne tik Apple pelė, bet ir aktyvi aikštelė, kuri gali reaguoti į Jūsų pirštų judesius – keturi integruoti sensoriai užtikrins, kad toks valdymas bus visapusiškai patogus. Be to, vienos jos įkrovos pakaks maždaug mėnesiui, taigi šis aspektas taip pat nesukels jokių nepatogumų. Kaip ir Apple pelės, šios aktyvios aikštelės automatiškai aptinka reikiamus įrenginius ir prisijungia prie jų tuo pačiu Bluetooth ryšiu.

Renkantis reikėtų dar kartą pasidomėti Jums patikusio prietaiso specifikacijomis (visas jas rasite prekių aprašymuose) ir pasitikrinti, ar jį tikrai galėsite suderinti su savo naudojamais įrenginiais. Jei turite abejonių dėl kokybės ar patikimumo, jas išsklaidyti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai – susipažinę su visa šia informacija, apsispręsite gerokai paprasčiau.

Apple pelės gera kaina

Ieškantiems, kur Apple pelė kaina atitinka kokybę, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje – čia Jūsų laukia platus šios kompanijos produkcijos pasirinkimas ir dažni išpardavimai. Akcijų metu patikusius prietaisus galėsite įsigyti ženkliai pigiau, tad jeigu pamatysite taikomas nuolaidas, susipažinkite su šiais pasiūlymais iš arčiau. Pas mus taip pat galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu, taigi visuomet atrasite palankiausias apsipirkimo sąlygas.

Tai, jog Apple pelė parduodama internetu, padės sutaupyti laiko resursų – po užsakymo prekės greitai bus pristatytos Jūsų pageidaujamu adresu, o Jums net nereikės išeiti iš namų. Tačiau jei norėsite išvengti pristatymo mokesčių, prekių atsiėmimo centruose jas galėsite atsiimti ir patys – laukiame Jūsų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose ir Marijampolėje.