Programinė įranga

Populiariausia programinė įranga

Labiausiai dominančios prekės

Naujausia programinė įranga

Programinė įranga pigiau

Norint, jog kompiuteris ar kita įranga veiktų sklandžiai, o jos kasdienis naudojimas būtų paprastas ir patogus, reikės pasirūpinti ir kitomis papildomomis detalėmis. Programinė įranga kompiuteryje – vienas iš svarbiausių veiksnių, kuris suteiks galimybę naudotis visomis įrenginio funkcijomis ir nesijaudinti dėl galimų nesklandumų. Antivirusinės programos užtikrins, jog Jūsų kompiuterio ar kito įrenginio nepasieks virusai ir kitos kenkėjiškos programos, tuo tarpu operacinės sistemos leis atlikti visas kasdienes užduotis be papildomų rūpesčių.

Operacinė programinė įranga dažnai atnaujinama, tad priklausomai nuo savo poreikių, visuomet galėsite naudotis jos teikiamomis galimybės ir žengti į priekį kartu su visomis naujosiomis technologijomis. Kai bus reikalingas programinės įrangos atnaujinimas, informaciją apie tai galėsite matyti savo kompiuterio ekrane ir jeigu naudojate pakankamai naują įrangą, nereikės svarstyti, kur juos įsigyti – visi atnaujinimai bus atliekami automatiškai. Efektyvūs sprendimai ypač reikalingi darbo aplinkoje, todėl čia pasitelkiama verslo programinė įranga. Tuomet legaliomis ir licencijuotomis programomis reikia pasirūpinti ne viename įrenginyje – tam pritaikytos biuro programos, kurios leis patogiai atlikti visas reikiamas užduotis.

Galbūt Jums reikalingas standartinis programų paketas, o gal dažnai tenka dirbti su grafika, redaguoti vaizdo ar garso įrašus – tinkamai pasirinkta biuro programinė įranga patenkins visus Jūsų poreikius ir užtikrins sklandų darbą tiek ofise, tiek ir namų aplinkoje. Programinės įrangos gamintojai pasistengė, jog šiomis sistemomis galėtų naudotis tiek pažengę, tiek pradedantieji, tad jokių specifinių žinių neprireiks – beliks tik išsirinkti tinkamiausią variantą.

Domina programinė įranga mokykloms, o gal ieškote jos asmeninėms reikmėms? Skirtingos programinės įrangos rūšys patenkins visus Jūsų poreikius, tad visi darbai klostysis sklandžiai ir efektyviai. Programinė įranga Windows 7,8,10, Ubuntu – tai tik keletas populiariausių variantų, tačiau galutinis sprendimas priklausys nuo Jūsų poreikių ir galimybių.

Tuos, kuriuos domina programinė įranga Microsoft Office, kaina dažniausiai būna vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Suteikiama programinės įrangos garantija užtikrina, jog nurodytą laikotarpį galėsite kokybiškai naudotis visomis pageidaujamomis funkcijomis, tad sistemos pasirinkimas – ilgalaikis ir svarbus sprendimas. Ieškantiems, kur programinė įranga parduodama gera kaina, siūlome prekes įsigyti internetu, Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – gausus prekių asortimentas užtikrins, jog atrasite tai, kas tinka būtent Jums.