ad

Biuro programos

(3)
Microsoft Office Home and Business, Anglų 2021 kaina ir informacija | Biuro programos | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 23500 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Microsoft 365 Personal QQ2-00989 1 Perso kaina ir informacija | Biuro programos | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 6049 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Microsoft Office Home and Business, Anglų 2019 kaina ir informacija | Biuro programos | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 23100 5/5 Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 615 įvertinimų. Žiūrėti visus

Biuro programos internetu

Dirbate biure, esate laisvai samdomas individualus darbuotojas, o galbūt pats esate darbdavys? Jūsų darbas daugiausiai siejamas su kompiuterio veikla? Tuomet biuro programų paketas – ne pirmą kartą girdimas žodžių junginys. Tikriausiai jau spėjote suprasti, jog produktyvus darbas reikalauja iš efektyvios programinės įrangos. Siekiant našaus darbo ir sėkmingų rezultatų, svarbu ne tik pasirūpinti darbuotojų motyvacija, bet ir tinkamomis jų darbo sąlygomis. Juk kiekvienoje darbovietėje itin svarbus emocinis balansas. Spartus ir poreikius atitinkantis kompiuteris – vienas iš svarbiausių atributų, nuo kurio priklausys ir atliekamų darbų produktcyvumas bei kokybė, tačiau šiuo atveju ne mažiau svarbi ir naudojama biuro programinė įranga. Jos dėka galėsite išnaudoti visus kompiuterio resursus ir funkcijas, o sistemingas veikimas užtikrins stabilumą ir patogesnį bei lengvesnį darbą. Be to, naudojant inovatyvią ir atnaujintą biuro programos įrangą, visuomet išliksite modernūs ir prisitaikę prie naujausių technologijų.

Daugelis ieško biuro programos nemokamai, tačiau tik legali įranga leis visapusiškai išnaudoti siūlomas galimybes ir apsisaugoti nuo nemalonių padarinių. Saugumas ir tinkamai vykdoma veikla turėtų būti kiekvieno vadovo prioritetas – biuro programų paketai leidžia šiuos tikslus įgyvendinti be jokių papildomų rūpesčių. Jums tereikia išsirinkti, kuris biuro programų paketas labiausiai atitinka lūkesčius ir ilgus metus galėsite naudotis jo teikiamais privalumais.

Galbūt Jums reikalingos standartinės programos ir spartus jų veikimas, o galbūt darbo aplinkoje tenka naudoti grafikos, vaizdo ar garso įrašų redagavimo programas? Platus programinės įrangos pasirinkimas leis patenkinti visus Jūsų poreikius, o jų gamintojai nuolat siūlo ir papildomas, bendravimą ar dokumentų saugojimą lengvinančias funkcijas. Jeigu esate girdėję apie Softmaker Software gmbh ar Nero Windows, tikriausiai dirbate su Microsoft operacine sistema. Šios biuro programos gali būti pritaikomos ir namuose, tad jeigu ieškote efektyvių sprendimų, susipažinkite su Pigu.lt elektroninės parduotuvės asortimentu. Čia parduodamos biuro programos kaina atitinka kokybę, todėl galėsite būti užtikrinti dėl sėkmingo jų darbo ir džiuginančių rezultatų. Programinė biuro įranga puikiai pagelbės tada, kai nuspręsite, jog būtų smagu dirbti nuotoliniu būdu – jūsų kompiuteryje visuomet bus įrankiai, su kuriais galėsite darbuotis kad ir kur bebūtumėte. Be to, jeigu keisite kompiuterį, tie patys prisijungimai leis perkelti visą įrangą į kitą prietaisą.

Net ir tuomet, kai planuojate naudotis tik pagrindinėmis kompiuterio programomis, legali programinė įranga suteiks daugiau galimybių ir pasiūlys Jums papildomas, išmanesnes funkcijas. Rinkitės teisėtą darbą su programine įranga ir dirbkite be sąžinės graužaties. Sunku nuspėti, kas mūsų laukia ateityje, tad jeigu tam tikri techniniai sprendimai dabar atrodo nereikalingi, bet kada gali išaušti diena, kuomet be jų neįsivaizduosime savo gyvenimo – pasirūpinkite tinkama programine įranga dabar ir ramia širdimi pasitikite visus laukiančius iššūkius. Tai padaryti dabar itin paprasta ir patogu, kadangi visos biuro programos parduodamos internetu – Jums tereikia išsirinkti patikusią prekę ir artimiausiu metu įranga pasieks Jūsų nurodytą vietą.

Microsoft Office: kaina, nuolaidos ir išpardavimai

Galvojate, kaip įsigyti programinę biuro įrangą? Microsoft Office internetu – išties protingas ir greitas būdas įsigyti norimą darbo paketą pigiau ir laukti pristatymo tiesiai į namus. Išpardavimai – dažnas reiškinys tiems, kurie medžioja ir tyko nuolaidų, o tiems, kurie taupo laiką, bet nori sutaupyti, galime pasiūlyti Pigu.lt naujienlaiškį. Užsiprenumeravę mūsų naujienas visada gausite informaciją ne tik apie naujausias prekes, bet ir apie artėjančius ar esamus parduotuvės išpardavimus, įvairias taikomas akcijas ir masines, išskirtines nuolaidas. MS Office programos įsigijimas virtualiai – puikus pasirinkimo variantas skubantiems ir taupantiems laiką. Ar svajojote apie geresnį variantą? Nuolaidos pačios pas jus ateis, visai nieko nedarant ir nededant pastangų. Viskas ko reikia – prenumeruoti naujienas ir įsigyti Microsoft Office programos paketus pigiau. Vis dėlto, jeigu kaina pasirodys per didelė, Pigu.lt suteikia galimybę įsigyti prekes lizingu. Nors Microsoft Office programinis paketas – ne itin brangus, vis tiek reikės banko patvirtinimo. Jeigu bankas įvertins jūsų pajamas palankiai, galėsite už kompiuterio programinę įranga susimokėti dalimis ir mėgautis įsigytu pirkiniu. O jeigu netinka lizingo opcija, pasiūlysime inovatyvų ir šiuolaikišką, dažnai pasaulyje naudojamą Easy Pay atsiskaitymą – tai jūsų prekės suma, padalinta į tris lygias dalis, kurias atiduosite trijų mėnesių laikotarpiu. O kas geriausia – tai paslauga, kuri taikoma be jokio pabrangimo ar kitų papildomų mokesčių! Skamba paprastai ir komfortiškai? Tikrai taip – juk Pigu.lt ypač rūpi klientas ir jo patogumas bei gerovė!

Microsoft Office tiks ne tik tiems, kurie daug dirba naudodami Word ar Excel programas (biuro programinė įranga). Štai Microsoft Office studentams, reikalingas universiteto ar kolegijos reikmėms. Vaizdo įrašų redagavimo programos taip pat itin populiarios (Vegas pro 14 ir Magix Vegas Pro). Vis dėlto, biuro programos – pačios populiariausios. Nors Microsoft Office 2010 kaina nėra itin didelė, įmonės stengiasi sutaupyti ir įsigydamos didesnį kiekį programinės įrangos vienetų, taip pat gali tikėtis mažesnės kainos – juk naujienlaiškio prenumeratoriai – privilegijuoti. Programinės įrangos kaina taps mažesnė, vos tik pradėsite savo kelionę su Pigu.lt.