Oro kondicionierius Midea Blanc MA-09NXD0-I/MA-09N8D0-O

0 €
pigueurai-icon
Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 17061
€ 51700

Pardavėjas: Termo broliai

  • Per savaitę prekė peržiūrėta: 73 kartus
Pristatymo terminai:
pasirinkite savo miestą NAUJIENA Pasirinkite miestą! Pagal tai prekių atsiėmimo vietas ir greičiausius pristatymo terminus Jūsų mieste rodysime pirmesnius.

Pristatysime į namus

ketvirtadienį, rugpjūčio 5 d. (€ 000)

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas užsakymo patvirtinime.

Prekės aprašymas: Oro kondicionierius Midea Blanc MA-09NXD0-I/MA-09N8D0-O

• BERIBIS VALDYMAS

Integruoto Wi-Fi modulio dėką, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje kontroliuokite savo klimatą. Paprasčiausiai prijunkite savo įrenginį prie Wi-Fi ryšio ir atsisiųskite programėlę, pritaikytą iOS ir Android įrenginiams.

• STIPRUS IR GREITAS VĖSINIMAS

Super vėsinimo funkcija vieno mygtuko paspaudimu

Išskirtinę Midea Blanc oro kondicionieriaus super vėsinimo funkciją galite įjungti vienu mygtuko paspaudimu. Dideliu greičiu veikiantis ventiliatorius pučia stiprų oro srautą ir kambario temperatūra greitai sumažina iki 17 °C.

• ENERGIJOS TAUPYMAS

iECO režimas, žymus energijos taupymas per 8 valandas

Oro kondicionieriuje įrengta „iECO“ energijos taupymo technologija, kuri puikiai veikia kartu su itin efektyvia inverterio sistema. Galite mėgautis malonia vėsa ir tuo pačiu žymiai sumažinti energijos suvartojimą 8 valandų bėgyje.