Sauskelnės

(186)

Pasirūpinkite nepriekaištinga mažųjų higiena – sauskelnės, vystyklai bei kitos kūdikių ir vaikų priežiūros priemonės suteiks galimybę užtikrinti kasdienį jų komfortą. Patogiai jausdamasis mažylis nevaržomai galės tyrinėti jį supančią aplinką, o galbūt – net ir žengti pirmuosius savo žingsnelius. Asortimente Jūsų laukia skirtingiems vaikų poreikiams pritaikytos prekės ir papildomi priedai, kurie užtikrins, kad vystymas būtų dar paprastesnis!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 406 įvertinimai. Žiūrėti visus

Sauskelnės kūdikiams

Sauskelnės neabejotinai yra vienos svarbiausių prekių, skirtų mažosioms atžalėlėms: jų dėka užtikrinama visapusiška mažylių higiena ir maksimalus komforto jausmas. Šiais laikais pampersiukai stebina savo įvairove, todėl pirmosioms jų paieškoms teks paskirti šiek tiek daugiau laiko!

Geriausios sauskelnės: kokį tipą pasirinkti? 

Pradėję savo paieškas, pastebėsite, jog rinkoje yra kelių rūšių gaminiai: tai vienkartinės ir daugkartinės sauskelnės. Visgi, antrojo tipo modelių nereikėtų maišyti su vystyklais – dar žinomos kaip atprastukės, šio tipo sauskelnės yra labiau panašios į apatinius, tačiau skirtumas tas, jog jos puikiai sugeria drėgmę. Tokios daugkartinės sauskelnės naudojamos mažyliui ūgtelėjus, kuomet po truputį planuojama sauskelnių atsisakyti, tuo tarpu vienkartinius gaminius pritaikysite nuo pat atžalėlių gimimo.

Tėvelių ir mažylių taip pat mėgstamos sauskelnės kelnaitės – jas uždėsite dar patogiau, o kūdikėliai nesijaus suvaržyti. Tuo tarpu išsiruošus į baseiną ar kitus vandens telkinius, ypač pravers sauskelnės maudymuisi, kurios pasižymi dar geresnėmis drėgmės sugėrimo savybėmis. Prie prekių aprašymų dažniausiai yra nurodyta, jog tai – maudymosi sauskelnės, todėl tokius gaminius nesunkiai identifikuosite.

Į ką dar reikia atkreipti dėmesį renkantis sauskelnes?

Apsisprendus dėl sauskelnių tipo, reikės atsižvelgti į jų dydį, kuris skirstomas pagal atžalėlių svorį. Intervalai pakankamai platūs, todėl net ir nusipirkus didesnį jų kiekį nereikės nerimauti, jog keli gaminiai taip ir liks nepanaudoti.

Diskutuojama apie tai, ar reikia atsižvelgti į šių prekių gamintoją – nors sunku iš anksto numanyti, ar, pavyzdžiui, japoniškos sauskelnės bus geresnės už kitų šalių gaminius, rekomenduotina dažniau rinktis geriau atpažįstamus prekinius ženklus. Ilgametę patirtį turinčios kompanijos puikiai išmano savo darbą ir gerai žino, ko reikia Jūsų mažyliams, todėl tokiu pasirinkimu niekuomet neteks nusivilti. Tarp populiariausių dažnai minimos Pampers, Bambo, Huggies, Moony sauskelnės, tačiau rasite ir daugiau dėmesio vertų variantų – jų kokybe įsitikinti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai.

Tuomet, kai pasirenkami pampersai, kaina taip pat yra ne mažiau svarbus kriterijus, galintis lemti Jūsų sprendimą. Sauskelnių vertė gali priklausyti tiek nuo gamintojo, tiek nuo papildomų pranašumų (pavyzdžiui, ekologiškos, jautriai odelei tinkamos sauskelnės gali kainuoti kiek daugiau), todėl geriausia palyginti kelis skirtingus variantus ir jų teikiamas naudas. Tais atvejais, kai reikalingos ir pigios, ir kokybiškos sauskelnės, akcija ir išpardavimai – vieni geriausių būdų suderinti savo prioritetus.

Sauskelnės pigiau

Domina sauskelnės Moony, Pampers, maudynėms ar atpratimui skirti variantai, o gal ieškote, kur siūloma itin gera sauskelnių Pampers kaina? Esate ten, kur reikia – el. parduotuvėje Pigu.lt Jūsų laukia daug sutaupyti padėsiančių pasiūlymų! Pas mus galite pirkti išsimokėtinai, lizingu, tačiau ypač pravartu apsižvalgyti tuomet, kai vyksta akcija sauskelnėms. Jos metu įvairių rūšių pampersai pigiau parduodami, todėl galite būti tikri – bet kurių gamintojų, pavyzdžiui, Moony sauskelnės kaina tikrai bus prieinamos kiekvienam.

Sauskelnės internetu

Sauskelių Pampers akcija padės sutaupyti lėšų, o jeigu branginate savo laiką, Jus sužavės ir itin patogus prekių įsigijimo būdas. Bet kurie pampersai internetu užsakomi bet kuriuo Jums tinkamu metu ir po to yra pristatomi Jūsų nurodytu adresu. Tačiau jei pageidaujate, nemokamai sauskelnes galite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo centrų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.