Daugiau kategorijų

Kūdikių prekės

Populiariausios kūdikių prekės

Labiausiai dominančios prekės

Prekės kūdikiams

Dar prieš kūdikiui gimstant, ruošiamės ne tik pačiam jo gimimui, bet pagalvojame ir apie kūdikio kraitelį. Platus internetinės parduotuvės pigu.lt prekių asortimentas leis jums internetu išsirinkti ir užsakyti visus būtiniausius daiktus jūsų laukiamam kūdikėliui pigiau. Čia rasite visas būtiniausias kūdikių prekes.

Vaikučio miegui jums prireiks vaikiškos lovytės, patalynės kūdikiams, o šaltuoju metų laiku puikiai pasitarnauti gali ir šildyklės. Mūsų parduotuvės vaiko kambario grupėje rasite ne tik didelį lovyčių pasirinkimą, tačiau ir įvairių spintų, komodų, kurios puikiai sutalpins tik jam skirtas higienos prekes, drabužėlius, patalynę, pledukus bei kitas smulkmenas. Kelionių metu siūlome jums įsigyti labai praversiančius maniežus, bei nešiokles.

Pagrindinis maniežų privalumas – kompaktiškumas. Ši lovyte yra lengva ir greitai sulankstoma, todėl lengvai transportuojama ir puikiai tinka kelionių metu. Na, o kol kūdikis miega, o jūs ką nors darote kitame kambaryje, jums labai pravers mobilios auklės. Jų pagalba jūs iš karto galėsite išgirsti, kada mažylis nubunda ir greitai pas jį nueiti. Vaikučiui paaugus ir pradėjus ropoti ar vaikščioti, siūlome jums įsigyti įvairių apsaugų.

Dar vienas, labai svarbus kraitelio pirkinys yra vežimėlis. Šis dalykas yra tiesiog būtinas. Pas mus rasite labai gausų vežimėlių, bei jų priedų pasirinkimą. Vežimėliai skiriasi ne tik savo spalva, konstrukcija ir svoriu, bet ir galimybėmis. Mažylio higienai jums prireiks maudynių priemonių, vystymo lentos, vienkartinių arba daugkartinių sauskelnių, drėgnų servetėlių, įvairių neperšlampamų paklotėlių, o vėliau ir naktipuodžio.

Pas mus taip pat rasite įvairias kūdikių priežiūros priemones, tokias kaip: termometrai, šukos, žirklutės, bei įvairias higienos prekes mamoms.

Taip pat, nepamirštame pasiūlyti kosmetikos kūdikiams ir mamytėms. Kūdikių odelė tikrai labai jautri, todėl ją reikia itin kruopščiai prižiūrėti. Visus šiuos daiktus lengvai galėsite išsirinkti mūsų parduotuvėje. Kūdikio maitinimui reikėtų įsigyti maitinimo kėdutę, kūdikių maisto bei kitų maitinimo priemonių. Būna įvairių situacijų – net jeigu maitinsite krūtimi, jums tikrai gali praversti įvairūs buteliukai ir žindukai.

Toms, kurios maitina pačios, rekomenduojama įsigyti pientraukį. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairių firmų bei įvairias funkcijas atliekančių pientraukių. Vaikučio pramogoms siūlome įvairius gultukus, sūpynes, vaikštynes bei lavinimo kilimėlius.

Na, o mamytėms, norinčioms išsisaugoti prisiminimą, koks jūsų kūdikėlis buvo mažytis, siūlome įsigyti specialius antspaudus kūdikiams. Su internetinės parduotuvės pigu.lt pagalba jūsų kūdikiui reikalingiausios prekės bus suruoštas greitai ir patogiai! Išsirinkite ir užsisakykite jums labiausiai reikalingus kūdikio daiktus pas mus internetu jau dabar ir su džiaugsmu laukite susitikimo su kūdikiu! Dažnai taikome įvairias akcijas, dėl to tikrai sumokėsite žemiausią kainą.

Kaip parinkti tinkamą čiulptuką kūdikiui?

Patarimai renkantis čiulptuką savo naujagimiui "Kokį čiulptuką geriausia pirkti naujagimiui?"

Kaip išsirinkti kokybiškus gultukus ir supynes kūdikiui?

Patarimai, į ką atsižvelgti renkantis gultuką arba supynę kūdikiui "Gultukai ir sūpynės kūdikiams"

Kaip išsirinkti tinkamus batus mažamečiui?

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį perkant batus mažam vaikui "Vaikų ir kūdikių batų dydžiai: kaip parinkti tinkamiausius?"