Muilai

(441)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 406 įvertinimai. Žiūrėti visus

Muilas

Muilai yra vieni dažniausiai naudojamų higieną užtikrinančių produktų, todėl jų pasirinkimui visuomet reikėtų skirti itin daug dėmesio. Pradėję paieškas, atrasite ypatingai gausią šių gaminių įvairovę – šiuo atveju tikrai neužteks nuspręsti, ar Jums labiau tiks kietas, ar skystas muilas!

Koks muilas bus tinkamiausias?

Norint nuspręsti, koks muilas veidui, rankoms ar visam kūnui būtų tinkamiausias, svarbiausia atidžiau panagrinėti jo sudėtį ir susipažinti su pagrindinėmis ypatybėmis. Pavyzdžiui, deguto muilas veikia kaip efektyvi valomoji priemonė ir gali apsaugoti odą nuo pleiskanojimo, o populiarusis juodasis muilas drėkina, kovoja su spuogais ir tinka sausesnei bei šiurkštesnei odai. Žaliasis muilas (dažniausiai – su alyvuogėmis) ypač tiks kūnui ir plaukams, užtikrindamas natūralų blizgesį, elastingumą ir drėgmės balansą, tuo tarpu garsusis Alepo muilas pravers tiems, kurie turi problematišką (niežtinčią ar jautrią) odą.

Tai – tik keletas variantų iš visos muilų įvairovės, todėl norėdami greičiau surasti geriausią priemonę, turėtumėte pagalvoti, ko patys tikitės iš šio produkto. Pavyzdžiui, drėkinimui ir minkštinimui puikiai tiks Kastilijos muilas, švelniam valymui ir maitinimui pasitarnaus Marselio muilas, o jautrią odą turintiems ir dirgiklių vengiantiems labiausiai tiks natūralus muilas. Verta pagalvoti ir apie tai, kas muilu naudosis. Dovanoms labai dažnai pasirenkamas išskirtinai atrodantis ir itin maloniai kvepiantis rankų darbo muilas, tuo tarpu atžalėlėms skirtas vaikiškas muilas turi turėti ir žaismingą dizainą, ir odelės nedirginančius ingredientus.

Tuomet, kai reikalingas, pavyzdžiui, rankų darbo muilas, kaina taip pat yra svarbus aspektas. Šiuo atveju reikėtų palyginti muilo kiekius, sudedamąsias dalis ir suteikiamus privalumus. Visgi, jeigu sunku nuspręsti, kuris muilas plaukams ar kūnui būtų tinkamiausias, pasikliaukite kitų pirkėjų patirtimi: jų apžvalgos ir atsiliepimai padės Jums priimti galutinį sprendimą.

Muilai internetu

Reikalingas žalias muilas, išskirtinės išvaizdos juodasis Afrikos muilas, o gal ieškote, kur deguto muilas kaina atitinka kokybę? Apsilankykite Pigu.lt el. parduotuvėje: čia turėsite progą pirkti išsimokėtinai, lizingu, o jeigu pamatysite akciją, nemažai sutaupysite: išpardavimų metu tiek degutinis muilas, tiek antibakterinis muilas bei visos kitos priemonės parduodamos gerokai pigiau.

Tuomet, kai reikalingas žaliasis, juodasis ar deguto muilas, kur pirkti – itin paprastas klausimas, kadangi visas šias priemones galima užsisakyti internetu. Nuspręskite, kuris muilas (su degutu, rankų darbo ar kt.) bus tinkamiausias ir prekės greitu metu bus pristatytos pateiktu adresu. Jas nemokamai atsiimti galėsite ir Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje esančiuose mūsų prekių atsiėmimo centruose.

Asortimente Jūsų laukia Dudu Osun, DreamWorks Trolls, IDC, Medimix, Sebamed muilas ir daugybė kitų gamintojų siūlomų priemonių Jūsų odos puoselėjimui!