Lauko baseinai

Pamirškite keliones iki vandens telkinių – lauko baseinai vandens pramogomis leis mėgautis čia ir dabar! Pastatę juos savo kieme, galėsite atsigaivinti ar smagiai praleisti laiką su šeima. Baseinai vaikams ir suaugusiems būna skirtingų tipų bei dydžių – visus juos rasite mūsų parduotuvėje. Nesvarbu, ar Jums bus reikalingi baseinai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ar bet kur kitur Lietuvoje, patikusią prekę įsigysite greitai ir patogiai!

Populiariausios prekės

Lauko baseinai internetu

Ne visuomet yra galimybė mėgautis vasaros teikiamais privalumais nuvykus prie jūros, tačiau vandens pramogos dabar pasiekiamos ir namuose – tereikia pasirūpinti, jog kieme stovėtų lauko baseinai ir smagus poilsis bus garantuotas. Baseinai visuomet asocijavosi su poilsiu, sveika gyvensena ir tiesiog – sveikatinimosi pramoga, tad įsigiję vieną iš lauko baseinų suprasite, jog investuojate ne tik į puikias emocijas, bet į savo sveikatą. Šie gaminiai pasižymi gausiu asortimentu: lauko baseinai iš akmenų, plastikiniai baseinai, pastatomi baseinai, pripučiami baseinai, karkasiniai baseinai, masažiniai baseinai – kiekvienam pavyks atrasti variantą, geriausiai tiksiantį jo kiemui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Tuomet, kai reikalingi lauko baseinai vaikams, norisi pasirūpinti jų saugumu ir išvengti nelaimingų atsitikimų – tokiais atvejais pasitarnauja maži lauko mini baseinai, kurie užtikrins tik pačias geriausias emocijas vykstančių maudynių metu. Pripučiami baseinai vaikams – vienas populiariausių ekonominių pasirinkimų. Populiariausi pripučiami baseinai kūdikiams – baseinas Intex ir Bestway. Baseinai pripučiami elektroninėmis arba mechaninėmis pompomis. Baseinas kūdikiams – puiki proga mankštintis, leisti išmokti vaikui plaukti ir nebijoti vandens. Baseinas vaikams suteikia energijos ir lavina raumenų veiklą. Baseinai vaikams Vilniuje kaina – tikrai nemaža, tad vertėtų įsigyti nuosavą ir mėgautis laisve.

Mėgstantiems maksimaliai atsipalaiduoti, patiks lauko masažiniai baseinai, siūlantys papildomas funkcijas, o ieškantiems patvarių ir kokybiškų sprendimų tiks mediniai lauko baseinai. Karkasiniai lauko baseinai – ypač populiarūs tose šeimose, kurioms ypač svarbi eksterjero išvaizda. Karkasinis lauko baseinas gražiau atrodo gamtoje ir žalumos apsuptyje, suteikia prabangos jausmą. Baseinai (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) bus pristatyti į jūsų miestą – tiesiog užsisakykite iš Pigu.lt ir mėgaukitės galimybe, kai nereikia rūpintis transportavimu.

Tiems, kurių nevilioja lauko baseino vandens priežiūra ir tinkamas lauko baseino uždengimas, patinka paprastesni variantai – tokiais atvejais tinkami guminiai lauko baseinai, kuriuos pasibaigus sezonui galima lengvai išardyti ir kitais metais vėl mėgautis jų teikiamais privalumais. Pripučiami baseinai dažniausiai pasižymi prieinama kaina ir tinka tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, tad pasirinkę tokį variantą, neturėsite daug išlaidų ar rūpesčių šiltojo sezono metu.

Renkantis tinkamiausią lauko baseiną, vertėtų iš anksto pagalvoti, kurioje vietoje ketinate jį statyti – tuomet lengviau galėsite išsirinkti tinkamus matmenis. Svarstantiems, koks būtų geriausias lauko baseinas, atsiliepimai, išmatavimai ir šių prekių aprašymai padės greičiau apsispręsti. Susipažinkite ir su apžvalgomis – kuo daugiau žinosite apie lauko baseinus, tuo paprasčiau išsirinksite visus lūkesčius pateisinantį variantą.

Tuomet beliks atrasti, kur lauko baseinų uždanga ir patys įrenginiai parduodami patraukliomis sąlygomis. Pas mus specialių pasiūlymų tikrai netrūksta – lauko baseinai parduodami išsimokėtinai, lizingu, o jei pastebėsite, kad vyksta jų išpardavimas, šias prekes pavyks įsigyti dar pigiau.

Baseinų priedai

Skirtingi lauko baseinai ir jų kainos suteikia galimybę kiekvienam pasirūpinti, jog nors dalelė jūros atsirastų nuosavame kieme. Beliks tik išsirinkti tinkamiausią gaminį ir įsigyti papildomus priedus, tarp kurių: lauko baseinų tentai, baseino filtras, baseino uždangalas, baseinų chemija (priežiūros priemonės nuo dumblių). Jie pravers baseino priežiūrai ir užtikrins geresnę vandens kokybę – tuomet maudynės bus dar malonesnės. Tais atvejais, kai baseinas yra aukštesnis, praverčia specialios kopėčios, padedančios išlipti ar įlipti,  bei teleskopinė lazda, skirta baseino valymo šepečiui. Visgi, jei norite visomis valymo priemonėmis pasirūpinti iškart, verčiau įsigykite bendrą jų rinkinį – jame rasite viską, ko gali prireikti švariam Jūsų baseinui.

Lauko baseinai internetu

Nusprendėte, jog būtų pats metas pasirūpinti kokybišku poilsiu namuose ir ieškote, kur parduodami šie įrenginiai ar lauko baseino filtras? Susipažinkite su mūsų siūlomomis prekėmis – lauko baseinai Pigu.lt elektroninėje siūlomi itin patraukliomis sąlygomis. Čia lauko baseinai kaina traukia pirkėjų akį ir priverčia pasvajoti, kaip karštomis vasaros dienomis būtų smagu atsipalaiduoti kartu su gerų draugų kompanija, o tuomet, kai reikalingas lauko baseino paruošimas žiemai ar lauko baseinų dezinfekcija, gelbsti papildomos šiems įrenginiams skirtos prekės.

Baseinas vaikams

Lauko baseinai vaikams – viena didžiausių pramogų, kokias tik gali suteikti tėvai. Baseinas lauko pramogoms suteikia visokeriopą magiją - juk vanduo, tai gyvybės šaltinis, o gebėjimas juo mėgautis - kelias į laimę. Baseinai lauko apsuptyje privalo būti ypatingai gerai prižiūrimi, tad teks įsigyti ir šiek tiek chemijos priemonių nuo dumblo ir vandens rūgimo procesų. Lauko baseinų kainos išties priimtinos, nes didėjant konkurencinei jėgai, gamintojai privalo sumažinti ir kainas. Lauko baseinai kaina tikrai nesikandžioja, tad galite būti ramūs, jog įsigyti pajėgsite be didesnių išlaidų. Plastikiniai lauko baseinai ir jų kainos - šiek tiek didesnės, nei pripučiamų, tačiau jų ilgaamžiškumas taip pat nenuginčijamas. Štai lauko baseinai Intex - vieni populiariausių, nes kokybės ir kainos santykis yra optimalus. Lauko baseinas Intex gali būti įsigytas per išpardavimą - tuomet kaina - dar žemesnė. Lauko baseinai (akcija, nuolaidos) bus daug pigesni, jei prenumeruosite Pigu.lt naujienlaiškį - taip visada būsite informuojami apie kainų pasikeitimus.

Baseinai – į jūsų namus

Itin patogu tai, tuomet, kai itin reikalingas lauko baseinas, filtras, uždengimas, ar kitas priedas, šiuos gaminius galima įsigyti itin greitai – lauko baseinai internetu užsakomi vos keliais mygtuko paspaudimais ir tuomet artimiausiu metu pristatomi į Jūsų namus. Nesvarbu, kur gyventumėte –Pigu.lt pristatys baseiną tiesiai pas jus. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose pageidaujantys užsakytus lauko baseinus gali pasiimti ir iš prekių atsiėmimo centro. Elektroninėje parduotuvėje yra lauko baseinai Intex ir kitų gamintojų siūlomos prekės, o tiems, kurie nori sutaupyti papildomų lėšų, turėtų patikti lauko baseinai su akcija – jos metu galima tikėtis ypač žemų kainų. Baseinai kaina nelenkia lauko batutų, o fizine veikla turi ypač daug panašumų.

Domina baseinai Vilniuje ar baseinai Kaune, bet vis nerandate laiko apsilankyti? Mąstote, kurie geriausi baseinai Palangoje, baseinai Klaipėdoje ar baseinai Birštone? Gyvenate Žemaitijoje, tad vis pasvarstote, kiek kainuoja baseinai Mažekiuose ar baseinai Šiauliuose? Ieškote SPA malonumų, tad vis į paiešką vedate “SPA baseinai Alytuje”, “SPA poilsis ir baseinai Druskininkuose”, baseinai Marijampoleje”? Užteks svarstyti – įsigykite savo lauko baseiną patys ir mėgaukitės nuosavo daikto privalumais.