Pigu.lt mobilioji parduotuvė

Naršykite daugiau nei 200.000 kasdieninių prekių kur bebūtumėte.

Aplikaciją įsidiegę vartotojai gali prisijungti prie savo profilio, naršyti prekių kataloguose, užsakyti prekes ir atsiskaityti už jas mokėjimo kortele, elektronine bankininkyste, grynaisiais pinigais gavus prekes, pavedimu ar lizingu.

Parsisiųskite aplikacijąPigu.lt programėlės atnaujinimai:

Apsipirkite patogiau! Atnaujinome prekių paieškos sistemą. Dabar dominančias prekes galite rasti greičiau. Ieškokite prekių pagal dominančias kategorijas arba filtruokite jas pagal savo poreikius!

Bijote, kad pasimes užsakymas? Nusiraminkite, dabar naudodami Pigu.lt mobiliąją programėlę, galite sekti savo pirkinius! Žinokite, kur yra Jūsų prekės!

Kompiuteryje, planšetėje ar telefone – savo Pigu.lt pirkinių krepšelį rasite visur. Taip pat galėsite jį papildyti ar atsisakyti nebenorimų prekių. Jums tereikia prisijungti prie savo Pigu.lt paskyros.

Daugiau nei 200 000 skirtingų prekių vienoje vietoje. Ar tai gali būti tiesa? Taip ir tai yra Jūsų kišenėje! Jei Pigu.lt mobilioji programėlė yra Jūsų telefone, vadinasi visada su savimi turite didžiausią internetinę parduotuvę Lietuvoje!

Apie Pigu.lt programėlę:

Jūsų peržiūrėtos prekės