Termovizoriai

(10)

Įvairių tipų termovizoriai medžioklei, statyboms ir kitiems tikslams gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Plati įvairovė ir dažnai vykdomi išpardavimai. Pasitelkę šiuos prietaisus, galėsite pastebėti plika akimi nematomus reiškinius ir objektus, tad pritaikymo galimybių Jums tikrai nepritrūks. Skirtingi termovizorių modeliai pateisins net ir išrankiausiųjų lūkesčius – užsukite ir įsitikinkite tuo patys!

Termovizorius FLIR ONE Pro - Android (USB-C) kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt 0 € AKCIJA PRISTATYMUI € 45900 40min.
Paskirtis: Remonto darbams Prekės ženklas: FLIR One
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Termovizoriniai žiūronai Accolade 2 LRF XP50 kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 4 69000 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Accolade
Į krepšelį
Termovizorius InfiRay E2n kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 94399 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Infiray
Į krepšelį
Termovizorius Helion XQ38F kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 2 40000 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Helion
Į krepšelį
Termovizorius Helion XQ50F kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 2 80000 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Helion
Į krepšelį
Termovizorius InfiRay E3 MAX V2.0 kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 2 14198 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Accolade
Į krepšelį
Termovizorius Helion 2 XP50 kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 3 59000 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Helion
Į krepšelį
Termovizorius Pulsar Axion XM30 KEY kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 1 29000 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Pulsar
Į krepšelį
Termovizorius Pulsar Axion XM30S kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 1 69000 40min.
Paskirtis: Medžioklei Prekės ženklas: Pulsar
Į krepšelį
Termovizorius InfiRay FH25R kaina ir informacija | Termovizoriai | pigu.lt € 2 90400 40min.
Paskirtis: Medžioklei, Remonto darbams Prekės ženklas: Infiray
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 968 įvertinimai. Žiūrėti visus

Termovizoriai pigiau

Tuomet, kai reikia pamatyti tai, ko negalime įžiūrėti plika akimi, puikiai pasitarnauja termovizoriai. Pagrindinė jų funkcija – ištransliuoti infraraudonųjų spindulių bangas, kurias skleidžia įvairūs objektai, kurių temperatūra viršija nulį. Toks prietaisas itin dažnai pasitelkiamas statybų sektoriuje: naudojant jį, galima pastebėti didžiausius šilumos nutekėjimus ir išsiaiškinti, kurioms vietoms reikėtų skirti daugiausiai dėmesio. Tai aktualu ir tuomet, kai įsigyjamas naujas būstas ir norima išsiaiškinti, ar jo sienos nėra pernelyg pralaidžios šilumai.

Termovizorius taip pat gali būti naudojamas ir medžioklėje. Kad ir kaip žvėrys bandytų užsimaskuoti, savo kūno temperatūros jiems paslėpti nepavyks – tai reiškia, kad ir Jūs galėsite juos lengviau pastebėti. Turėdami tokį prietaisą, jį galėsite pritaikyti ir kitoms užduotims – plati jų įvairovė, esanti mūsų parduotuvėje, leis surasti visus poreikius atitinkantį variantą.

Termovizorių pasiūla

Nors termovizorius telefone kartais taip pat gali būti įmontuojamas, atskiri prietaisai dažniausiai stebina kur kas didesniu funkcionalumu – būtent į jį renkantis Jums ir reikėtų susikoncentruoti. Reikalingos galimybės priklauso ir nuo to, kokiems tikslams ketinate jį naudoti. Pavyzdžiui, jei ruošiatės medžioti, itin naudingi bus pažangesni termovizoriai, galintys įvairias detales atpažinti net ir tuomet, kai lauke lyja ar yra rūkas. Tokiais atvejais aktualios ir optinės charakteristikos, tokios kaip priartinimas, matymo laukas, objektyvas ir kt. Palyginę kelis variantus tarpusavyje, apsispręsite gerokai paprasčiau.

Prie termovizorių dažniausiai nurodoma, kokiems tikslams jie yra skirti, taigi nesunkiai suprasite, kurie variantai labiausiai tiktų Jūsų atveju. Tais atvejais, kai svarstant, kurie bus geriausi termovizoriai, kaina atlieka svarbų vaidmenį, turėtumėte turėti omenyje, jog jų vertė priklauso nuo suteikiamų galimybių, tad vertėtų pagalvoti, kiek į tokį pirkinį galite investuoti. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad pas mus dažnai vykdomos ir akcijos: jų metu šiuos prietaisus galima įsigyti dar palankesnėmis sąlygomis. Jei turite abejonių dėl vieno ar kito gaminio, jas išsklaidyti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai.

Geros termovizorių kainos – internetu

Ieškantiems, kur termovizoriai kainos atžvilgiu atitinka kokybę, pasiūlysime apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą. Čia Jūsų laukia platus šių prietaisų pasirinkimas ir pasiūlymai, kurie padės nemažai sutaupyti. Dažnai vykdome išpardavimus – jų metu taikomos didelės nuolaidos, leidžiančios patikusį gaminį įsigyti pigiau. Be to, termovizoriai išsimokėtinai, lizingu taip pat yra parduodami: tuomet už juos kas mėnesį galima atsiskaityti dalimis.

Apsipirkimas taip pat nereikalauja didelių pastangų, kadangi termovizoriai parduodami internetu. Jums tereikia atrasti labiausiai tinkamą modelį (gal sužavės termovizorius Android, o gal labiau patiks kitas variantas) ir užsakyta prekė greitu metu bus pristatyta į Jūsų namus. Nemokamai ją galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo centrų, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.