Telefono dėklai

(16308)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 875 įvertinimai. Žiūrėti visus

Dėklai telefonams pigiau

Naujas mobilusis įrenginys jau kišenėje, tačiau kyla klausimas, kokį telefono dėklą rinktis? Šios prekės žavi gausiu pasirinkimu, o telefono dėklai internetu suteikia galimybę ypač greitai įsigyti patikusį įdėklą, tačiau išsirinkti vieną vienintelį gali būti sunku – juk šios prekės ne tik leidžia apsisaugoti nuo papildomų įbrėžimų ar didesnių smūgių, tačiau tuo pačiu formuoja ir tam tikrą mūsų įvaizdį. Ryškios spalvos ar įmantrūs raštai traukia aplinkinių dėmesį ir tokiu būdu tampa kasdienio įvaizdžio detale, todėl kiekvienam daugiau ar mažiau aktualu, jog apsauginiai dangteliai ar įdėklai būtų stilingi ir žavintys. Štai iPhone dėklai ir Samsung telefonų dėklai būna vieni išradingiausių, tad užmeskite akį į Pigu.lt katalogą ir išsirinkite savo svajonių dėklą.

Kaip išsirinkti saugiausią telefono dėklą?

Jeigu mėgstate precizišką tvarką ir nuolatos galvojate apie telefono saugumą ir švarą, jums reikės atidžiai rinktis ne tik patį telefoną, bet ir jo dėklą. Geriausiai tiks atverčiamas dėkliukas, nes jis izoliuoja telefoną nuo nereikalingų mikrobų ir sulaiko smūgius esant nelaimingam įvykiui. Be viso to, dėkliukas išsaugo telefono ekraną be įbrėžimų, taip pat suteikia galimybę išnaudoti dėkliuko vidų kitoms reikmėms – veidrodėliui, banko kortelėms ar tiesiog – artimo žmogaus nuotraukai įsidėti. Prie viso to, taip pat galima įsigyti ir papildomą stikliuką telefono ekranui – taip užtikrinsite maksimalų saugumą ir ilgaamžiškumą. Vis dėlto, jeigu atverčiamas dėkliukas – ne jums, patartume rinktis tvirto ir stambaus rėmo dėkliukus. Vieni iš populiaresnių – storos odos arba tvirto plastiko dėkliukai.

Žaismingas telefono dėklas vaikams – puiki galimybė pradžiuginti savo atžalą, tačiau tokį variantą dažnai mėgsta ir humoro nestokojantys suaugusieji. Nors mobiliojo telefono dėklai savo išvaizda pirmiausia traukia kitų žvilgsnį, mums patiems kur kas svarbesnis turėtų būti patogumo klausimas – ypač tuomet, kai mobilusis naudojamas ir laisvalaikio metu. Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas vis dažniau tampa daugelio iš mūsų kasdienybe, todėl telefono dėklai sportui, bėgimui ar kitoms panašioms veiklos sukurti taip, jog leistų patogiai judėti ir mėgautis mėgstamais užsiėmimais. Telefono dėkliukai ant rankos (telefono dėklas sportuojantiems), prie diržo, ant diržo – tereikia nuspręsti, koks variantas suteiks maksimalų komforto jausmą ir laisvę nevaržomai judėti. Tuo tarpu renkantis prekę kasdieniam naudojimui, svarbu atkreipti dėmesį, jog telefono dėklai atitiktų Jūsų telefono išmatavimus. 

Telefono dėklai Asus, Apple (iPhone 6 dėklai, iPhone 6s dėklai, iPhone 5s dėklai, iPhone X dėklai, iPhone XR dėklai, iPhone XS Max dėklai ir kiti) Samsung dėklai, LG, Sony Xperia, telefonų dėklai Huawei, Nokia ir kitiems mobiliesiems įrenginiams sukurti taip, jog leistų visuomet laisvai naudotis visomis telefono funkcijomis. Ieškantiems paprastesnių variantų, o galbūt nenorintiems rinktis iš to, kas siūloma konkrečiam prietaisui, patiks universalūs telefono dėklai – tuomet užteks numatyti, kokio dydžio prekė bus reikalinga. Universalūs telefonų dėklai (Samsung, Apple ir kitiems gamintojams) taip pat populiarūs, tačiau jie yra mažiau pritaikyti kiekvienam telefono tipui individualiai, tad negalima garantuoti pilno saugumo. Jau įsivaizduojate, koks turėtų būti Jūsų dėklas? Laukia dar viena užduotis – reikės surasti, kur juos įsigyti patrauklia kaina. Mobiliųjų telefonų dėklai pigiau parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – kviečiame susipažinti su siūlomomis prekėmis ir išsirinkti sau mieliausią. Telefonų dėklai internetu suteikia galimybę įsigyti pageidaujamas prekes vos kelių mygtukų paspaudimu – nereikės net išvykti iš namų ir greitu metu galėsite džiaugtis nauju savo pirkiniu.

Telefonų dėklai internetu

Galvojate, iš kur ir kaip geriausia įsigyti telefono dėklą? Pirkimas internetu – išties protingas ir greitas būdas. Užsisakote išsirinktą produktą ir laukiate pristatymo tiesiai į namus ar biurą. Ne paslaptis, jog išpardavimai – dažnas reiškinys tiems, kurie medžioja ir tyko nuolaidų, o tiems, kurie taupo laiką, bet nori sutaupyti, galime pasiūlyti Pigu.lt naujienlaiškį. Užsiprenumeravę mūsų naujienas visada gausite informaciją ne tik apie naujausius telefonų dėklus ir kitas prekes, bet ir apie artėjančius ar esamus parduotuvės išpardavimus, įvairias taikomas akcijas ir masines, išskirtines nuolaidas. Dėklai telefonams ir jų įsigijimas virtualiai – puikus pasirinkimo variantas skubantiems ir taupantiems laiką. Ar svajojote apie geresnį variantą? Nuolaidos pačios pas jus ateis, visai nieko nedarant ir nededant pastangų. Viskas ko reikia – prenumeruoti naujienas ir įsigyti telefono dėklus pigiau. Vis dėlto, jeigu galutinė prekių krepšelio kaina pasirodys per didelė (galbūt jame atsidūrė ir telefonas), Pigu.lt suteikia galimybę įsigyti prekes lizingu. Jeigu bankas įvertins jūsų pajamas palankiai, galėsite už krepšelį susimokėti dalimis ir mėgautis įsigytu pirkiniu. O jeigu netinka lizingo opcija, pasiūlysime inovatyvų ir šiuolaikišką, dažnai pasaulyje naudojamą Easy Pay atsiskaitymą – tai jūsų prekės suma, padalinta į tris lygias dalis, kurias atiduosite trijų mėnesių laikotarpiu. O kas geriausia – tai paslauga, kuri taikoma be jokio pabrangimo ar kitų papildomų mokesčių! Skamba paprastai ir komfortiškai? Tikrai taip – juk Pigu.lt ypač rūpi klientas ir jo patogumas bei gerovė!