Išmanieji laikrodžiai, apyrankės

Tobulėjančios technologijos palietė ir kasdien naudojamus aksesuarus, todėl savo stilių galima paįvairinti modernesniais atributais. Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės ne tik parodys tikslų laiką, bet ir pasiūlys kur kas daugiau galimybių. Šiuos aksesuarus galima suderinti su išmaniais telefonais ir tuomet patogiai atsiliepti į skambučius ar sekti asmeninius rezultatus. Gausi skirtingų modelių ir funkcijų įvairovė – stilingai Jūsų kasdienybei. 

Išmanieji laikrodžiai (smartwatch) ir išmaniosios apyrankes (fitness tracker)

Naujosios technologijos vis labiau skverbiasi į mūsų gyvenimus – jeigu seniau naujiena buvo galima laikyti išmaniuosius telefonus, dabar šį įrenginį būtų galima rasti daugelio iš mūsų kišenėse. Tokia pati situacija ir su telefonų priedais – kai atrodo, jog nebeužtenka įprastų aksesuarų ir norisi ko nors įdomesnio, į pagalba ateina išmanieji laikrodžiai ir apyrankės (angl. smartwatch, smartband). Šie prietaisai tampa neatsiejama aktyviai gyvenančio žmogaus kasdienybės dalimi, tad siekiantiems maksimalios gyvenimo kokybės, išmanaus laikrodžio variantas – vienas geriausių pasirinkimų. Išmanieji laikrodžiai Lietuvoje pasirodė pakankamai neseniai, tačiau dėl savo funkcionalumo ir suteikiamų galimybių labai greitai pelnė pirkėjų simpatijas.

Miego kokybė, fizinis aktyvumas, širdies pulsas, galimybė susieti prietaisą su išmaniuoju telefonu, kalorijų skaičiuoklė – tai tik keletas pagrindinių funkcijų, kurias gali pasiūlyti „Smartwatch“ laikrodžiai, todėl nenuostabu, jog vis dažniau šiuos įrenginius galime pastebėti ant aplinkinių rankų. Ieškote, kur parduodami moteriški išmanieji laikrodžiai? Dėl šiuolaikiško dizaino juos galima nešioti nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus, todėl išmanūs laikrodžiai sportui (angl. smartwatch) vaikams, senjorams ir visiems kitiems aktyviai gyvenantiems žmonėms leidžia sekti svarbiausią savo kūno informaciją ir tuo pačiu neatsilikti nuo pasaulinių mados tendencijų. Norintiems išsiaiškinti, kokie yra geriausi išmanieji laikrodžiai („smartwatch“), atsiliepimai ir papildoma informacija padės surasti tinkamiausią variantą.

Išmanieji laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės: ką pasirinkti?

Vieno ir vienintelio teisingo atsakymo čia ieškoti nereiktų – viskas priklauso tik nuo Jūsų poreikių ir finansinių galimybių. Išmanusis laikrodis, išmanioji apyrankė (smartwatch, smartband) kaina atitinka kokybę, todėl šie prietaisai ilgainiui taps įprastu ir kasdien naudojamu aksesuaru. Ne paslaptis, jog išmaniųjų laikrodžių (angl. smart watch) pasirinkimas – itin platus. Išmanūs laikrodžiai Apple Watch, Samsung Galaxy watch, Garmin watch, Huawei Smart watch, Sony smartwatch - tai tik keletas prekinių ženklų, bet spėjame, jog išvardintieji – ne svetimi. Vieni iš jų - tai laikrodžiai sportui, kiti – stiliaus detalė. Bet tai dar ne viskas, tad kviečiame paskaityti trumpą gidą, į ką atkreipti dėmesį besirenkant išmanųjį laikrodį.

Laikrodžio dizainas. Ar Smart laikrodis turi atitikti vien fizinį aktyvumą atliekančias funkcijas (step tracker, fitness tracker, activity tracker), ar svarbus ir produkto dizainas? Nauji, išmanūs laikrodžiai pasižymi išskirtiniais, unikaliais dizainais, kurie sužavi ne tik jaunuolius, stiliumi besidominčius žmones, bet ir suaugusiuosius. Išmanūs laikrodžiai nebūtinai turi atrodyti moderniai - gamintojai jau perprato savo vartotojų poreikius ir vis dažniau išleidžiami klasikinio stiliaus išmanieji laikrodžiai.

Ar jums svarbi kaina? Išmanieji laikrodžiai ir jų kainos - svyruoja atsižvelgus į gamintoją. Ne paslaptis, jog Apple watch kaina rinkoje - viena aukščiausių. Vis dėlto, jų siūlomas funkcionalumas bei dizainas - pribloškiantys. Tačiau, vis dažniau į kovą stojantis Fitbit – nenusileidžia savo varžovui. Fitbit kaina net tris kartus mažesnė, nei tokio paties funkcionalumo alternatyvų. Iš esmės, funkcionalesnio Smart Watch kaina Pigu.lt prasideda nuo 30 EUR ir baigiasi ties 800 EUR riba. Žinoma, laikui bėgant, kainos gali kisti, nes rinkoje atsiranda įvairiausių ir netikėčiausių modelių.

Baterija. Didelė dalis išmaniųjų laikrodžių pareikalaus būti įkrauti neįpusėjus dienai, o pakrovimo būdas šiek tiek vargins - teks įdėti laidą ir įjungti į elektros lizdą. Vis dėlto, naujieji išmanūs laikrodžiai yra parduodami kartu su belaidžio įkrovimo stotelėmis, kurių pagalba, įrenginį pakrausite greičiau, patogiau ir išmaniau! Štai Samsung SmartWatch – vienas tokių. Jį pakrausite padėję ant naktinio įkrovimo stovo.

Aplikacijos. Prieš įsigydami išmanųjį laikrodį, įsitikinkite, kad jūsiškis palaiko jūsų mėgstamas programėles. Kai kurie išmanieji laikrodžiai nepalaiko muzikos programėlių ar kitų, tam tikriems entuziastams naudingų aplikacijų. Tarkime, motociklininkų aplikacijų, plaukikų ar kitos veiklos. Įsigiję brangesnį, gerai žinomo prekinio ženklo išmanųjį laikrodį galėsite būti tikri – aplikacijų palaikomumas garantuotas.

Išmanieji laikrodžiai pigiau: kur ieškoti?

Ieškantiems, kur gali būti įsigyjami šie išmanieji laikrodžiai, patarsime juos įsigyti internetu – tai greitas ir patogus būdas savo gyvenimui suteikti dar daugiau komforto. Išmanieji laikrodžiai, apyrankės pigiau parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – gausus prekių asortimentas užtikrins, jog patikusį gaminį atras kiekvienas pirkėjas. O jeigu negalėsite už prekių krepšelį atsiskaityti iš karto – galėsite pasinaudoti Easy Pay mokėjimo sistema ir už daiktus sumokėti per tris ateinančius mėnesius, lygiomis sumomis. Ar galite patikėti? Galutinei sumai – jokio pabrangimo!

Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami išmanieji laikrodžiai ir apyrankės (smartwatch, smartband) Apple, Samsung, Huawei smartwatch, Sony, Xiaomi, Xperia, Nokia, FitBit, Garmin, Zefit ir kitų žinomų gamintojų įrenginiai – liks tik nuspręsti, kuri prekė Jums tinka geriausiai. Išmanioji apyrankė akcija – galimybė įsigyti prietaisą dar mažesne kaina, todėl pamačius šį užrašą, galima tikėtis itin palankių pirkimo sąlygų. Vis dėlto – išmanieji laikrodžiai (atsiliepimai ir išmaniosios apyrankės atsiliepimai – padės apsispręsti) – ateities, bet kurios nebegalime gyventi.

Populiariausi išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių prekių ženklai

Top 3 populiariausi išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių prekių žaislai:

Populiariausios išmaniųjų laikrodžių, apyrankių prekės

Top 3 populiariausios išmaniųjų laikrodių, apyrankių prekės: