Garmin Fenix 5S, Balta

 • Garmin Fenix 5S, Balta
 • Garmin Fenix 5S, Balta
 • Garmin Fenix 5S, Balta
 • Garmin Fenix 5S, Balta
  -21%
  %
  Akcija pristatymui Gera kaina!
  € 46248 € 586 00 *
  PiguEurai grįžta atgal! 10 val. ir 41 min.
  Mokėkite dalimis 3 x € 15416

  Perkant šią prekę taikoma 5% nuolaida šiai prekei:

  Pasirinkite prekę, kurią norite įsigyti pigiau ir spauskite mygtuką "Į KREPŠELĮ"
  Nuo gruodžio 18 d. iki vidurnakčio perkantiems prekių už 99 € ir daugiau, užsakymus į namus visoje Lietuvoje pristatysime nemokamai!
  Garantija:

  Pasirinkite:
  € 8325

  Prekės aprašymas: Garmin Fenix 5S, Balta

  Stilingas, prabangus ir kompaktiškas GPS laikrodis kelionėms ir sportui

  • Aukštos klasės, ypač kompaktiškas 42 mm dydžio sportinis GPS laikrodis su Elevate™ riešiniu pulsometru1
  • Tvirto dizaino plieninio korpuso laikrodis su nerūdijančiojo plieno EXO tipo antena
  • Visų sporto šakų profiliai – treniruotėms ir nuotykiams
  • Svarbiausia treniruočių informacija – spustelėjus mygtuką. Matykite savo produktyvumą ir treniruočių efektyvumą
  • Išmaniosios savybės2: išmanieji pranešimai, automatinis sinchronizavimas su sistema Garmin Connect™ ir laikrodžio konfigūravimas renkantis nemokamą laikrodžio ciferblato dizainą bei kitas programėles iš programų parduotuvės Connect IQ™
  • Integruoti jutikliai: GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai, barometrinis aukštimatis, 3 ašių kompasas ir giroskopas

  fēnix 5S sukurtas entuziastingiems atletams ir nuotykių ieškotojams, kurie nori nuveikti daugiau papildomai neapsikraudami. Tai mūsų aukščiausios klasės „multisport“ tipo GPS laikrodis, kuris būdamas lengvesnio, aptakesnio ir kompaktiškesnio korpuso turi visas sportui reikalingas savybes. Taigi savo geriausius rezultatus galėsite pasiekti naudodamiesi tokiomis pažangiomis savybėmis kaip integruotas riešinis pulsometras, sporto profiliai, pagrindinės navigavimo funkcijos ir sportinės būklės duomenys, kuriais remdamiesi efektyviau kontroliuosite ir stebėsite treniruočių progresą. Šį išmanųjį sportinį laikrodį galėsite patogiai segėti biure ar gamtoje, taip visą dieną išlaikydami aktyvaus gyvenimo pusiausvyrą.

   

  Ryškus dizainas, stulbinantis funkcionalumas

  Vienas dydis visiems netinka, todėl kompaktiško 42 mm dydžio korpuso fēnix 5S yra pritaikytas smulkesnio riešo atletams, tačiau išlaiko tas pačias pažangiausias fēnix serijos sportines savybes. Laikrodis fēnix 5S yra aptakaus, atletiško dizaino, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas: nerūdijantįjį plieną EXO tipo antenai ir kalto plieno korpuso nugarėlę, užtikrinant aukščiausią funkcionalumą bet kokiomis gamtos sąlygomis (atsparumas vandeniui iki 100 m). fēnix 5S atitiks jūsų estetikos ir funkcionalumo ambicijas.

  Nuostabus ryškumas

  Nuolat veikiantis didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas visada užtikrins ryškiai matomą vaizdą. fēnix 5S 1,1 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis.

  Integruotas riešinis pulsometras

  Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5S serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, su kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be jokio širdies ritmo matavimo diržo. Dėl visiškai naujo integruoto Elevate jutiklio galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija, kad tiksliau sektumėte per visą dieną sudegintų kalorijų informaciją.

  Pakeiskite įvaizdį greitai nuimamais dirželiais

  Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu pakeiskite įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas.

  fenix hr

  Viskas, ką turite žinoti apie savo treniruotes

  Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti priverčia dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5S turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

  • Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateikdamas informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar daroma pažanga.
  • VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamo deguonies kiekis per minutę, taip nurodant jūsų bendrą sportinę būklę.
  • Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios, ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
  • Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.

  Kitos pažangios savybės padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, geriau įvertinti savo sportinę būklę važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys geriausią finišo pasiekimo laiką bėgant 5  km, 10  km, pusę maratono ar maratoną pagal jūsų VO2 maksimumo rodiklį. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas 2.0“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad sunkios, intensyvios treniruotės tikrai atsiperka.

  Pakelkite savo bėgimą į kitą lygį

  Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau turėdami Garmin bėgimo informaciją. Treniruočių funkcijos pateiks dar detalesnius fiziologinius duomenis ir pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Matysite sportinės būklės įvertinimą, kuris palygina jūsų esamą formą su vidutine, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžytis su kitais atletais nusistatydami tiesioginius Strava segmentus, ir gausite įspėjimus, kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir palyginti juos su asmeniniu rekordu.

  Susieję su palaikomu širdies ritmo matavimu diržu, pvz.,  HRM-Run™, galėsite matyti papildomų duomenų3. Matysite tokią informaciją kaip streso įvertinimas (streso lygis įvertinamas pagal tarpus tarp širdies dūžių, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą bei žemės kontakto laiką ir jo balansą), visa tai padės tobulinti bėgimo techniką ir bėgioti efektyviau.

  Bėkite aukštyn

  fēnix 5S turi paruoštų sporto profilių, skirtų bėgiojantiems gamtoje. Automatinė kopimo ir bėgimo funkcija užtikrins, kad nepaisant to, kur bėgiojate, turėtumėte svarbiausią informaciją. Bėgant lygumomis bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti bus automatiškai fiksuojama bendra pakilimo informacija ir vertikalusis greitis. Tikriems maratonininkams fēnix 5 turi specialų giroskopu paremtą režimą UltraTrac®, kuriuo bėgimą galėsite sekti net iki 50 val.  

  Tikras „multisport“ talentas

  Bet kokiam multisportininkui fēnix 5S yra tobulas partneris. Naudokite paruoštus plaukimo, bėgimo, triatlono sporto profilius ar susikurkite savo, kuris atitiktų jūsų treniruočių ir varžybų poreikius. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas tiesiog spustelėję vieną mygtuką, taip pat fiksuokite poilsio laiką.

  Laikrodis visoms sporto šakoms

  Be bėgimo funkcijų, fēnix 5S turi funkcionalių dviračių sporto, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių ir irklavimo sporto profilių. Dviračių sporto profilyje fēnix 5S rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes, susiejus su palaikomu galios matuokliu.  fēnix 5S taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams.  Plaukikams įrenginys rodys nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. Kalnų slidžių ir snieglenčių profilyje matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų skaičių, visa tai tiesiog spustelėjus vieną mygtuką. Irklavimo sporto profilyje matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi vienu yriu nuplauktą atstumą. Golfo profilyje galėsite matyti atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurio, o papildomų laukelių galėsite atsisiųsti iš  Garmin Connect. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis („fairways hit“ ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

  Keliaukite gamtoje savais keliais

  Kiekvienas laikrodis fēnix 5S ves saugiai pramintais ir dar nepažintais takais, naudodamas GPS ir GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus Garmin navigacinius sprendimus, pvz., TracBack™, kuris parves atgal tuo pačiu keliu, kaip ir atkeliavote. O kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat automatiškai sukalibruoja integruotus jutiklius naudodamas GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, tai padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukštį, o termometras ir barometras gali būti naudojami oro sąlygų pokyčiams numatyti pagal trumpalaikius oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas nurodys reikiamą kryptį net ir stovint vietoje.

  Tiek daug būdų palaikyti ryšį

  Visi fēnix 5S serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5S funkcija yra GroupTrack– įsidiegę nemokamą  mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile  galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.

  Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas

  Laikrodį fēnix 5S galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis  Connect IQ  laikrodžio programėlėmis. Pakeiskite ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

  Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė fēnix serijos laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie prekės ženklai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kad fēnix 5S laikrodį galėtumėte pritaikyti prie savo stiliaus.

  Jūsų asmenybė – ant riešo

  Atsisiųskite nemokamą  programėlę Garmin Face It™ ir susikurkite norimo dizaino ciferblatą tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, iš savo albumo pasirinkite nuotrauką, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Galbūt tai kvapą gniaužantis vaizdas iš kelionės ar augintinio nuotrauka – su Garmin savo laikrodžiui galėsite suteikti savą asmenybę.

  face it

  1 Aktyvumo sekimo informacija

  2 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

  3 Susiejus su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu. Tam tikrų versijų – komplekte, kitų įsigyjama atskirai

  4 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 žmonių. 

  Bendra informacija
  Prekės ID
  13636040
  Prekės svoris su įpakavimu
  0.3100 kg
  Prekės išmatavimai su įpakavimu
  0.2000 x 0.1600 x 0.1200 m
  Gamintojas
  Spalva
  Ekrano dydis (coliais)
  1.1 "
  Ekrano dydis
  27.94 mm
  Ekrano raiška
  Bluetooth
  NFC
  -
  GPS
  Taip
  SIM kortelės lizdas
  -
  Apyrankės tipas
  Atsparumas vandeniui
  Baterijos naudojimo laikas
  iki 50 val. aktyviu režimu, pavyzdžiui, bėgant; iki 9 dienų pasyviu režimu; su GPS - 14 valandų; UltraTrac™ režimu iki 35 valandų (išjungus pulsometrą)
  Atmintis
  64 MB
  Suderinamumas
  Pulsometras (HR)
  Išmaniosios funkcijos
  Žadintuvas, Barometras, Laikas, Orai, Širdies ritmo matuoklis, Pranešimai, apie skambučius ir SMS pranešimus, Sudegintų kalorijų skaičiuoklė, Giroskopo jutiklis, Širdies ritmo jutiklis, Data, Kompasas, Pulsometras, Intervalinė treniruotė, Konfigūruojamas ekranas
  Svoris
  67g
  Matmenys
  42 mm dydžio
  Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis)
  Laikrodis, įkroviklis, vartotojo instrukcija ar kt.
  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt
  * Pigu.lt taikyta kaina laikotarpiu nuo 2018-10-01 iki 2018-10-02
  Sutaupote: € 12352
  Neradote Jums reikalingos informacijos?
  Pateikite užklausą

  NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, mūsų parduotuvėje (Saltoniškių g. 29)

  sausio 7 d. (€ 000)

  NEMOKAMAI atsiimkite Kauno ar Panevėžio parduotuvėje

  sausio 8 d. (€ 000)

  NEMOKAMAI atsiimkite Klaipėdos ar Šiaulių parduotuvėje

  sausio 8 d. (€ 000)

  Atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale

  sausio 8 d. (€ 049) Vilniaus mieste

  Atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale

  sausio 8 d. (€ 199)

  Pristatysime į namus

  sausio 8 d. (€ 000)

  Atsiimkite Omniva paštomate

  sausio 8 d. (€ 249)

  Atsiimkite Lietuvos pašte

  sausio 9 d. (€ 249)
  Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.
  Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!

  Įvertinti
  Kaina:
  € 46248

  Jūsų peržiūrėtos prekės