Durys, stoglangiai, jų priedai

Durys, stoglangiai, jų priedai internetu

Niekas nesuabejotų, kad durys namuose yra vienas svarbiausių atributų – jos suteikia privatumo, apsaugo nuo šalčio ir kitų aplinkos veiksnių, tad šį gaminį renkamės itin atsakingai. Individualiuose namuose taip pat dažnai pasirenkami stoglangiai, kurie tampa dailiu eksterjero akcentu ir tuo pačiu mansardai suteikia dar daugiau šviesos. Tad jeigu Jums reikalingos durys, stoglangiai, jų priedai – kviečiame susipažinti su mūsų asortimentu.

Durys

Renkantis tinkamiausias duris, visų pirma reikia atkreipti dėmesį, kad jos skiriasi savo pritaikymo galimybėmis. Vidaus durys tualetui ar kitiems kambariams turi būti derinamos prie jau vyraujančio namų interjero. Baltos durys ofisui bus vienas geriausių pasirinkimų, tačiau žavingų atspalvių atrasite ir daugiau, tad beliks išsirinkti tinkamiausią.

Tuomet, kai reikalingos lauko durys butui, namui, reikalavimų keliame kur kas daugiau, kadangi šiuo atveju ypač svarbu užtikrinti maksimalų saugumą ir šilumos izoliaciją. Dėl savo ilgaamžiškumo itin vertinamos medinės durys, tačiau priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis ir plienines ar iš poliretano bei įvairių plokščių pagamintas duris.

Stoglangiai

Namo stoglangiai interjere atrodo itin žavingai, todėl turintys mansardą, dažnai susižavi šiuo sprendimu – tuomet bus reikalingos stoglangių tarpinės ir kiti panašūs priedai. Stoglangiai kaina atitinka kokybę, tačiau norintiems sutaupyti papildomų lėšų, vertėtų atkreipti dėmesį, kad stoglangiai akcijos metu parduodami pigiau, tad išpardavimo metu patvarius gaminius pavyks įsigyti už mažesnę kainą. Svarstantiems, kurie bus geriausi stoglangiai, atsiliepimai ir matmenys padės priimti išsirinki tinkamą variantą, kuris patikimai tarnaus ilgus metus.

Priedai

Išrinkus pagrindinius gaminius, pats metas pagalvoti apie papildomus jų priedus. Tuomet pravers durų rankenos, spynos, o gyvenantiems individualiuose namuose ypač tiks žavingai atrodantys durų stogeliai. Tinkamą mechanizmo veikimą užtikrins durų lankstai, priedai, o tuomet, kai norėsis maksimaliai atsirūpinti visais galimais atributais, naudingi bus durų skambučiai, domofonai, akutės, kameros – jie praneš apie atėjusius svečius ir leis apsisaugoti nuo ilgapirščių.

Domina stoglangio tarpinė, plastikinių, stumdomų durų priedai, o galbūt ieškote, kur durys, stoglangiai pigiau parduodami? Tuomet užsukite į Pigu.lt elektroninę parduotuvę ir susipažinkite su mūsų pasiūlymais – čia stoglangiai kainos atžvilgiu yra prieinami kiekvienam, siekiančiam sukurti patogų ir jaukų namų interjerą. Dažnai vykdome išpardavimus, tad jeigu pastebėsite, kad stoglangiai su akcija – juos įsigysite dar mažesne kaina. Visais šiais pirkiniais galite pasirūpinti itin greitai, kadangi durys, stoglangiai internetu užsakomi vos keliais mygtuko paspaudimais – išsirinkite patikusius gaminius ir jie greitu metu bus pristatyti į Jūsų namus.

Jūsų peržiūrėtos prekės

Konsultuojame visą parą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt